Пам’ятники венеціанської готики в Венеції

Пьяцца Сан-Марко у Венеції Наполеон назвав колись «найпрекраснішим салоном Європи». Від неї, минаючи історичний Міст Зітхань, попадаєш в церкву Сан-Дзаккарія – шедевр венеціанської архітектури Відродження. Потім прокладайте свій шлях в маленьку церкву Санта Марія Формоза, розташовану на однойменній площі, де знаходиться Галерея Куеріні-Стампалія, що зберігає чудову колекцію венеціанського живопису, в основному XVIII століття. Поряд з Палаццо Пріулі, одного з найбільш примітних готичних будівель Венеції, є Скуола ді Сан-Джорджіо дельї Ск’явоні – ще одне святилище венеціанського живопису, де зібрані картини Карпаччо про життя Святого Георгія. Поруч, на площі його імені знаходиться церква Сан-Джованні е Паоло з похованням великих венеціанців, а в центрі височіє кінна статуя Бартоломео Коллеоні роботи Верроккйо.


Продовжуючи шлях по Ріо дей Мендіканті уздовж берега лагуни, ви повернетеся до Каналі Гранде, щоб помилуватися Ка’д’оро – прекрасним пам’ятником венеціанської готики, де розташована друга за величиною картинна галерея міста. Тут представлені роботи Мантенї, Тиціана, Ліппі та інших великих художників. Трохи далі, після Палаццо Вендрамін-Калерджі, де завершив свій життєвий шлях Вагнер, знаходиться будівля із ‘строгими’ формами: Палаццо Лабіа зі знаменитими фресками Тьєполо.

Біля розміщеної поряд залізничній станції можна сісти на катер, який прослідує по Каналь Гранде до Ізола ді Сан-Джорджо Маджоре, над яким височить церква Палладіо. Радимо також відвідати острова Мурано і Бурано, знамениті на весь світ своїми скляними заводами, і острів Торчелло з восьмигранной церквою Санта-Фоска XI століття і собором, прикрашеним мозаїкою IX і ХII століть.


Если вы решили остановиться в Италии на более длительное время, вы можете рассмотреть вариант покупки недвижимости, что требует восстановления в Комо. Качественная реконструкция недвижимости в Комо не только позволит вам жить в ней с комфортом, а и потом ее выгодно продать.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Пам’ятники венеціанської готики в Венеції' опублікована 29.05.2018, 10:10 в 'Європа Позначки:'. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 24 = 30Интернет реклама