Відень та Будапешт – 5 днів, 100 $ : Вдала ідея для уікенду!

Маршрут:  Львів – Краків – Велічка – Бешенева – Будапешт – Сентендре – Відень – Львів

Дата туру: 15.03.2012

Прийом документів до 04.03

 

Відень та Будапешт

День 1.

ЧЕТВЕР Львів.

Зустріч кожного туриста представником компанії.
08:30 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Польщу. Прибуття в Краків. Поселення в готель.
Оглядова екскурсія «Магічний Краків» – місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцькевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красоти древнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь – чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!»Вільний час в Кракові. Гомінкі площі, павутина вуличок, наповнених світлом і музикою, численні паби, кав’ярні і ресторани. Поринути в це бурхливе життя, відчти себе частиною диво-міста, йти і йти вперед, зустрічаючи посмішки перехожих – ось що означає побувати в Кракові! Ночівля в готелі.

 

День 2. 

П’ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю.
? 09:00 – Рекомендуємо відвідати «Соляне Царство Велічки» (дорослі – 20?, діти до 12 років – 15?) – соляні копальні, одні з найвідоміших в Європі, історія яких нараховує понад 700 років. Це ціле підземне місто на дев’яти рівнях. Підземні камери і величезні зали, з’єднані довжелезними переходами, прикрашені скульптурами і барельєфами з солі. Це підземні озера і унікальні каплиці. Це – надзвичайно цікава історія древнього і небезпечного промислу – видобутку солі!
12:00 – Переїзд в Словаччину… А хочете «Райський відпочинок»? Так-так, це можливо!
В мальовничих обіймах гір, на базі геотермальних гарячих джерела виріс Термальний парк Бешенева (15? (без саун) / 21? (включачи сауни)). Вас чекають відкриті і закриті басейни з геотермальною водою, дитячий басейн з водними атракціонами. Ну а шлях до повного відновлення душевних і фізичних сил пролягає через парні сауни з приємними ароматами лікувальних трав. Казковий край посеред пірамід солі і струмків перенесе Вас в країну «Сіль над золотом», де активна дія солі і соляних парів грунтовно потурбуються про дихальні шляхи і шкіру…Переїзд до гостинної Угорщини – країну термальних джерел, паприки і вина! Тут всупереч вихором історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: Двохтисячорічні пам’ятники Римської імперії сусідять з будівлями часів турецького ярма, романськими храмами з гордо-неприступними фортецями середньовіччя … А починаємо ми наше знайомство з Угорщиною – з її столиці! Прибуття в Будапешт – місто, в який приїжджаєш на вікенд, а мрієш залишитися назавжди … Це єдина столиця світу, якій було присвоєно звання «місто цілющих вод» …
Поселення і ночівля в готелі.

День 3. 

СУБОТА Сніданок. 09:00 – Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це «Перлина Дунаю» – Будапешт! О це Місто… Незабутнє… Неповторне… Чарівне… Дивовижне… Воно пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим, угорським ароматом… Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує у кожному його куточку. Чи вранці, чи в день, а чи ввечері, милуєтесь Ви Будапештом з гори Геллерт, з тераси Рибальського бастіону, з Променадної набережної або з оглядового майданчику Базиліки Святого Іштвана — картина, яка постає перед Вашим поглядом, назавжди залишиться в пам’яті… У вільний час рекомендуємо:
? 13:00 – «Казкове місто Сентендре» (дорослі – 20?, діти до 12 років – 15?) – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! Відвідування ювелірного центру «Caprice» – знайомство з історією Угорщини крізь призму коштовних каменів. Повернення в Будапешт.
? 18:00 – «Ажурна оздоба Будапешта» (дорослі – 20?, діти до 12 років – 15?). Сім мостів слугують оздобою прекрасного Блакитного Дунаю, які, наче нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт… В воді відображаються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський Палац… Повз нас “пропливають” старовинні водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта…
20:00 – Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак»(дорослі – 25?, діти до 12 років – 15?). Ночівля в готелі.

День 4. 

НЕДІЛЯ Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час в Будапешті, або можливість відвідати одну з екскурсій:
«Секрети південній Угорщині» (дорослі-50 ?, діти до 12 років-40 ?). У ході екскурсії ми відвідаємо місто, що у чотири рази більше ніж Егер, місто, який схожий на Буду, місто, в якому як у дзеркалі – відбилася вся краса Угорщини – місто Печ! У 2010 році Печ є культурною столицею Європи. Оглядова екскурсія по місту і вільний час. Далі нас чекає відвідування середньовічної фортеці 13 століття в місті Шиклош. Навіть австрійському імператору не вдалося завоювати її, а турецькі кулі не змогли разити її стіни … Повернення в Будапешт.
«Відень – столиця Габсбургів» (дорослі-50 ?, діти до 12 років-40 ?). Відень – місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Це надзвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі … Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. 17:00 – Виїзд з Відня до Будапешта.
21:00 – Виїзд з Будапешта і повернення в Україну.

День 5. 

ПОНЕДІЛОК Прибуття в Чоп
Прибуття до Львова приблизно в 9:00. Вільний час.
09:00 – Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, закликають своїми дзвонами святині… Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша…, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію…

 


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Відень та Будапешт – 5 днів, 100 $ : Вдала ідея для уікенду!' опублікована 25.02.2012, 09:42 в 'Європа Позначки:, , '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 3Интернет реклама