Про Економ Тур

На сьогодні сайт econom-tour надає корисну інформацію про туристичні подорожі у різні країни світу.

Чому варто обрати Економ Тур?

Економ Тур задумувався як скромна, не зажерлива туристична агенція, що продасть вам тур за мінімальною ціною, а не здере з вас подвійну ціну (в нас мінімальні агентські).
У нас немає десятків шикарних офісів у центрі Львова, за який потрібно платити тисячі, а то й десятки тисяч гривень в місяць.
У нас немає сотень працівників, яким потрібно кожного місяця платити чималеньку зарплату.
У нас немає дорогої, шикарної реклами у популярних туристичних журналах, на радіо та телебаченні.

Зате у Економ Тур є:
– Одні з найнижчих цін на тури в Європу, які формуються за рахунок того чого у нас немає (а саме дорогих офісів, багатьох працівників, реклами тощо ). Не вірите? Переконайтесь самі.
– Щоденне оновлення горящих турів в Європу (ціни Ваших мрій доступніші ніж Ви думали).
– Можливість зустрічей з Вами у будь-якому зручному для Вас місці (вишукані кнайпи, що нагадують аристократичну чи домашню атмосферу, тематичні кафе-бари, що дозволять замислитись про культуру інших країн, бістро, що дозволять відчути ритм життя мегаполісів – саме в цих місцях Ви зможете зустрітись з нашим агентом і зробити замовлення.
– Ви мрієте про відпочинок за кордоном сидячи на робочому місці, але не можете вийти в туристичну агенцію для здійснення замовлення? Не переймайтеся агент econom-tour зможе прийти до Вас на роботу і допомогти втілити мрію про відпочинок в реальність. Унікальна пропозиція, якої не надає жодна туристична агенція, тільки Економ Тур. Ми можемо приїхати до Вас додому і допомогти прийняти рішення з вибором туру. І врешті решт Ви можете завітати до нас в офіс.
– Бонусні програми та акції для постійних клієнтів.

Сучасні умови внесли деякі зміни в нашу роботу, тому про відновлення продажів турів ми повідомимо додатково

Залишити відповідь