Територія і клімат Непалу

Республіка Непал розташована в Азії, між Тибетом (автономним регіоном КНР) і індійськими штатами Уттаранчал, Уттар-Прадеш, Біхар, Західна Бенгалія і Сіккім. Непал заснований в 1768 році. Офіційною мовою в країні є «непалі». Столиця Непалу – це найбільше місто країни – Катманду. Колись долина Катманду лежала на дні великого гірського озера, але після землетрусу вода зійшла з озера і долина була заселена людьми, які мешкали в навколишніх регіонах.

Непал займає територію близько 140 тисяч кілометрів квадратних. Щільність населення в країні досить висока – близько 190 осіб на квадратний кілометр, а живуть в Непалі близько 28 млн. Чоловік. ВВП на душу населення дорівнює 38 млрд доларів. На території країни діє свій непалський час, що дорівнює UTC +5: 45.


Глава держави в Непалі – президент, а главою уряду є прем’єр-міністр. Законодавчий орган Непалу – установчі збори, які складено з 601 депутата. Найбільшою партією Непалу, представленої і в Установчих зборах, є Комуністична партія Непалу.

Клімат змінюється від прохолодного літа і суворих зим на півночі до субтропічного влітку і м’яких зим в південному напрямку. Непал має чотири основні сезони, а саме:

(1) зима: грудень-лютий,

(2) весна: березень-травень

(3) літо: червень-серпень

(4) осінь: вересень-листопад.

Непал можна відвідувати в будь-який час року.Якщо ви вирішили змінити свою зачіску, то пропонуємо вам звернути увагу на барбершоп barbershop logo. Тут ви зможете не тільки підстригтись, а і розслабитись та отримати ряд додаткових послуг.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Територія і клімат Непалу' опублікована 11.09.2017, 12:40 в 'Азія, Схід Позначки:'. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

98 − 96 =Интернет реклама