Навчання та туризм у Німеччині

Приватні школи особливо гарні для короткострокових курсів німецької мови. Ми працюємо тільки з тими школами, з якими не буде проблем при отриманні німецької візи. У першу чергу, це школа DID, де пропонуються цілорічні програми вивчення німецької мови в Берліні, Франкфурті-на-Майні, Мюнхені та Вісбадені. Причому, у Вісбадені круглий рік можлива мовна підготовка дітей від 12 років, які в подальшому хочуть продовжити навчання в приватних школах-пансіонах Німеччині або ж поїхати на програму шкільного обміну для старшокласників до Німеччини. Також, ця мовна школа пропонує програми «Відпочинок + мова» для старшокласників та студентів на літній період в таких містах, як Ашафенбург, Бад Кройцнах, Аугсбург, Кельн, Регенсбург, Гейдельберг і Нюрнберг. Також ми пропонуємо мовні табори для дітей у передмісті Берліна Шмоквіц і програма зі спортивним ухилом в знаменитому баварському курорті Інцелл.


Для тих же, хто хоче поїхати в Німеччину на довго, щоб підготуватися до здачі мовного іспиту DSH, і потім вступити до німецького вузу, ми пропонуємо піврічні недорогі програми вивчення німецької мови на підготовчих відділеннях при університетах або при приватних мовних школах.

Влітку звичайно ж можна поєднувати приємне з корисним, тобто вивчення німецької мови разом з відпочинком та проживанням в резиденції. Існує навіть таке екзотичне пропозиція – суміщення 2-х тижневого курсу з подорожжю по країні. Коштує це задоволення 1380 євро без проїзду.

Школярам ми пропонуємо провести цілий рік, півроку чи навіть більш короткий час в німецькій гімназії, реальній школі в містах Берлін, Бремен, Дортмунд, Гамбург, Кіль, Мюнхен, Росток, Франкфурт. Вартість річної програми 4950у.е. Також ми пропонуємо отримання середньої освіти у приватних школах Німеччини. Коштує це досить дорого – від 8.600 до 26.700 євро на рік.

Якщо Ви бажаєте вступити в Вищий навчальний заклад Німеччини з нашим атестатом, Вам необхідно буде пройти річний підготовчий курс, тому що в Німеччині також навчаються 12 років. А під час переведення з українського вузу в німецький вуз зажадає від вас здачі іспитів на знання німецької мови і розраховувати на те, що вас переведуть з курсу на курс, не можна, швидше за все ви втратите рік при перекладі.


Високим вважається рівень університетів Баварії і Північного Рейну-Вестфалії. Однак не всі спеціальності викладаються в них однаково добре, тому стежте за рейтингами. Німеччина славиться викладанням технічних спеціальностей, але наприклад, не надто сильно в бізнес-освіті.

Основною відмінністю тутешніх університетів від більшості наших вузів є можливість більш-менш вільного (в залежності від предмета) вибору навчального плану. Можна ухитритися так скласти собі розклад, щоб навчання не перетиналася з підробітком або заняттями спортом.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Навчання та туризм у Німеччині' опублікована 22.02.2012, 09:54 в 'Туристу '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

89 − 79 =Интернет реклама