Відпочинок в Туреччині: куди краще поїхати і що подивитися

Туреччина – земля великих відкритих просторів, масивних гір, родючих долин, нерівній берегової лінії, швидкозростаючих міст і сонних сіл. Туреччина – «країна відпочинку» з величезною кількістю курортів в Середземному і Чорному морях. Туреччина, також, відмінне місце для проведення відпочинку зі своєю сімей. Сезон в Туреччині починається з травня і закінчується в вересні.

В даний момент саме Туреччина користується попитом у більшості числа туристів: туристам на вибір доступні безліч найрізноманітніших турів та екскурсій, різні готелі 3-х 4-х і 5-ти зірок. Готель, курорт – Ви вибираєте на свій смак. Туристичні фірми в основному відправляють туристів в Анталію, а також міста поблизу: Кемер, Аланія, Мармарис і ін. Крім того, розвинена мережа транспорту в турецьких містах дозволяє легко переміщатися в будь-яку точку країни.

Вибір курорту

У Туреччині вас чекає маса знайомств, маса розваг, і, звичайно ж, відпочинок. Там чекає Вас вибір – сонце і пляж; гори і лижі; походи та екскурсії. Вибирайте все, що душа забажає:

  • Анталія – ​​доглянуте і красиве місто, тут чисті пляжі, багато сонця і моря, є річка.
  • Бодрум – культурне місто, для тих, хто любить виставки.
  • Тур в Сіде добре підходить для сімейного відпочинку. Також Сіде – непогане місце для закоханих.
  • Кемер – тут, пляжі, гори і ліси: якщо поїдете в Кемер – то відпочинете на пляжі, також тут красиві гори, чисте повітря, і прекрасний сосновий ліс.
  • Відпочинок в Белеку – це в першу чергу шикарний пляж. Белек вважається престижним курортом, для людей з високим достатком.
  • Аланія – місто, яке створили пірати.  Тур в Аланію – це відпочинок для молоді: для активних людей, які люблять гучні дискотеки, дорогі ресторани.
  • Також можна поїхати в столицю – Стамбул. Стамбул є дуже колоритним містом, а також бізнес-центром. Тут втілюються в життя великі проекти, як наприклад футуристична телерадіобашта: реалізація цього унікального проекту передбачає вежу висотою 350 м, що розташують на території державного заповідника, на позначці 240 м над рівнем моря. Під забудову відводиться 120 000 м3. Будівля вражає своєю неймовірною, індустріально-органічної архітектурою. Концепція проекту базується на поєднанні навколишнього ландшафту заповідника і конструктивної естетики. Їх гармонійна взаємна інтеграція і породила таке ефектне будівлю. Як і було потрібно в завданні, екологічний об’єкт влився в природний рельєф зеленого заповідника, і при цьому не втратив свої першочергові функції. Функціонально-естетична мета проекту – створити візуально прийнятний об’єкт, грунтуючись на ієрархічній артикуляції в башті. Виходячи з цього, міська інфраструктура розміщується на першому поверсі і пов’язана з парком, а технічна зона і оглядовий майданчик знаходяться на верхніх рівнях.

А краще відвідайте їх всі, тоді буде що згадати і розповісти своїм друзям або колегам по роботі про свою відмінно проведену відпустку, і вони теж захочуть відвідати таку чудову країну як Туреччина.

Куди ж поїхати в тур?

У Туреччині багато можливостей для різного виду відпочинку. Відвідавши Туреччину, крім культури, Ви можете насолодитися місцевою кухнею, погуляти в парках, позасмагати на пляжах і позайматися екстремальними видами спорту.  Відпочинок в Туреччині користується великим попитом у більшості країн світу, так що встигайте забронювати місця під сонцем.

Приїжджайте до Туреччини, і Ви надовго запам’ятаєте свій відпочинок!

Історична довідка про Туреччину

Туреччина була серцем Візантійської Імперії, столицею якої був Константинополь. Візантійська Імперія мала багато ворогів, одними з яких були мусульмани. Вона втрачала свої володіння і повертала їх назад завдяки хрестовому походу (1096-1100), такі як Палестину, Сирію. Потім з’явилася друга столиця – Ніцці. У 1301 владу Візантії захопив Осман Газі. Була створена Оттоманська Імперія, вона займала частину Європи, Африки, Грузію, Ірак, Крим, майже весь Аравійський півострів. Також ворогами Імперії була Росія і Венеція (17-18 століття).

У 1453 році – впала Візантійська Імперія. Туреччина брала участь в Першій світовій війні. Після Війни території Оттоманів перейшли до інших держав, і в кінці кінців їх династія була повалена з престолу. Завдяки Ісмету Іненю країна не брала участь у Другій Світовій Війні. Туреччина приєдналася до НАТО в 1952 році, а також стала членом ОЕСР та Ради Європи, в 80-р. стала домагатися членства в ЄС. У 90-р. тут виникли проісламістські партії.

За історію Туреччини всередині країни неодноразово відбувалися військові конфлікти – уряд Туреччини намагається знищити курдських сепаратистів уже протягом 30 років. Робоча партія Курдистану бореться за створення власної держави, частина якого розташована на території Туреччини. Для Туреччини має велике значення відношення з різними країнами. Туреччина, яка знаходиться поруч з Іраком, надавала бази для військових дій США і ООН.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *