Единбург – красива і цікава столиця Шотландії

У цій статті хочемо вам розповісти про незабутній місто Единбург – столицю маленької, але гордої Шотландії. Один тільки факт, що весь центр Единбурга входить в список об’єктів всесвітньої спадщини Юнеско вже щось та значить. Приїхавши в Едінбург, ви відразу відчуєте дух середньовіччя з його красивими баштами, старовинними вуличками і підкопченим фасадами. Останнє тут вийшло тому, що колись місцеві жителі топили свої будинки вугіллям і з труб весь зміг і дим осідав на стінах будинків. Зараз уряд і не прагне почистити вдома, адже це додає свій особливий шарм місту. Загалом, в Единбурзі є все для завзятого туриста: і музеї, і старовинні руїни, велика кількість сувенірних лавок, кафе і ресторанів, у місті навіть є море, але правда для купання воно холоднувато, навіть влітку вище 13 градусів температура не піднімається. Майже в центрі міста можна навіть знайти пагорб, з якого відкривається приголомшливий вид на місто та його околиці. Так що якщо у вас не буде часу з’їздити углиб країни і насолодитися чудовою природою Шотландії, то заберіться на цей пагорб і відчуєте частинку Шотландської волі.


Влітку в Единбурзі проходить безліч фестивалів. Один з найпопулярніших і великих-це Фріндж (Fringe) в серпні. В цей час вулиці міста перетворюються в театр з величезною кількістю сцен і акторів. Враження звичайно чудові: всі гуляють, радіють, і панує атмосфера свята. Шотландці дуже пишаються своєю історією, саме тому в своїй столиці – Единбурзі розташувалося безліч музеїв історії: історії Шотландії, історії шотландських грошей, історії підземної вулиці з привидами, і ще багато всяких історичних музеїв. За ним дуже цікаво побродити, так як в них крім звичайних експонатів, розташовані інтерактивні, які можна помацати і випробувати на собі. До речі, більшість музеїв Шотландії – безкоштовні. Так що можна сміливо відправлятися в Едінбург, та й в іншу Шотландію, адже нудьгувати там не доведеться.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Единбург – красива і цікава столиця Шотландії' опублікована 22.02.2012, 09:50 в 'Туристу '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =Интернет реклама