Будапешт – перлина Східної Європи

Будапешт розташований одночасно на двох берегах і прикрашає узбережжя великої ріки незрівнянними історичними будівлями, мостами і бульварами …

Майже півтора століття тому місто Пешт, розташований на східному узбережжі Дунаю, був об’єднаний з містами Будой і Обуда із західного боку річки, але і сьогодні ці частини Будапешта продовжують контрастувати між собою.

Сьогоднішній Будапешт виглядає дуже європейським містом, але, тим не менш, стильно й індивідуально, з сильним угорським колоритом. Своїм шармом місто багато в чому зобов’язаний мальовничій природі Угорщини і власної чудовою архітектурою. Він з першого погляду зачаровує своєю романтичною атмосферою і змішанням архітектурних стилів. Звичайно, сучасний Будапешт дуже сильно піддався змінам, велика частина міських будівель і проспектів була зведена вже під час його розквіту в якості столиці. Але історичні пам’ятники давньоримської культури мирно сусідять з прекрасно збереженими будинками, побудованими колись у стилі бароко, церкви XVIII століття з спорудами в стилі модерн, а палаци в стилі класицизму з будівлями наших днів.

Але Будапешт славиться не лише своєю красою, чарівністю та привабливістю для туристів, злітаються до нього з усього світу, це ще й дуже комфортний для життя місто. До сприятливому клімату, зручному розташуванню в центрі Європи і зовнішньої привабливості додається вищий, ніж у багатьох інших європейських столицях, рівень життя і нижча її вартість, високорозвинена і продовжує активно розвиватися інфраструктура. Ціни на нерухомість, в тому числі і елітну, в Будапешті приблизно на чверть нижче, ніж в таких столицях, як Прага чи Варшава, і в 5-6 разів нижче, ніж, скажімо, у Парижі чи Лондоні.

Останні роки в Угорщині завдяки стрімкому розвитку ринку і міжнародним інвестиціям відбувається потужний економічний ріст, і більше 40% національного доходу припадають на частку столиці. Прогнозується, що в цей період ринок нерухомості Будапешта так само чекає швидке зростання, так як купівельна активність, кілька знизилася під час кризи, практично повністю відновлена, а ідея придбання нерухомості в Угорщині (і конкретно, в Будапешті) завжди була привабливою для зарубіжних інвесторів.

Угорські агентства нерухомості, серед яких одним з найбільш стабільних та професійних називають Інгбуд Кфт., Пропонують своїм сьогоденням і потенційним клієнтам весь спектр послуг, пов’язаних з купівлею або орендою нерухомості в цьому приголомшливому місті, Будапешті, і на всій території Угорщини. Вибір досить великий: за вашим бажанням вам запропонують нерухомість минулого століття або будинку, дачі, квартири, котеджі і таунхауси сучасної споруди, включаючи самі ексклюзивні пропозиції з люксового сегмента.

Компанія Інгбуд Кфт., Офіс якої знаходиться в Будапешті, володіє найбільшою базою даних по об’єктах нерухомості, що включає більше 50 000 позицій по самим конкурентними цінами, що дозволить кожному клієнту вибрати нерухомість будь-якого призначення за своїм смаком, потребам і фінансовим можливостям.

Залишити відповідь