Відпочинок в Анталії

Анталія – ​​курорт і порт на півдні Туреччини. Місто розташоване високо над рівнем моря: на 30 метрів. Населення становить трохи більше 1 млн. чоловік. Назва міста походить від імені його засновника – короля Бергами Атталоса, який правив в середині 2 століття до нашої ери. Анталія по праву вважається другою столицею Туреччини.

Клімат Анталії є типовим для Середземномор’я. Літо сухе і спекотне, а зима м’яка і дощова. У зимову пору року випадає величезна кількість опадів, коли влітку їх зовсім мало. Таке явище спостерігається завдяки Таврськими горах, які не дозволяють циклонам просуватися далі, на північ. У місті досить висока вологість. Снігопади бувають досить рідко.


Анталія – ​​це найвідоміший курорт Туреччини, в якому знаходяться міжнародний аеропорт, кілька аквапарків, величезна кількість готелів, луна-парків, дискотек, ресторанів, кафе і багато іншого. В районі Анталії розташовані 3 водоспади, різноманітні парки і гірськолижна траса з природним снігом. Дороги міста знаходяться в ідеальному стані. Економіку Анталії складає в першу чергу туризм, далі торгівля, сільське господарство і промисловість. Жителі міста займаються вирощуванням цитрусових, оливок, бананів, бавовни, квітів. Як і в давнину, в Анталії розводять прекрасні троянди.

Анталія є найголовнішим і популярним курортом Туреччини. Це улюблене місце відпочинку європейців. Своєю красою туристів приваблює гавань для яхт, старовинні вулички, сприятливий клімат і унікальна природа. Готелі порадують своїм першокласним сервісом, тренажерними залами, джакузі і масажами. Також місто прикрашає різноманітність бульварів, прикрашених пальмами та іншими тропічними рослинами.


В центре Анталии в последнее время появилось довольно много новостроек. Большинство из них объединенные в комплексы. Почему инвесторы предпочитают квартиры в жилых комплексах? Потому что инвестиции в недвижимость являются одними из самых надежных.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Відпочинок в Анталії' опублікована 18.10.2017, 10:19 в 'Туристу '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

58 + = 60Интернет реклама