Що подивитися в Бергамо

Від Мілана до Венеції: це маршрут по «Паданській цивілізації», чарівної своїми озерами і мінеральними джерелами. З Мілана, минаючи Кассано д’Адда (вілла Борромео і замок), Тревільо (соборна церква Сан-Мартіно) і Караваджо, де народився великий художник Мікеланджело да Мерізі, прозваний Караваджо, потрапляємо в Бергамо. У середньовічним старому місті варто оглянути благородну сувору церкву Святого Августина, Стару площу і Палаццо Раджоне, побувати на незрівнянній Пьяцца дель Дуомо, що представляє собою дивовижну фантасмагорію стилів, з капелою Коллеони епохи Відродження архітектора Джованні Антоніо Амадео, зведеної ним для великого венеціанського кондотьєра Бартоломео Коллеони, відвідати склепінчастий портик Санта Марія Маджоре XVI століття і баптистерій. В академії Каррари розташована одна з основних ломбардських картинних галерей, де представлені картини Лотто, Карпаччо, Белліні, Фра Анджеліко, Дюрера і Тьєполо.


З Бергамо можна проїхати до озера Лаго д’Ізео. Щоб потрапити в Ізео, проїжджаємо через стародавнє містечко Серіате, минаємо озеро Ендіно, містечка Ловере і Пізон, де розташований Храм Санта Марія делла Неві і прямуємо в сусіднє місто Брешіа. Там ви зможете помилуватися Пьяцца делла Лоджія з палацом епохи Відродження, де працювали Сансовіно і Палладіо, палацом XVI століття і баштовим годинником, площею Дуомо і середньовічним палацом Бролетто з вежею і ротондою.


Перед выездом из Милана стоит осмотреть и его достопримечательности. Обязательно советуем посетить ла скала опера театры, ведь таких выступлений как в театрах Милана вы не увидите больше нигде.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Що подивитися в Бергамо' опублікована 01.11.2017, 10:50 в 'Європа, Туристу '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

87 − = 78Интернет реклама