Рим: чим відоме “Вічне Місто”

Рим – це столиця Італії, великий адміністративний центр і один з найбільших міст Італії (в ньому проживає майже 3 млн. чоловік).

Рим (італ. Roma) – одне з найстаріших міст світу. Колись він ще був столицею Римської імперії. Саме тому Рим ще називають «вічним містом». Є й інша назва: «місто на семи пагорбах».

Рим був заснований в 753 р до н.е. на пагорбах навколо долини річки Тібр. В середні віків Рим був зруйнованим, але тим не менше він залишався резиденцією римських пап. А знову столицею Рим став в XIX столітті після об’єднання Італії.


У Римі багато пам’яток. Наприклад: Пантеон (давньоримський храм всіх богів), Римський Форум (політичний, економічний і релігійний центр стародавнього Риму), Колізей (давньоримський амфітеатр), Собор Святого Петра (центр католицизму, найбільша церква в світі) та інші. У місті дуже багато древніх руїн і церков (близько 400).


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Рим: чим відоме “Вічне Місто”' опублікована 24.04.2018, 09:33 в 'Європа Позначки:'. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + = 6Интернет реклама