Мюнхен – 6 днів, 230 $ : Прогулянка по Європі!

Маршрут:  Львів – Краків – Дрезден – Мюнхен – Нойшванштайн – Зальцбург – Відень – Мішкольц-Тапольце – Чоп – Львів

Дата туру: 08.04.2012

Прийом документів до 12.03

Німеччина

 

День 1.
НЕДІЛЯ Львів.
07:30 – Виїзд від Львівського ж / д вокзалу. Переїзд до Польщі. Прибуття в Краків.
Оглядова екскурсія «Магічний Краків» – місто древніх легенд і оповідей, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красу стародавнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь – чакрам, один із семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!»
Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

День 2. 
ПОНЕДІЛОК Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в древню столицю Саксонії – Дрезден. Тут все виблискує і переливається яскравими барвами — «Флоренція на Ельбі», як часто називають Дрезден, святкує свій 800-літній юбілей!… Це один з найбільших культурних центрів Європи, який зберігає безцінні скарби, без яких немислима європейська цивілізація. Занурення у саксонський колорит ми почнемо з дрезденського Старого міста. Надзвичайно компактний, він згрупований навколо Театральної площі, центр якої прикрашеє кінний пам’ятник королю Йоганну і споруда Дрезденскої опери.
Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

День 3. 
ВІВТОРОК Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мюнхен.
10:00 – Пішохідна екскурсія «Мюнхен – Легенда Баварії…». В середині XIX століття Генріх Гейне писав: «Мюнхен розташований поміж мистецтвом і пивом, ніби село поміж пагорбів». Ці слова актуальні і до сьогодні. Пивний фестиваль Октоберфест і Опера, ресторан «Хофбройхаус» і Пінакотека, завод BMW і футбольний клуб «Баварія» – ось чим славиться це місто, де старі баварські традиції і сучасність гармонійно доповнюють один одного. Мюнхен – справжнє місто-казка на півдні Німеччини.
? 12:00 – Рекомендуємо екскурсію «Втілена мрія – замок Нойшванштайн» (дорослі – 60?, діти до 12 років – 38?). На півдні Німеччини, посеред вкритих лісами пагорбів Баварських Альп є неземної краси замок! Його стрункий силует с загостренними, іграшковими вежами – ніби втілена фантазія! Він найвідоміший у світі і по-справжньому “казковий”. Споруджуючи цей замок, баварський король Людвіг II бул одержимий ідеєю втілити в життя свої уявлення про красу і романтику, свої фантазії і мрії, свою лебедину пісню… Не випадково саме Нойшванштайн згодом став символом дивовижного світу Уолта Діснея. Потім він також став емблемою голівудської студії і, напевно, одним із найвпізнаваніших архітектурних силуетів у світі… Повернення в Мюнхен.
Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

День 4. 
СЕРЕДА Сніданок. Виселення з готеля. 09:00 – Оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків і пейзажів». Зальцбург – місто маленького формату, однак, світового значення. Його справедливо називають «сценою світу» завдяки незліченній кількості культурних подій, які відбуваються в мальовничому Старому місті… Адже красу міста плекали століттями… Князі–архиєпископи, які протягом багатьох століть правили Зальцбургом, хотіли не лише зробити своє місто одним із найпрекрасніших і найвпливовіших міст Європи. Вони бажали більшого – зробити із Зальцбурга “Рим Півночі”. У вільний час рекомендуємо екскурсії:
«Гарно і весело!» (дорослі – 30?, діти до 12 років – 18?) – відвідування заміського палацу Хельбрунн з всесвітньо відомим каскадом потішних фонтанів. Тут в практично первозданному вигляді постане все те, що колись тут тішило серця архиєпископів Зальцбурга: сповнені загадок таємничі гроти, фігури, які рухаються за допомогою води, багатство фонтанів на кожному кроці, у всіх, найнесподіваніших куточках парку. Гарно і весело! (відкритий з 01.04.2011)
? «Сіль – біле золото Зальцбурга!» (дорослі – 30?, діти до 12 років – 18?) Ми відвідаємо соляную печеру Бад Дюррнберг, де видобуток солі вівся ще 2500 років тому племенами кельтів. На паромі під чарівну музику ми перетнемо підземне озеро, скотимся на швидкості зі спеціальних гірок до самого дна печер, побачимо кумедні і одночасно пізнавальні фільми про зальцбузьких архиєпископів, які зробили видобуток солі в горі Бад Дюррнберг своїм основним джерелом прибутку.
17:00 – Переїзд в Угорщину. Поселення і ночівля в готелі.

День 5. 
ЧЕТВЕР Сніданок. Виселення з готелю. 09:00 – Оглядова екскурсія “Відень – столиця Габсбургів” – місто Відень, місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне… його справедливо називають центром Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою… Це незвичайне місто! – вузенькі вулички, широкі імперські проспекти… Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовний символ історії і долі Австрії. У вільний час рекомендуємо:
• «Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (дорослі – 38?, діти до 12 років – 30?). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Його вважають одним із найгарніших зразків бароко у світі. Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу.
• «Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі – 30?, діти до 12 років – 18?) – відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу… Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників… Священна Чаша Грааля, Спис Долі… Так-так, вони існують і зберігаються саме тут – в Скарбниці!
17:00 – Переїзд в Мішкольц-Тапольце. Поселення і ночівля в готелі.

День 6. 
П?ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю. Вранці – відвідування підземного гроту гори Верхедь –печерної купальні в Мішкольц–Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість… До Ваших послуг купання і водні атракціони (8 ?). Повернення в Україну.
Прибуття в Чоп приблизно в 18:00. Прибуття до Львова приблизно в 23.00

 

Залишити відповідь