Італія – 14 днів, 600 $- Італія – смак спокуси…

Маршрут: Львів – Карлові Вари – Маріанські Лазні – Чеський Крумлов – Верона – Флоренція
– Піза – Рим – Ватикан – Сан-Марино – Венеція – Музей Сваровскі – Прага (без нічних переїздів)

Дата туру: 24.03.2012

Прийом документів – до 01.03.2012

Італія

 

Програма туру

День 1.

Субота. Львів.

09.00 – Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Розміщення в транзитному готелі на території Чехії. Ночівля.

 

День 2.

Неділя. Сніданок. Переїзд в Карлові Вари.


Розташований в мальовничій долині, оточеній Крушними і Доуповськими горами, містечко віддавна приваблювало відпочиваючих цілющою водою і надзвичайною природою. Нас запрошує на екскурсію “Місто живої води – Карлові Вари”. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів. Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах і покупки подарунків дорогим родичам … Відпочинок в Карлових Варах.

Для всіх бажаючих поїздка в Маріанські Лазні (дорослі – 18 євро, діти до 12 років – 10 євро). Маріанські Лазні вважаються одним з найбільш казкових місць Чеської Республіки. Ночівля на території Чехії.

 

День 3.

Понеділок. Сніданок.

Імперський Нюрнберг (дорослі – 38 ? / діти до 12 років – 30 ?). Колишній імперське місто запрошує на прогулянку найзнаменитіша ринкова площа країни з Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, п’ятикілометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими баштами і численними воротами, фахверкові будинку надають колорит старовинних вуличках. Нюрнберг відкриє безліч секретів – тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика. Ночівля на території Чехії.

 

День 4.

Вівторок. Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з незайманими лісами і озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми … Тут затишно, спокійно і дуже красиво … Край славиться багатою історією і хорошим вином … Обов’язково потрібно зайти в один середньовічних замків і відчути себе справжнім дворянином. Відвідування замку Глибока над Влтавою (вхідний квиток оплачується додатково, дорослі – 300 крон, діти – 250 крон, 1 євро = 26 крон). Далі наш шлях лежить в серце Південної Чехії – Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами, можна перенестися на кілька століть назад, тут нічого не змінилося з середніх століть … Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок … Для всіх бажаючих – вечірній відпочинок “За келихом доброго моравського вина …” (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Вечірня прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному костюмі Ви проведете незабутній час … Поселення в готель в Південній Чехії. Ночівля.


 

 

 

 

День 5.

Середа. Ранній сніданок. Переїзд в Італію. Починаємо знайомство з Італією. Країна дуже непередбачувана, емоційна, музична, експресивна, весела і легка, вона подарувала нам Мікеланджело, Рафаеля і Боттічеллі, піцу, гондоли і червоний “Феррарі», оперу, морозиво і сумочки «Prada» …. Екскурсія “Верона – столиця закоханих”. Сьогодні перед нами відкриються «Ворота Італії». Це благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного … У Вероні є Арена – третій по величині амфітеатр в світі, над рікою Адідже височить величезний Кастель Сан П’єтро, давні храми прикрашають вулиці міста, а десь на тінистих вуличках причаїлися будинки двох закоханих – Ромео і Джульєтти. У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як у героїв Шекспіра … Переїзд до Флоренції. Пізніше розміщення в готелі. Ночівля на території Італії.

 

 

 

День 6.

Четвер. Сніданок. Оглядова екскурсія «Квітуче місто» – прекрасна Флоренція. Сьогодні ми перемістимося в епоху Відродження. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Челліні, Джотто. Здалеку доносяться ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають гостей тосканським вином, а на галасливих ринках очі розбігаються від достатку сувенірів … Ось вона Флоренція – древня і сучасна … Вільний час. Для бажаючих відвідування Галереї Пітті (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 30 ?). Наш екскурсовод допоможе розібратися в найбільшій колекції живопису епохи Відродження.

Запрошуємо Вас у розкішну Пізу “На допомогу до падаючої вежі” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Піза – родзинка Італії. Давним-давно вона була однією з чотирьох великих морських республік Італії, сьогодні – улюблене місце туристів і «Таємниче місто з білого мармуру». Повернення у Флоренцію. Ночівля на території Італії.

 

 

 

 

День 7.

П’ятниця. Сніданок. Переїзд в Рим.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (Квиток оплачується самостійно – 4 ?)

Сьогодні ми побачимо велике місто на семи пагорбах. Екскурсія «Всі дороги ведуть в Рим». Рим – столиця світу, яка дихає вічністю … Тут кожен камінчик – історія. Імперії розквітали і переживали занепад, старі боги змінювались новими, і тільки Рим залишався Римом … Мудреці кажуть, що не можна зрозуміти Італії, не побувавши в її серце – Римі. Ну що ж … починаємо знайомство. Пропонуємо екскурсію в Державу Ватикан «Дотик до вічності» (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 30 ?). Священний світ мистецтва та релігії … Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Зручно розташувавшись на правом березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам’ятником світової культурної спадщини. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до живої історії християнства, побачити Собор Святого Петра і музеї Ватикану, відвідати неперевершену Сикстинську капелу … Поселення в готель. Ночівля на території Італії.

 

 

 

День 8.

Субота. Сніданок. Вільний час в Римі.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (Квиток оплачується самостійно – 4 ?)

«Музика Тівольських фонтанів» (дорослі – 38 ? / діти до 12 років – 18 ?) – відвідання заміської вілли кардинала д’Есте. Величезний парк, вікові дерева і багатоголосся «п’ятисот фонтанів»! Віллу д’Есте вважаю одним з найбільш вдалих в світі втілень садово-паркового мистецтва. Повернення в Рим.

Запрошуємо на екскурсію “Рим – місто Імператорів” (дорослі – 36 ? / діти до 12р – 18 ?).

Переїзд на Адріатичне узбережжя. Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

 

 

 

 

День 9.

Неділя. Сніданок. Вільний час на узбережжі.

Пропонуємо “Маленьке диво – Сан-Марино” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Нас запрошує найдавніша європейська держава, розташована на гірських схилах. Жителі цієї країни живуть в казкових містечках-замках: Аквавіва, Серравальє, Борго-Маджоре, Фаетано, Доманьяно … Місто, оточене кріпосними стінами з таким же ім’ям, як і країна, підноситься на вершині гори … Незабутні пейзажі відкриються нашому погляду, а низки сувенірних магазинів піднімуть настрій. Переїзд в місто Падуя.

Екскурсія “Падуя – місто трьох« без »”. Місто луки без трави, святого без імені, кафе без дверей! Запрошуємо Вас в старовинний куточок Італії, в прекрасне місто Падую. Згідно з міфами, його засновником був один з героїв Трої … Падуя – один з найкрасивіших міст Італії! У Падуї працювали великі художники і скульптори! Ми відкриємо тут для себе нову Італію … особливу і таємничу, наповнену красою і загадками … Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

 

 

 

День 10.

Понеділок. Сніданок.

Нас запрошує красуня на воді, “заручена з морем”, – так кажуть про Венецію – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Для всіх бажаючих – екскурсія до Венеції (дорослі – 60 ? / діти до 12 років – 18 ?). Це місто – прекрасна казка, застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, безмовні канали і галасливі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби … Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати музей Палацу Дожів і Базиліку Св. Марка. І головне: зануритися в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста Італії … Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

 

 

 

 

День 11.

Вівторок. Сніданок. Переїзд на територію Австрії.

