Відень – 4 дні, 90 $ : Відень – шик на показ

Маршрут: Львів – Відень (2 дні!) – Парндорф – Львів

Дата туру:  26.04.2012

Прийом документів до: 31.03.2012

Австрія
 

День 1
Львів. Зустріч кожного туриста.
09:00 – Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові …». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час … По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми передзвонами церкви … Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію … Вільний час.
17:30 – Збір групи на ж / д вокзалі.
18:00 – Виїзд зі Львова (від Львівського ж / д вокзалу). Переїзд і проходження кордону.

День 2. 
Приїзд до Відня – стародавнє місто з гучним ім’ям, яке пробуджує мрії.
Оглядова екскурсія «Відень – столиця Великої імперії». Відень-місто розкішних палаців і величних площ, мальовничих вуличок і численних скверів. Столиця на Дунаї є сумішшю старизни і сучасності, високого мистецтва і кічу. Це місто художників і цінителів мистецтва. Піддайтеся чарівності столиці, дайте волю своїй уяві, і Відень не залишиться в боргу!
13:00 – Рекомендуємо екскурсію «Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі – 25 ?, діти до 12 років – 15 ?) – відвідання Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу … Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце , коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперії більше немає, але багатства надовго пережили своїх власників … Священна Чаша Грааля, Спис Долі … Так-так, вони існують і зберігаються саме тут – в Скарбниці!
15:00 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци Імперії – Шенбрунн і Бельведер» (дорослі-38 ?, діти до 12 років-30 ?). Відень – це місто, яке, повірте, можна пізнавати безкінечно … Для початку відвідаємо принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок знаменитого полководця – замок Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко в світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах! Шенбрунн – це ціла імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці.
Поселення в готель.
20:00 – Рекомендуємо екскурсію «Відень у вечірньому вбранні!» (Дорослі-48 ?, діти до 12 років-30 ?). Піднявшись на найвищу гору Відня – Каленберг, ми отримаємо задоволення від незабутньої панорами міста з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцинг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше … Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним …
Ночівля в готелі (Відень).

День 3. 
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Відні.
10:00 – Рекомендуємо поїзду до Designer Outlet Parndorf – рай для шопінгу! (дорослі – 20 ?, діти до 12 років – 15 ?). Це понад 600 привабливих дизайнерських брендів в 150 магазинах. Все це в приємній, спокійній атмосфері. І, найголовніше, – ви зможете насолоджуватися економією в 30-70% на Ваші улюблені бренди круглий рік. І останнє – можливість прогулятися між магазинами на відкритому повітрі зробить ваш шопінг унікальним. У Designer Outlet Parndorf Ви знайдете широкий асортимент брендів для себе і свого дому. Від дизайнерського одягу до взуття, аксесуарів та ювелірних виробів. Від спортивних товарів і декору до предметів домашнього ужитку і безлічі варіантів подарунків – завжди за найвигіднішими цінами.
17:00 – Повернення до Відня.
18:00 – Повернення в Україну.

День 4. 
Прибуття в Чоп приблизно в 6:00.
Прибуття до Львова  приблизно в 11.00

Залишити відповідь