Відвідування історичних пам’яток в Туреччині

Столицею Туреччини є Анкара. Її загальна площа складається з 780,6 тис. км. Туреччина знаходиться на стику Європи та Азії, причому більша її частина якраз в Азії. Вона омивається чотирма морями: Середземним, Мармуровим, Егейським та Чорним. Туреччина межує з багатьма країнами: Болгарією, Сирією, Грецією, Грузією, Іраном, Іраком та Вірменією. У Туреччині переважно гірський ландшафт, рівнина займає невелику частину.

Багато людей, коли приїжджають у різні міста чи країни, обов’язково відвідують різні пам’ятки, в тому числі й історичні, оскільки хочуть трохи дізнатися про історію цього міста чи країни. Також і в Туреччині є дивовижні повні загадки історичні місця. Багата історія залишила слід в Туреччині, і країну відвідують різні дослідники, яким цікаве минуле цієї країни.

Середземноморська берегова лінія акцентована греко-римськими містами, що не погано збереглися, такими як Пергам і Ефес, в той час як суворе і бурхливе анатолійське плато має церкви і печери, приховані в неймовірному пейзажі казки Каппадокії. Також у Туреччині є і солоні озера, і є велика кількість річок. У цій країні субтропічний клімат, влітку сильно світить сонце і тому повітря спекотне, а взимку часто ллють дощі. Найбільш сприятливий час перебування у Туреччині це з квітня – до вересня. Одним недоліком є те, що на Середземному узбережжі є москіти, і тому не забувайте запасатися антималярійними засобами.

Стамбул – серце турецької нації, але не столиця країни. На території Стамбула збереглось багато історичних пам’яток культури.

Головною пам’яткою міста Аспендос є театр із великою кількістю місць (близько 17 тис.). Він був побудований у 2 столітті н. е. Також визначною пам’яткою є руїни античного міста Перге, засноване греками після Троянської війни. А також у Стамбулі музей, у Каппадокії національний парк Геремі та церкви, у місті Діярбакир фортечні стіни, гора Немрут (висота – 2150 м.) в Анатолії, в селі Белькіс античне місто Зіугма, недалеко від Анталії античне місто Термесос, притулок для піратів , Ефес, Дідіма, Бергама, Фазеліс, Силліон.

У Туреччині сприятливий клімат і це сприяє залученню великої кількості туристів. Тут дивуєшся різноманітній природі — у горах сніг, унизу спекотна спека. У свій час можна кататися на лижах і ніжитися на пляжі. Історичні місця дуже важливі для будь-якого народу та країни. І чудово, що люди мають можливість їх подивитися. Також і у Туреччині у Вас з’являється шанс побачити стародавні міста, театри тощо. І ми впевнені, що вони надовго залишаться у Вашій пам’яті. Вибирайте подорож до Туреччини – там Ви можете відпочивати до вересня. Насолоджуйтеся сонцем, пляжем, морським повітрям, шопінгом та багатьом іншим.

Залишити відповідь