Відвідування музею “Чарівний світ Сваровскі” (дорослі – 10 євро, діти до 12 років – 8 євро). У містечку Ваттенс, в підземній печері, кожен день розквітають “Кришталеві світи Сваровські”. Це надзвичайно складна підземна конструкція, система із 13 гротів і каналів – крихкий чарівний світ, створений з фантазії і кришталю. Тут можна знайти найбільший і найменший кристали у світі, стіну, зроблену з 12 тонн виблискуючих кришталевих дорогоцінних каменів, побачити танець сонця з місяцем і залишити свій власний слід на кришталевій доріжці … Після огляду музею в торговому центрі можна придбати вишукані подарунки з кришталю з сріблом і кришталеві сувеніри на пам’ять. Переїзд до Чехії. Поселення в готель. Ночівля.

 

 

 

День 12.

Середа. Сніданок.

Екскурсія “Знайомство з Прагою”. В лабіринтах вузеньких вуличок ми зануримося в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта, Каролінум, костел Діви Марії перед Тином, Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія дванадцяти апостолів … Розміщення в готелі.

Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (990 крон, діти до 12 років – 490 крон; 1 євро = близько 26 крон). Нас чекає вечір в корчмі, яка перенесе Вас на сотні років назад … в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера … Фехтувальники, комедіанти і чарівні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій … Звучатиме старовинна музика, на столі з’являться страви, приготовані на відкритому вогні, а вино і пиво потече рікою … Ночівля.

 

 

 

 

День 13.

Четвер. Сніданок. Вільний час в Празі. Екскурсії на вибір:

“Багата та красива Північна Богемія” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Наш шлях веде в маєток французьких принців крові де Роган – замок Сихров. Розкішний і таємничий, з багатими колекціями живопису і зброї, і незмінною присутністю Чорної Дами, він розкаже свої таємні легенди.

Прогулянка на кораблику по Влтаві (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода … Ось вони – незабутні миті життя … Виїзд на факультатив на громадському транспорті оплачується додатково (52 крони – близько 2 ?). “Тіні старого міста” (дорослі – 18 ? / діти до 12 років – 10 ?). Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Ночівля на території Чехії.

 

День 14.

П’ятниця. Сніданок. Прибуття до Львова орієнтовно 22.00.

 

вартість включає
• Страховка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту готель 3 * зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.

Вартість не включає
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
• Факультативні екскурсії
• Навушники для екскурсій
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір 35 ?. Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ВАЖЛИВО
• Доплата за одномісне розміщення + 330 євро / тур.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!
• Документи приймаються НЕ ПІЗНІШЕ, ніж за 21 день до виїзду.
• ОБОВ’ЯЗКОВИМ є наявність чіткої ПРОПИСКИ В український паспорт.
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА У спеціальній анкеті, який ознайомлений і згідний з цим пунктом, документи в роботу не приймаються).
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

 

 

 

День 1.

Субота. Львів.

 09.00 – Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Розміщення в транзитному готелі на території Чехії. Ночівля.

День 2.

Неділя. Сніданок. Переїзд в Карлові Вари.

 Розташований в мальовничій долині, оточеній Крушними і Доуповськими горами, містечко віддавна приваблювало відпочиваючих цілющою водою і надзвичайною природою. Нас запрошує на екскурсію “Місто живої води – Карлові Вари”. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів. Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах і покупки подарунків дорогим родичам … Відпочинок в Карлових Варах.

 Для всіх бажаючих поїздка в Маріанські Лазні (дорослі – 18 євро, діти до 12 років – 10 євро). Маріанські Лазні вважаються одним з найбільш казкових місць Чеської Республіки. Ночівля на території Чехії.

День 3.

Понеділок. Сніданок.

Імперський Нюрнберг (дорослі – 38 ? / діти до 12 років – 30 ?). Колишній імперське місто запрошує на прогулянку найзнаменитіша ринкова площа країни з Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, п’ятикілометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими баштами і численними воротами, фахверкові будинку надають колорит старовинних вуличках. Нюрнберг відкриє безліч секретів – тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика. Ночівля на території Чехії.

День 4.

Вівторок. Сніданок. Виселення з готелю.

 Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з незайманими лісами і озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми … Тут затишно, спокійно і дуже красиво … Край славиться багатою історією і хорошим вином … Обов’язково потрібно зайти в один середньовічних замків і відчути себе справжнім дворянином. Відвідування замку Глибока над Влтавою (вхідний квиток оплачується додатково, дорослі – 300 крон, діти – 250 крон, 1 євро = 26 крон). Далі наш шлях лежить в серце Південної Чехії – Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами, можна перенестися на кілька століть назад, тут нічого не змінилося з середніх століть … Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок … Для всіх бажаючих – вечірній відпочинок “За келихом доброго моравського вина …” (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Вечірня прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному костюмі Ви проведете незабутній час … Поселення в готель в Південній Чехії. Ночівля.

День 5.

Середа. Ранній сніданок. Переїзд в Італію. Починаємо знайомство з Італією. Країна дуже непередбачувана, емоційна, музична, експресивна, весела і легка, вона подарувала нам Мікеланджело, Рафаеля і Боттічеллі, піцу, гондоли і червоний “Феррарі», оперу, морозиво і сумочки «Prada» …. Екскурсія “Верона – столиця закоханих”. Сьогодні перед нами відкриються «Ворота Італії». Це благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного … У Вероні є Арена – третій по величині амфітеатр в світі, над рікою Адідже височить величезний Кастель Сан П’єтро, давні храми прикрашають вулиці міста, а десь на тінистих вуличках причаїлися будинки двох закоханих – Ромео і Джульєтти. У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як у героїв Шекспіра … Переїзд до Флоренції. Пізніше розміщення в готелі. Ночівля на території Італії.

День 6.

Четвер. Сніданок. Оглядова екскурсія «Квітуче місто» – прекрасна Флоренція. Сьогодні ми перемістимося в епоху Відродження. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Челліні, Джотто. Здалеку доносяться ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають гостей тосканським вином, а на галасливих ринках очі розбігаються від достатку сувенірів … Ось вона Флоренція – древня і сучасна … Вільний час. Для бажаючих відвідування Галереї Пітті (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 30 ?). Наш екскурсовод допоможе розібратися в найбільшій колекції живопису епохи Відродження.

 Запрошуємо Вас у розкішну Пізу “На допомогу до падаючої вежі” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Піза – родзинка Італії. Давним-давно вона була однією з чотирьох великих морських республік Італії, сьогодні – улюблене місце туристів і «Таємниче місто з білого мармуру». Повернення у Флоренцію. Ночівля на території Італії.

День 7.

П’ятниця. Сніданок. Переїзд в Рим.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (Квиток оплачується самостійно – 4 ?)

Сьогодні ми побачимо велике місто на семи пагорбах. Екскурсія «Всі дороги ведуть в Рим». Рим – столиця світу, яка дихає вічністю … Тут кожен камінчик – історія. Імперії розквітали і переживали занепад, старі боги змінювались новими, і тільки Рим залишався Римом … Мудреці кажуть, що не можна зрозуміти Італії, не побувавши в її серце – Римі. Ну що ж … починаємо знайомство. Пропонуємо екскурсію в Державу Ватикан «Дотик до вічності» (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 30 ?). Священний світ мистецтва та релігії … Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Зручно розташувавшись на правом березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам’ятником світової культурної спадщини. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до живої історії християнства, побачити Собор Святого Петра і музеї Ватикану, відвідати неперевершену Сикстинську капелу … Поселення в готель. Ночівля на території Італії.

День 8.

Субота. Сніданок. Вільний час в Римі.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (Квиток оплачується самостійно – 4 ?)

«Музика Тівольських фонтанів» (дорослі – 38 ? / діти до 12 років – 18 ?) – відвідання заміської вілли кардинала д’Есте. Величезний парк, вікові дерева і багатоголосся «п’ятисот фонтанів»! Віллу д’Есте вважаю одним з найбільш вдалих в світі втілень садово-паркового мистецтва. Повернення в Рим.

 Запрошуємо на екскурсію “Рим – місто Імператорів” (дорослі – 36 ? / діти до 12р – 18 ?).

Переїзд на Адріатичне узбережжя. Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

День 9.

Неділя. Сніданок. Вільний час на узбережжі.

 Пропонуємо “Маленьке диво – Сан-Марино” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Нас запрошує найдавніша європейська держава, розташована на гірських схилах. Жителі цієї країни живуть в казкових містечках-замках: Аквавіва, Серравальє, Борго-Маджоре, Фаетано, Доманьяно … Місто, оточене кріпосними стінами з таким же ім’ям, як і країна, підноситься на вершині гори … Незабутні пейзажі відкриються нашому погляду, а низки сувенірних магазинів піднімуть настрій. Переїзд в місто Падуя.

 Екскурсія “Падуя – місто трьох« без »”. Місто луки без трави, святого без імені, кафе без дверей! Запрошуємо Вас в старовинний куточок Італії, в прекрасне місто Падую. Згідно з міфами, його засновником був один з героїв Трої … Падуя – один з найкрасивіших міст Італії! У Падуї працювали великі художники і скульптори! Ми відкриємо тут для себе нову Італію … особливу і таємничу, наповнену красою і загадками … Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

День 10.

Понеділок. Сніданок.

 Нас запрошує красуня на воді, “заручена з морем”, – так кажуть про Венецію – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Для всіх бажаючих – екскурсія до Венеції (дорослі – 60 ? / діти до 12 років – 18 ?). Це місто – прекрасна казка, застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, безмовні канали і галасливі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби … Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати музей Палацу Дожів і Базиліку Св. Марка. І головне: зануритися в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста Італії … Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

День 11.

Вівторок. Сніданок. Переїзд на територію Австрії.

 Відвідування музею “Чарівний світ Сваровскі” (дорослі – 10 євро, діти до 12 років – 8 євро). У містечку Ваттенс, в підземній печері, кожен день розквітають “Кришталеві світи Сваровські”. Це надзвичайно складна підземна конструкція, система із 13 гротів і каналів – крихкий чарівний світ, створений з фантазії і кришталю. Тут можна знайти найбільший і найменший кристали у світі, стіну, зроблену з 12 тонн виблискуючих кришталевих дорогоцінних каменів, побачити танець сонця з місяцем і залишити свій власний слід на кришталевій доріжці … Після огляду музею в торговому центрі можна придбати вишукані подарунки з кришталю з сріблом і кришталеві сувеніри на пам’ять. Переїзд до Чехії. Поселення в готель. Ночівля.

День 12.

Середа. Сніданок.

 Екскурсія “Знайомство з Прагою”. В лабіринтах вузеньких вуличок ми зануримося в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта, Каролінум, костел Діви Марії перед Тином, Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія дванадцяти апостолів … Розміщення в готелі.

Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (990 крон, діти до 12 років – 490 крон; 1 євро = близько 26 крон). Нас чекає вечір в корчмі, яка перенесе Вас на сотні років назад … в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера … Фехтувальники, комедіанти і чарівні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій … Звучатиме старовинна музика, на столі з’являться страви, приготовані на відкритому вогні, а вино і пиво потече рікою … Ночівля.

День 13.

Четвер. Сніданок. Вільний час в Празі. Екскурсії на вибір:

“Багата та красива Північна Богемія” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Наш шлях веде в маєток французьких принців крові де Роган – замок Сихров. Розкішний і таємничий, з багатими колекціями живопису і зброї, і незмінною присутністю Чорної Дами, він розкаже свої таємні легенди.

Прогулянка на кораблику по Влтаві (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода … Ось вони – незабутні миті життя … Виїзд на факультатив на громадському транспорті оплачується додатково (52 крони – близько 2 ?). “Тіні старого міста” (дорослі – 18 ? / діти до 12 років – 10 ?). Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Ночівля на території Чехії.

День 14.

П’ятниця. Сніданок. Прибуття до Львова орієнтовно 22.00.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Італія – 14 днів, 600 $- Італія – смак спокуси…' опублікована 22.02.2012, 09:59 в 'Європа Позначки:, '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =Интернет реклама