Categories Європа

Вивчення мови в зимовому царстві Швейцарії

Табір розташований в Вербье, відомому гірськолижному курорті в самому центрі Швейцарії. Міжнародний табір Elfes в Вербье, Швейцарія заснований в 1987 році. Літня і зимова школа Les Elfes щорічно приймає дітей 8-18 років з усього світу для навчання іноземним мовам і активного відпочинку в швейцарських Альпах.

Мовна школа Les Elfes пропонує вивчення англійської, французької, іспанської та німецької мови: 8:00 / тиждень (стандартний курс) або 15 год / тиж (інтенсивний курс). Заняття проводять досвідчені викладачі, що приділяють основну увагу розмовної мови та спілкування. Діти навчаються в групах по 5-7 чоловік у відповідності з результатами попереднього тестування. Після закінчення навчання видається сертифікат, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою. Спортивна програма сфокусована в основному на зимових спортивних заходах зі снігом. Зимовий табір включає наступні заходи: уроки катання на лижах або сноуборду з кваліфікованими інструкторами; катання на санях, ходьба з факелами; фігурне катання на ковзанах; хокей на льоду; гра в керлінг; плавання; сквош; використання комп’ютера з доступом в Інтернет з інструкторами. Основні заходи катання на лижах та сноуборді викладаються 3:00 щоранку. Потім, після перерви на обід, заняття супроводжуються тригодинної практикою під наглядом. Крім того, в 100 метрах від табору розташовується спортивний центр з відкритим і закритим басейном, ковзанкою, можливостями для занять сквошем і тенісом.

У таборі проводяться щотижневі екскурсії по Швейцарії (Женева, Лозанна, Берн, Гріє і Монтре); вечорами – спільні ігри, кіно, дискотека, самодіяльний театр і спілкування з однолітками. Табір має 2 шале (дерев’яна і кам’яна споруди) витриманими в типово швейцарському стилі. Обидва шале розташовані в тихому оточеному зеленню місці. Вони були спеціально побудовані для весняно-літнього та зимового таборів і перебувають в оточенні зелені і спокою в 5 хвилинах від центру міста. Персонал табору, а також вся інфраструктура прекрасно підходять для спортивних, культурних, а також розважальних заходів для дітей від 8 до 18 років.

Студенти розташовуються в 2 – 4 місцевих номерах, які оснащені ванними кімнатами, радіо і телефонами. Є велика приймальня, 2 столових кімнати, які поділяє вітальня кімната з каміном, у тому числі і кімната для читання. А також є класні кімнати, кінозал (відео, кіно) та ігрові кімнати.

Робота табору спрямована на розвиток командної роботи нарівні з упевненістю в собі, всі заходи які проходять з дітьми це їх особистий вибір.
Саме містечко, де навчаються хлопці побудований в стилі “шале” і привертає атмосферою альпійської села. Різноманітна вечірнє життя в поєднанні з доброзичливою атмосферою створює відчуття постійного свята. Особливо знаменитий Вербье став вже традиційним фестивалем “Verbier Festival Academy”, на який з’їжджаються зірки і знаменитості музичного світу і шоу-бізнесу.
У цій красивій гірській місцині можна познайомитися з місцевою культурою, народною музикою сільським господарством і сироваріння. Велика кількість ресторанів, сонячних терас, магазинів, бутіків, спортивний центр сніжний садок для дітей та багато іншого – чудовий відпочинок вам забезпечений.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *