Женева – 8 днів, 250 $ : Пані Досконалість – Швейцарія!

Маршрут:  ЛьвівБудапешт – Зальцбург – Цюріх – Берн – Женева – Вадуц – Відень – Львів

Дата туру: 17.03.2012

Прийом документів – до 04.03

Женева

День 1.  СУБОТА. Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.

08:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопа – переїзд на північ Угорщини – в Егерський виноробний регіон – батьківщину вогняних червоних і ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерска Дівчина». Всіх запрошуємо на надзвичайно смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь!


Переїзд в Будапешт. Поселення і ночівля в готелі.

День 2. НЕДІЛЯ. Сніданок.

09:00 – Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це «Перлина Дунаю» –Будапешт! О! це Місто… Найкрасивіша площе Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд. А ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де одружуються всі королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і … сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент… Вільний час в Будапешті.
19:00 – Переїзд в сторону Австрії. Поселення і ночівля в готелі.

День 3. ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Зальцбург.
13:00 – Оглядова екскурсія “Зальцбург – симфонія звуків та пейзажів”. Зальцбург – місто маленького формату, проте, світового значення. Його справедливо називають “сценою світу”, завдяки великій кількості культурних міроприємств, які відбуваються в мальовничому Старому місті. Адже красу Зальцбурга плекали століттями… Князі–архиєпископи, які протягом багатьох століть керували Зальцбургом, хотіли зробити своє місто не просто одним з найкрасивіших і найвпливовіших міст Європи. Вони прагнули більшого – перетворити Зальцбург на “Рим Півночі”.
Переїзд і поселення в транзитний готель. Ночівля в готелі.

 

День 4. ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Швейцарію.

11:00 – Оглядова екскурсія «Цюріх – найстильніший мегаполіс Європи». Практично у всіх Цюріх асоціюється з банківськими рахунками і гномами-банкірами, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі! Історичний центр міста давно вже загубився між солідними будівлями банків і розкішних бутіків… Але час не вланий над знаменитими соборами і вузенькими вуличками, які пам’ятають ще римлян! Тут все ще пахне не золотом і новими купюрами, а квітами і нагрітим на сонці каменями… Серце Цюріха – Старе місто, яке тісно обнімає ріку своїми кам’яними мостами і баштами. Цюріхське озеро надає ландшафту міста неймовірної чарівності, завдяки якій воно виглядає як золотий скарб, який лежить на срібному дзеркалі… Вільний час в Цюріху.15:00 – Рекомендуємо поїздку «Велич природи – Рейнський водоспад» (35?). Бурхливі кипучі потоки води блакитного кольору збиваються в піну… розбиваються на дрібнесенькі-дрібнесенькі бризки, які стіною зависають і клубочуться над останньою сходинкою каскаду, і, ніби-то, купаються в цьому чарівному тумані. Все несеться лавиною, вирує, ричить, водяний хаос поглинає і заворожує…
Повернення в Цюріх. Поселення і ночівля в готелі.

День 5. СЕРЕДА. Сніданок.
08:30 – Рекомендуємо поїздку «Швейцарія – країна з красивої картинки» (60?). Прибуття в «Берн – місто фонтанів, квітів і … ведмедів!» Так-так, саме ведмідь вважається символом міста, він зображений на гербі і прапорі, прикрашає фонтани і вітрини магазинів. Екскурсія розпочинається з поїздки Сад Троянд, звідки відкривається чудова панорама на старе місто. Спустившись з пагорба ми побачимо знамениту яму з ведмедями: справжні ведмеді плескають в долоні, якщо їх починають годувати! Берн має титул «найквітковішого міста». Ледь не на кожному вікні можна побачити горщичок з геранью! Все це в сукупності приємно тішить око, наповнює душу незвичайною радістю і спокоєм… Вільний час…
Нас чекає – «Швейцарська Рів’єра»! Так називають узбережжя Женевського озера, яке якимось чарівним чином поєднує в собі все найкраще, що є в цій невеликій європейській державі. Знайомство з казковим регіоном ми почнем зі столиці швейцарської Рів’єри – Монтре – міста музикантів, з найстарішим Казино і набережною поетів.
Бірюзове дзеркало озера, яке ніби світиться зсередини, в білому вінку з гір – нас вітає «столиця світу – Женева»! Символи міста – готичний Собор Святого Петра, квітковий годинник і 140–метровий Женевський фонтан! Райдужні, наче шампанське, струмені фонтану втілюють прагнення вверх, в небо, в царство духа… Женева – це найменший мегаполіс світу, з її кварталом міжнародних організацій, чарівним Старим містом і мальовничими променадами вздовж озера…
Ночівля в готелі.

 

День 6. ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю.
Невеликий переїзд – і ми вже в іншій країні! – «Крихітне князівство Ліхтенштейн» розташувалось в невеликій долині на берегах Рейна, в оточенні гірських вершин. Головне місто князівства – Вадуц – жива ілюстрація до історії князівства. Над сучасними вулицями Штедле і Ойле, забудованими сучасними будівлями банків і страхових компаній, височить замок 12 століття – резиденція князя. А ще – нас чекає дегустація фондю (25 ?) – головної і практичної єдиної національної страви швейцарців! Смачного!!
10:30 – Переїзд в Австрію. «У співзвучності з природою» – відвідування термальних купалень «Руппентерме» (16?) в Бад-Райхенхалль. Величні Альпи, які оточують це затишне курортне містечко, зберігають в собі невичерпні запаси термальної води і мінеральних солей, а різноманіття тутешніх ландшафтів і насиченість барв продовжують вражати навіть після швейцарських пейзажів. Вільний час.
Переїзд і поселення в транзитний готель.

День 7. П’ЯТНИЦЯ. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Відень.
09:00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – місто Відень, місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне… його справедливо називають серцем Європи. Столиця Австо-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, своєю красою і теплотою… Це неймовірне місто! – вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера і, звичайно, – собор Святого Стефана – духовний символ історії і долі Австрії. Вільний час в Відні.
15:00 – Повернення на Україну.

День 8. СУБОТА. Прибуття в Чоп на час відправки поїздів №16.

09:00 – Подарунок від компанії Тур – Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові…” Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, закликають своїми дзвонами святині… Костел Успіння, Домініканський собор, Церква Св. Юра, гостинно відкриваються двері Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію…

 


На сайті розміщені тільки деякі тури (насправді їх значно більше). Для уточнення наявності, дат, напрямків та деталей путівок, будь ласка звертайтеся за контактними даними.

Стаття 'Женева – 8 днів, 250 $ : Пані Досконалість – Швейцарія!' опублікована 27.02.2012, 10:19 в 'Європа Позначки:, , '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 3 =Интернет реклама