Единбург – красива і цікава столиця Шотландії

У цій статті хочемо вам розповісти про незабутнє місто Единбург – столицю маленької, але гордої Шотландії. Один тільки факт, що весь центр Единбурга входить в список об’єктів всесвітньої спадщини Юнеско вже щось та значить. Приїхавши в Едінбург, ви відразу відчуєте дух середньовіччя з його красивими баштами, старовинними вуличками і підкопченим фасадами. Останнє тут вийшло тому, що колись місцеві жителі топили свої будинки вугіллям і з труб весь смог і дим осідав на стінах будинків. Зараз уряд і не прагне почистити стіни, адже це додає свій особливий шарм місту.

Загалом, в Единбурзі є все для завзятого туриста: і музеї, і старовинні руїни, велика кількість сувенірних магазинів, кафе і ресторанів, у місті навіть є море, але правда для купання воно холоднувате, навіть влітку вище 13 градусів температура не піднімається.

Майже в центрі міста можна навіть знайти пагорб, з якого відкривається приголомшливий вид на місто та його околиці. Так що якщо у вас не буде часу з’їздити углиб країни і насолодитися чудовою природою Шотландії, то заберіться на цей пагорб і відчуєте частинку Шотландської волі.

Влітку в Единбурзі проходить безліч фестивалів. Один з найпопулярніших і великих-це Фріндж (Fringe) в серпні. В цей час вулиці міста перетворюються в театр з величезною кількістю сцен і акторів. Враження звичайно чудові: всі гуляють, радіють, і панує атмосфера свята.

Шотландці дуже пишаються своєю історією, саме тому в своїй столиці – Единбурзі розташувалося безліч музеїв історії: історії Шотландії, історії шотландських грошей, історії підземної вулиці з привидами, і ще багато всяких історичних музеїв. В них дуже цікаво побродити, так як крім звичайних експонатів, там розташовані інтерактивні, які можна помацати і випробувати на собі. До речі, більшість музеїв Шотландії – безкоштовні. Так що можна сміливо відправлятися в Едінбург, та й в інші міста Шотландії, адже нудьгувати там не доведеться.

Залишити відповідь