Готелі Одеси – Перлини біля моря

Одеса це не тільки улюблений місто-персонаж багатьох письменників та режисерів, а й місто який нарівні з Києвом має відвідати напевно кожен українець. Численні туристи міста відкривають для себе пляжі Аркадії і унікальний історичний центр міста, а для бізнесменів відкриті форуми та виставки, котрі майже без перерви проходять в місті. Щороку Одеса приймає у себе різні заходи від виставок до конференцій. Курортна і ділова активність міста веде до ому що туристичний потік не слабшає, а збільшується з року в рік.

А кожен гість міста будь то турист або бізнесмен стає перед проблемою проживання в Одесі. Вирішувати це питання повинні звичайно готелі Одеси. На даний момент цей ринок сформований так, що кожен гість може вибрати для себе готель в Одесі виходячи зі своїх потреб і можливостей. Деякі приїжджі вибирають готелі Одеси не нижче чотирьох зірок, когось таки цілком влаштовують готелі Одеси з економною вартістю послуг, інші вважають за краще невеликі приватні готелі Одеси. Якась частина туристів робить вибір на користь приватних апартаментів, але даний варіант ми не будемо розглядати в рамках даної публікації в зв’язку з невисоким рівнем послуг і безпеки, які знімні квартири можуть надати на відміну від готелів Одеси.

Давайте проведемо невеликий екскурс в готелі Одеси як високого класу так і рівнем нижче. Почнемо з відкритого знову Готелю Брістоль рівня п’яти зірок, який недавно після повної реставрації відчинив свої двері на перехресті Буніна і Пушкіна. Саме тут Ви знайдете максимально високий рівень готельного сервісу в Одесі. Якщо ж ви налаштовані на чарівність вінтажній готелі то Вам прийдеться до смаку готель Лондонський, розташований на Приморському бульварі, вибравши цей готель Ви не помилитеся, саме тут проходила богемне життя тієї Одеси, про яку ми всі читали і пам’ятаємо.

Для обраних гостей які хочуть проживати в самому центрі Одеси при цьому з хорошим рівнем сервісу і вельми прийнятними цінами раджу звернути погляд на готель Центральна, яка розташована в двох кроках від Дерибасівської.
Але якщо Ви приїхали на море, якщо Вас цікавить саме Курортна Одеса то раджу Вам зупинитися у Готелі Промінада – це відмінний вибір приватного готелю Одеси!

Залишити відповідь