Женева – 8 днів, 250 $ : Пані Досконалість – Швейцарія!

Маршрут:  ЛьвівБудапешт – Зальцбург – Цюріх – Берн – Женева – Вадуц – Відень – Львів

Дата туру: 17.03.2012

Прийом документів – до 04.03

Женева

День 1.  СУБОТА. Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.

08:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопа – переїзд на північ Угорщини – в Егерський виноробний регіон – батьківщину вогняних червоних і ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерска Дівчина». Всіх запрошуємо на надзвичайно смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь!

Переїзд в Будапешт. Поселення і ночівля в готелі.

День 2. НЕДІЛЯ. Сніданок.

09:00 – Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це «Перлина Дунаю» –Будапешт! О! це Місто… Найкрасивіша площе Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд. А ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де одружуються всі королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і … сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент… Вільний час в Будапешті.
19:00 – Переїзд в сторону Австрії. Поселення і ночівля в готелі.

День 3. ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Зальцбург.
13:00 – Оглядова екскурсія “Зальцбург – симфонія звуків та пейзажів”. Зальцбург – місто маленького формату, проте, світового значення. Його справедливо називають “сценою світу”, завдяки великій кількості культурних міроприємств, які відбуваються в мальовничому Старому місті. Адже красу Зальцбурга плекали століттями… Князі–архиєпископи, які протягом багатьох століть керували Зальцбургом, хотіли зробити своє місто не просто одним з найкрасивіших і найвпливовіших міст Європи. Вони прагнули більшого – перетворити Зальцбург на “Рим Півночі”.
Переїзд і поселення в транзитний готель. Ночівля в готелі.

 

День 4. ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Швейцарію.

11:00 – Оглядова екскурсія «Цюріх – найстильніший мегаполіс Європи». Практично у всіх Цюріх асоціюється з банківськими рахунками і гномами-банкірами, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі! Історичний центр міста давно вже загубився між солідними будівлями банків і розкішних бутіків… Але час не вланий над знаменитими соборами і вузенькими вуличками, які пам’ятають ще римлян! Тут все ще пахне не золотом і новими купюрами, а квітами і нагрітим на сонці каменями… Серце Цюріха – Старе місто, яке тісно обнімає ріку своїми кам’яними мостами і баштами. Цюріхське озеро надає ландшафту міста неймовірної чарівності, завдяки якій воно виглядає як золотий скарб, який лежить на срібному дзеркалі… Вільний час в Цюріху.
15:00 – Рекомендуємо поїздку «Велич природи – Рейнський водоспад» (35?). Бурхливі кипучі потоки води блакитного кольору збиваються в піну… розбиваються на дрібнесенькі-дрібнесенькі бризки, які стіною зависають і клубочуться над останньою сходинкою каскаду, і, ніби-то, купаються в цьому чарівному тумані. Все несеться лавиною, вирує, ричить, водяний хаос поглинає і заворожує…
Повернення в Цюріх. Поселення і ночівля в готелі.

День 5. СЕРЕДА. Сніданок.
08:30 – Рекомендуємо поїздку «Швейцарія – країна з красивої картинки» (60?). Прибуття в «Берн – місто фонтанів, квітів і … ведмедів!» Так-так, саме ведмідь вважається символом міста, він зображений на гербі і прапорі, прикрашає фонтани і вітрини магазинів. Екскурсія розпочинається з поїздки Сад Троянд, звідки відкривається чудова панорама на старе місто. Спустившись з пагорба ми побачимо знамениту яму з ведмедями: справжні ведмеді плескають в долоні, якщо їх починають годувати! Берн має титул «найквітковішого міста». Ледь не на кожному вікні можна побачити горщичок з геранью! Все це в сукупності приємно тішить око, наповнює душу незвичайною радістю і спокоєм… Вільний час…
Нас чекає – «Швейцарська Рів’єра»! Так називають узбережжя Женевського озера, яке якимось чарівним чином поєднує в собі все найкраще, що є в цій невеликій європейській державі. Знайомство з казковим регіоном ми почнем зі столиці швейцарської Рів’єри – Монтре – міста музикантів, з найстарішим Казино і набережною поетів.
Бірюзове дзеркало озера, яке ніби світиться зсередини, в білому вінку з гір – нас вітає «столиця світу – Женева»! Символи міста – готичний Собор Святого Петра, квітковий годинник і 140–метровий Женевський фонтан! Райдужні, наче шампанське, струмені фонтану втілюють прагнення вверх, в небо, в царство духа… Женева – це найменший мегаполіс світу, з її кварталом міжнародних організацій, чарівним Старим містом і мальовничими променадами вздовж озера…
Ночівля в готелі.

 

День 6. ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю.
Невеликий переїзд – і ми вже в іншій країні! – «Крихітне князівство Ліхтенштейн» розташувалось в невеликій долині на берегах Рейна, в оточенні гірських вершин. Головне місто князівства – Вадуц – жива ілюстрація до історії князівства. Над сучасними вулицями Штедле і Ойле, забудованими сучасними будівлями банків і страхових компаній, височить замок 12 століття – резиденція князя. А ще – нас чекає дегустація фондю (25 ?) – головної і практичної єдиної національної страви швейцарців! Смачного!!
10:30 – Переїзд в Австрію. «У співзвучності з природою» – відвідування термальних купалень «Руппентерме» (16?) в Бад-Райхенхалль. Величні Альпи, які оточують це затишне курортне містечко, зберігають в собі невичерпні запаси термальної води і мінеральних солей, а різноманіття тутешніх ландшафтів і насиченість барв продовжують вражати навіть після швейцарських пейзажів. Вільний час.
Переїзд і поселення в транзитний готель.

День 7. П’ЯТНИЦЯ. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Відень.
09:00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – місто Відень, місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне… його справедливо називають серцем Європи. Столиця Австо-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, своєю красою і теплотою… Це неймовірне місто! – вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера і, звичайно, – собор Святого Стефана – духовний символ історії і долі Австрії. Вільний час в Відні.
15:00 – Повернення на Україну.

День 8. СУБОТА. Прибуття в Чоп на час відправки поїздів №16.

09:00 – Подарунок від компанії Тур – Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові…” Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, закликають своїми дзвонами святині… Костел Успіння, Домініканський собор, Церква Св. Юра, гостинно відкриваються двері Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію…

 

Залишити відповідь