Будапешт та околиці – 6 днів, 100 $: Справжня Угорщина + Відень!

Маршрут:  Будапешт (3 ночі) – Сентендре – Балатон – Відень – Егер (6днів)

Дата туру: 20.03.2012

Прийом документів – до 04.03

Будапешт та околиці
 

День 1
Львів. Зустріч кожного туриста.
09:00 – Екскурсія «Тільки у Львові…». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час… По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині… Костел Успіня, Домініканський Собор, Ратуша…, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію…
19:30 – Збір групи на з/д вокзалі. 20:00 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Угорщину.

День 2
Прибуття в Будапешт. Вранці відвідування термальних купалень графа Сечені (12?).
10:00 – Оглядова екскурсія: прекрасний Буда і величний Пешт – це “Перлина Дунаю” – Будапешт! О! це Місто… Найкрасивіша площа Европи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд. Ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де вінчаються всі королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і… власне Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент… У вільний час рекомендуємо:
? «Казкове місто Сентендре» (дорослі – 20 ?, діти до 12 років – 15 ?) – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
Розміщення в готелі.
20:00 – Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак» (дорослі – 25 ?, діти до 12 років – 15 ?). Ночівля в готелі.

День 3
Сніданок. 08:00 – Рекомендуємо поїздку «Угорське море – Балатон» – найбільше озеро в Центральній Європі (дорослі-40 ?, діти до 12 років-30 ?)! Мрія і поезія, історія і традиція, зібрання рідкісних казок, гордість видатних угорців, принесена з минулого … По дорозі ми відвідаємо один із найстаріших міст – “колискою угорської держави» – Секешфехервар. Далі Вас очікує переїзд на півострів Тихань – елегантний туристичний центр: природний заповідник, фортеця, Тиханське абатство і гора з такою незвичною назвою – Ехо … Кажуть, якщо з неї голосно і чітко прокричати своє бажання – воно неодмінно здійсниться!
Вільний час для купання в озері Балатон.
Шовкові обійми його хвиль, надуті вітром вітрила яхт, сонце і хороший настрій – Балатон з задоволенням відкриє перед Вами постійно оновлюється світ молодості, літа і розваг, які ще нікого не залишили байдужими! А також: рекомендуємо саме тут скуштувати знамениту балатонську юшку і оцінити відомі Бадочанські вина Адже не даремно кажуть, що «хороше вино народжується там, де виноградна лоза знаходить своє відображення в Балатоні»!. (В осінній період – купання на озері Хевіз).
21:00 – Вечірня програма “У світлі тисячі вогнів” з шампанським необмежено, на кораблику, і по Дунаю (дорослі-20 ?, діти до 12 років-15 ?) Ночівля в готелі ..

День 4
Сніданок. 08:00 – Для всіх бажаючих – поїздка в «Відень – столицю Габсбургів» (дорослі – 50?, діти до 12 років – 40?). Відень, місто музики і великих композиторів, місто чарівне і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом… Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час в Відні. Є можливість відвідати на вибір:
? «Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі – 25?, діти до 12 років – 15?) – відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу… Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників… Священна Чаша Грааля, Спис Долі… Так-так, вони існують і зберігаються саме тут – в Скарбниці!
? «Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (дорослі – 35?, діти до 12 років – 25?). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Оце вже дійсно — кайзерівський розмах! Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.
19:00 – Виїзд з Відня в Будапешт. Ночівля в готелі.

День 5
Сніданок. Виселення з готелю.
Невеликий переїзд – і ми вже на Півночі Угорщини. Нас чекають термальні чудеса Угорщини, “Угорський Памуккале” – місто Егерсалок! І як подарунок для прекрасного відчуття бадьорості – відвідування Велнес-Комплекса (10 ?)! До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, екскулюзивні сауни, приємні і ніжні ванни…
15:00 – Оглядова екскурсія “Егер – скринька коштовностей”. Ми познайомимось з одним із найкрасивіших середньовічних міст Угорщини – містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як “місто-патріот”, адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо здійснив історичний подвиг: він із невеликою кількістю воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу! А ще Егер – центр виноробного регіону: найвідоміше з вин – “Бичача Кров”, а найприємніше – “Егерська Дівчина”. Отже, після екскурсії запрошуємо всіх на дегустацію в Долину Красунь!!!
19:00 – Повернення на Україну.

 

День 6
Прибуття в Чоп приблизно в 03:00
Прибуття до Львова приблизно в 08:00. Вільний час

 

Залишити відповідь