Вивчення мови в зимовому царстві Швейцарії

Табір розташований в Вербье, відомому гірськолижному курорті в самому центрі Швейцарії. Міжнародний табір Elfes в Вербье, Швейцарія заснований в 1987 році. Літня і зимова школа Les Elfes щорічно приймає дітей 8-18 років з усього світу для навчання іноземним мовам і активного відпочинку в швейцарських Альпах.

Мовна школа Les Elfes пропонує вивчення англійської, французької, іспанської та німецької мови: 8:00 / тиждень (стандартний курс) або 15 год / тиж (інтенсивний курс). Заняття проводять досвідчені викладачі, що приділяють основну увагу розмовної мови та спілкування. Діти навчаються в групах по 5-7 чоловік у відповідності з результатами попереднього тестування. Після закінчення навчання видається сертифікат, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою. Спортивна програма сфокусована в основному на зимових спортивних заходах зі снігом. Зимовий табір включає наступні заходи: уроки катання на лижах або сноуборду з кваліфікованими інструкторами; катання на санях, ходьба з факелами; фігурне катання на ковзанах; хокей на льоду; гра в керлінг; плавання; сквош; використання комп’ютера з доступом в Інтернет з інструкторами. Основні заходи катання на лижах та сноуборді викладаються 3:00 щоранку. Потім, після перерви на обід, заняття супроводжуються тригодинної практикою під наглядом. Крім того, в 100 метрах від табору розташовується спортивний центр з відкритим і закритим басейном, ковзанкою, можливостями для занять сквошем і тенісом.


У таборі проводяться щотижневі екскурсії по Швейцарії (Женева, Лозанна, Берн, Гріє і Монтре); вечорами – спільні ігри, кіно, дискотека, самодіяльний театр і спілкування з однолітками. Табір має 2 шале (дерев’яна і кам’яна споруди) витриманими в типово швейцарському стилі. Обидва шале розташовані в тихому оточеному зеленню місці. Вони були спеціально побудовані для весняно-літнього та зимового таборів і перебувають в оточенні зелені і спокою в 5 хвилинах від центру міста. Персонал табору, а також вся інфраструктура прекрасно підходять для спортивних, культурних, а також розважальних заходів для дітей від 8 до 18 років.

Студенти розташовуються в 2 – 4 місцевих номерах, які оснащені ванними кімнатами, радіо і телефонами. Є велика приймальня, 2 столових кімнати, які поділяє вітальня кімната з каміном, у тому числі і кімната для читання. А також є класні кімнати, кінозал (відео, кіно) та ігрові кімнати.


Робота табору спрямована на розвиток командної роботи нарівні з упевненістю в собі, всі заходи які проходять з дітьми це їх особистий вибір.
Саме містечко, де навчаються хлопці побудований в стилі “шале” і привертає атмосферою альпійської села. Різноманітна вечірнє життя в поєднанні з доброзичливою атмосферою створює відчуття постійного свята. Особливо знаменитий Вербье став вже традиційним фестивалем “Verbier Festival Academy”, на який з’їжджаються зірки і знаменитості музичного світу і шоу-бізнесу.
У цій красивій гірській місцині можна познайомитися з місцевою культурою, народною музикою сільським господарством і сироваріння. Велика кількість ресторанів, сонячних терас, магазинів, бутіків, спортивний центр сніжний садок для дітей та багато іншого – чудовий відпочинок вам забезпечений.


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Вивчення мови в зимовому царстві Швейцарії' опублікована 22.02.2012, 09:52 в 'Туристу '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 7 = 1Интернет реклама