Коли краще їхати в Непал

Поїздка в Непал може бути здійснена в будь-який час року, в залежності від того, що ви хочете робити. Є 4 сезони в які можна відвідати Непал, кожен з них відрізняється своєю особливою привабливістю.

Осінь (вересень-листопад): осінь це найкращий сезон для походів в Непалі. У цьому сезоні відмінна погода для дослідження гірських масивів.

Зима (грудень-лютий): У цю пору року бувають снігопади на великих висотах. Таким чином, зима ідеально підходить для походів на більш низьких висотах, приблизно нижче 3000. Парасолька або плащ є обов’язковим для сезону дощів.

Весна (березень-травень): Температура досить помірна в цю пору року. Різноманіття дикорослих квітів, особливо рододендронів, повністю розквітає. Це прекрасний час для екскурсії в Непалі.

Літо (червень-серпень): літні місяці, аж до вересня, бувають вологими і теплими. Це кращий сезон для подорожі в дощові райони на північ від Гімалаїв. Ці місця знаходяться поза досяжністю для дощової хмарності через гір, і незалежні від мусонів. Влітку також рекомендується приїжджати тим, хто цікавиться флорою, так як в долинах і на луках квітнуть квіти й інша рослинність. Але візьміть з собою репеленти від комах.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *