Неаполь: пам’ятки архітектури та цікаві місця

Неаполь гармонійно поєднує в собі незрівнянний пейзаж затоки, багатство культурної спадщини та привітність мешканців. Найбільш відомою пам’яткою міста є розташована перед портом П’яцца дель Мунічіпіо, замок Кастель Нуово, Палаццо Реалі, уздовж набережної моря – замок Кастель дель Ово, красива Віа Караччоло, яка веде до Мерджелліна, на морському березі біля підніжжя пагорба Позілліпо, на схилі якого знаходяться могила Вергілія і церква Санта Марія ді Піедігротта.

Перебуваючи в Неаполі рекомендуємо піднятися в Палаццо Реалі в Каподімонте, де розміщується Національна картинна галерея. Цей палац є одним з найбільш чудових музеїв Італії як за кількістю зібраних шедеврів, так і по розкоші залів і красою навколишнього пейзажу.


Пройшовши по Віа Форія, минаючи готичну церкву Сан-Джованні ін Карбонара з чудовими фресками XV століття, потрапляєш до одного з найчарівніших ансамблів міста, який включає Кастель Капуано ХII століття, давню резиденцію арагонских королів, собор з порталами XV століття і Капелу Карафа – шедевр епохи неаполітанського Відродження. Неподалік можна оглянути старовинну церкву Санта Рестітута з мозаїками V і VI століття і по сусідству церква Санта Марія Донна Реджина, прикрашену знаменитими фресками Кавалліні XIV століття.

Вище, на пагорбі – вілла Флорідіана, де розміщується Національний музей «Дука ді Мартіно» з колекціями порцеляни, мозаїки та живопису, замок Кастель Сант-Ельмо і середньовічний монастир Чертоза ді Сан-Мартіно.

Слідуючи по Віа Санта Роза до Національного музею, що зберігає найвідоміші археологічні колекції світу потрапляєш в мальовничий квартал Спакканаполі з готичною церквою Сан-П’єтро а Маєлла. Продовжити шлях можна до площі, де височить абсида собору Сан-Доменіко Маджоре, 27 капел якого прикрашені творами Караваджо, Луки Джордано, Тиціана. Поблизу готична церква Санта-К’яра з двором ченців і повністю зробленим з майоліки двором черниць. А ввечері можна зробити чудову прогулянку по затоці Поццуолі і мису Марек’яро.


Хотите жить в квартире не хуже чем в Неаполе? Комфортная жизнь в новостройках “Альянс Новобуд” вас обеспечена на многие годы вперед.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Неаполь: пам’ятки архітектури та цікаві місця' опублікована 06.12.2017, 11:37 в 'Туристу Позначки:'. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 4 = 4Интернет реклама