Рим – 6 днів, 170 $ : В Італію на хвилинку!

Маршрут:  Львів – Егер – Будапешт – Верона – Рим – Будапешт – Львів

Дата туру: 15.05.2012
Прийом документів до : 22.04.2012
Італія

День 1.
Вівторок. Львів.
8:30 – виїзд зі Львова, а в 14:00 – з Чопа, переїзд на північ Угорщини, в Егерський виноробний регіон – на батьківщину вогняних червоних і ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина».Запрошуємо всіх на смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь! Переїзд в Будапешт. Ночівля в готелі.

День 2.
Середа. Сніданок. Виселення з готелю.
8:30 – Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це «Перлина Дунаю» – Будапешт! О, це Місто! Одна з найкрасивіших площ Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибальський бастіон, собор Матяша, де вінчаються всі королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, Дунай і вишуканий неоготичний Парламент … Вільний час в Будапешті.
? 13:00 – Рекомендуємо поїздку в казковий Сентендре (дорослі – 18 ?, діти до 12 років – 13 ?) – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани, про які ми багато чули в дитинстві, і провести солодкі хвилини у світі казки!
21:00 – Нічний переїзд в Верону.

День 3.
Четвер. Прибуття до Італії – чарівну, темпераментну і неймовірно красиву. В Італії черпали своє натхнення великі майстри мистецтва і дарували світу свої безсмертні шедеври …
8:30 – Пішохідна екскурсія «Верона – столиця закоханих». Суворі міські стіни надійно охороняють легенду про Ромео і Джульєтту, яка перетворила Верону в одне із найромантичніших міст світу … Під час оглядової екскурсії ми відвідаємо замок-фортецю середньовічних правителів Скаліджерів, побачимо старовинний міст П’єтра, ворота Леоні і Борсарі, прославлену Арену, де за часів Римської імперії відбувались гладіаторські бої, а в наш час – розігруються чудові оперні спектаклі. Тут неймовірної краси будинки, палаци та храми, прекрасні скульптури, дивовижні фрески, виконані великими майстрами … але туристи усіх вікових груп перш за все поспішають відвідати маленький дворик … Саме тут розташований балкон Джульєтти, з якого юна чарівна дівчина колись клялась у вічному коханні свому Ромео … У вільний час рекомендуємо відвідати
«Італійський Діснейленд – Гардаленд» (вх. квиток – 33 ?) – найвідоміший в Італії парк розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі сприяють веселому проведенню часу. Тут також відбуваються вистави за участю дельфінів, проводяться балети на льоду, лицарські турніри, битви піратських вітрильників … Нас чекають американські гірки, таємниці пірамід майя, підземні річки, таємничий замок чарівника Мерліна … (Відкритий з 01.04.2012)
17:30 – Переїзд і поселення в готель. Ночівля в готелі на території Італії.

День 4.
П’ятниця. Сніданок. Виселення з готелю. 11:00 – Оглядова екскурсія «Рим – місто велике і вічне!» (Пересування по Риму – на громадському транспорті). Рим – перше кохання людства і перша наддержава планети. Рим – єдине місто з тисяч існуючих отримав назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялися, їм захоплювалися! І почнемо ми з огляду пам’яток Античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, прогуляємося по мощення вуличках, по яких ступав сам Юлій Цезар, почуємо стародавні легенди про великих імператорів. Тут кожен куточок, кожен будиночок, кожен камінчик має свою неповторну історію, і вона оживає прямо на очах: ??Пантеон, Римський форум, арка Костянтина, площа Іспанії, Капітолій … Ну а головний символ Риму, звичайно ж, Колізей – «помпезна симфонія архітектури» , вінець інженерної думки античності! Римляни вважали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим!» А вони вміли будувати на тисячоліття! … У вільний час рекомендуємо:
? 14:00 – Рекомендуємо екскурсію в Музеї Ватикану і Собор Св. Петра (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?). Музей Ватикану представляє собою цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат, переходять один в одного. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цих скарбниць світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела – шедевр колекції Ватикану. Саме тут світ придбав в особі генія Мікеланджело найбільшого живописця всіх часів і народів. Захоплення викликає не тільки чудова краса фресок, а ще й разючий сенс, закладений в кожному сюжеті …
20:00 – Нічний переїзд в Будапешт.

День 5.
СУББОТА.Переезд в Угорщину. 14:00 – Прибуття до Будапешта. Поселення в готель.
Вільний час в Будапешті (пересування по місту – на громадському транспорті).
20:00 – Вечірня програма «Шарм нічного міста» (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?). Рекомендуємо провести вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – на набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні! Сюди приходять не тільки за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на Будайську фортецю. Увечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті! І в завершенні програми – прогулянка на кораблику «У світлі тисячі вогнів» з необмеженою кількістю шампанського. Ночівля в готелі.

День 6.
Неділя. Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну.
Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:30. Прибуття до Львова орієнтовно о 23.00.

 

Залишити відповідь