Відпочинок на Канарах

Напевно кожна людина хоч раз у своєму житті чула про Канарські острови. У всі часи острова асоціювалися з чимось престижним і недосяжним. Незалежно від положення в суспільстві, матеріального стану та інших чинників, Канарські острови манили практично кожного. І тому є вагомі підстави, головним з яких є те, що відпочинок на Канарських островах підійде всім, від сімейних пар до шукачів гострих відчуттів.

Для сімейного відпочинку на островах присутні кілька чудових пляжів, де можна спокійно відпочити від міських проблем, зміцнити взаємини, і просто чудово провести час. Береги пляжів покриті золотистим піском і чорною галькою, багато пляжів обладнані шезлонгами і парасольками для зручності відпочиваючих. Якщо ви взяли з собою своїх дітей, то обов’язково відвідайте головну пам’ятку Канарських островів – аквапарк з дельфінарієм. Прекрасно проведений час і море емоцій ні кого не залишать байдужими.

Любителям історії варто звернути свою увагу на піраміди в пустелі Гімар. Спочатку прийняті за купу каміння, піраміди незабаром стали визначною пам’яткою островів, на яку з’їжджаються подивитися туристи зі всього світу. Великий історичною цінністю крім самих пірамід (а їх в пустелі всього шість), є розташована в етнографічному парку в музеї «Casa Chacona», точна копія палацу Амон РА другого.

Також на Канарських островах існують пам’ятки, відвідування яких буде цікаво і любителям екскурсій, і любителям гострих відчуттів, і багатьом іншим категоріям відпочиваючих. Сюди входять Парк Teide, Кручі Гігантів, Гори Анага і водоспад Ущелини Ада (єдиний натуральний водоспад на островах).

Стрімчаки Гігантів порадують вас своєю красою. Скельні освіти, частина яких прихована в океанських водах, радує око і завжди користується популярністю у любителів фотографуватися на тлі чудових пейзажів.

Парк Teide унікальний не тільки тим, що розташований на висоті більше 2 тисяч метрів над рівнем моря. Головна цінність цього парку – гігантський вулканічний кратер (в окружності більше 48 км), розташований на вершині гори Teide. Варто зазначити, що гора Teide є найвищою горою в Іспанії (трохи вище 3,7 кілометрів).

Гори Анага становлять велику цінність не тільки для Канарських островів, а й для природи всього світу. Адже вони славляться своїм ботанічним різноманітністю, і в той же час є зоною з чудовою екологією. Кількість таких «корисних» місць на Землі дуже невелика.

Підсумувавши, можна з упевненістю сказати, що необхідно хоч раз в житті відвідати Канарські острови. Якщо ви не знаєте, де провести відпустку – виберіть Канари. Відпочинок на островах не тільки приємний, але й корисний.

Залишити відповідь