Турин: пам’ятки і визначні місця за один день

Турин – жваве європейське місто, в якому в атмосфері витонченої елегантності зустрічаються минуле і сьогодення. Відвідування міста рекомендуємо почати з Пьяцца Кастелло, де розташований замок XVI століття. Тут же Королівський палац, зведений в 1558 році. Неподалік Арсенал – один з найбагатших музеїв античного мистецтва і собор, який зберігає Священну Плащаницю, в яку, за переказами, було загорнуто тіло Ісуса Христа. Поблизу Порта Палатина – стародавні ворота в августинських фортечних мурах (за часів імператора Августа Турин був римською колонією).


Звідти по Віа Мілано радимо дійти до Палаццо ді Чітта XVII століття, де розташований муніципалітет, до однойменної площі і палацу Каріньяно, побудованого в стилі бароко, де знаходиться Музей епохи Відродження. Недалеко від нього будівля Академії наук і два найвідоміших музею Турина: Єгипетський і Картинна галерея Сабауда, що зберігає безцінну колекцію полотен фламандських, голландських (Ван Ейк, Мемлинг, Ван Дейк, Рембранд) і італійських майстрів (Анджелико, Поллайоло, Боттічеллі).

Від прилеглої площі Сан-Карло, найкрасивішою центральній площі Турина, радимо дійти до Парко дель Валентино, що простягнувся вздовж набережної річки По, в побудований в центрі парку в 1884 році з нагоди Національної виставки середньовічнього міста, в якому достеменно відтворено старовинні будівлі, майстерні, будинки. Якщо повернуться до центру міста, і на Віа Монтебелло перед вами постане характерний 163-метровий шпиль «Моле Антонелліана», що є емблемою Турину.

Також можна зробити прогулянки до базиліки Суперга, яка була зведена на честь перемоги Євгена Савойського над французами, які тримали місто в облозі в 1706 році, до мальовничого містечка Венарія Реалі з його мисливськими павільйонами в стилі бароко, і до Сузі, де можна помилуватися Аркою Коттіуса (VIII століття до Різдва Христова), романськими фортечними стінами і романських собором.

Залишаючи Турин, відправляйтесь в Іврею з її чудовим замком XVI століття і древнім собором. З Івреі, тримаючи шлях через альпійські перевали, по долині річки Дора, розміщені стародавні замки, мости, арки і романські написи.


Если после прогулки по Турину вам захотелось отдохнуть, то советуем вам поехать в Тоскану. Лучший курорт Тосканы – форте дей марми италия фото сможет вам подарить целый ряд ярких эмоций.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Турин: пам’ятки і визначні місця за один день' опублікована 23.04.2018, 10:18 в 'Європа Позначки:'. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 1 =Интернет реклама