Відень та Будапешт – 5 днів, 100 $ : Вдала ідея для уікенду!

Маршрут:  Львів – Краків – Велічка – Бешенева – Будапешт – Сентендре – Відень – Львів

Дата туру: 15.03.2012

Прийом документів до 04.03

 

Відень та Будапешт

День 1.

ЧЕТВЕР Львів.

Зустріч кожного туриста представником компанії.
08:30 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Польщу. Прибуття в Краків. Поселення в готель.
Оглядова екскурсія «Магічний Краків» – місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцькевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красоти древнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь – чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!»
Вільний час в Кракові. Гомінкі площі, павутина вуличок, наповнених світлом і музикою, численні паби, кав’ярні і ресторани. Поринути в це бурхливе життя, відчти себе частиною диво-міста, йти і йти вперед, зустрічаючи посмішки перехожих – ось що означає побувати в Кракові! Ночівля в готелі.

 

День 2. 

П’ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю.
? 09:00 – Рекомендуємо відвідати «Соляне Царство Велічки» (дорослі – 20?, діти до 12 років – 15?) – соляні копальні, одні з найвідоміших в Європі, історія яких нараховує понад 700 років. Це ціле підземне місто на дев’яти рівнях. Підземні камери і величезні зали, з’єднані довжелезними переходами, прикрашені скульптурами і барельєфами з солі. Це підземні озера і унікальні каплиці. Це – надзвичайно цікава історія древнього і небезпечного промислу – видобутку солі!
12:00 – Переїзд в Словаччину… А хочете «Райський відпочинок»? Так-так, це можливо!
В мальовничих обіймах гір, на базі геотермальних гарячих джерела виріс Термальний парк Бешенева (15? (без саун) / 21? (включачи сауни)). Вас чекають відкриті і закриті басейни з геотермальною водою, дитячий басейн з водними атракціонами. Ну а шлях до повного відновлення душевних і фізичних сил пролягає через парні сауни з приємними ароматами лікувальних трав. Казковий край посеред пірамід солі і струмків перенесе Вас в країну «Сіль над золотом», де активна дія солі і соляних парів грунтовно потурбуються про дихальні шляхи і шкіру…
Переїзд до гостинної Угорщини – країну термальних джерел, паприки і вина! Тут всупереч вихором історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: Двохтисячорічні пам’ятники Римської імперії сусідять з будівлями часів турецького ярма, романськими храмами з гордо-неприступними фортецями середньовіччя … А починаємо ми наше знайомство з Угорщиною – з її столиці! Прибуття в Будапешт – місто, в який приїжджаєш на вікенд, а мрієш залишитися назавжди … Це єдина столиця світу, якій було присвоєно звання «місто цілющих вод» …
Поселення і ночівля в готелі.

День 3. 

СУБОТА Сніданок. 09:00 – Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це «Перлина Дунаю» – Будапешт! О це Місто… Незабутнє… Неповторне… Чарівне… Дивовижне… Воно пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим, угорським ароматом… Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує у кожному його куточку. Чи вранці, чи в день, а чи ввечері, милуєтесь Ви Будапештом з гори Геллерт, з тераси Рибальського бастіону, з Променадної набережної або з оглядового майданчику Базиліки Святого Іштвана — картина, яка постає перед Вашим поглядом, назавжди залишиться в пам’яті… У вільний час рекомендуємо:
? 13:00 – «Казкове місто Сентендре» (дорослі – 20?, діти до 12 років – 15?) – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! Відвідування ювелірного центру «Caprice» – знайомство з історією Угорщини крізь призму коштовних каменів. Повернення в Будапешт.
? 18:00 – «Ажурна оздоба Будапешта» (дорослі – 20?, діти до 12 років – 15?). Сім мостів слугують оздобою прекрасного Блакитного Дунаю, які, наче нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт… В воді відображаються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський Палац… Повз нас “пропливають” старовинні водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта…
20:00 – Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак»(дорослі – 25?, діти до 12 років – 15?). Ночівля в готелі.

День 4. 

НЕДІЛЯ Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час в Будапешті, або можливість відвідати одну з екскурсій:
«Секрети південній Угорщині» (дорослі-50 ?, діти до 12 років-40 ?). У ході екскурсії ми відвідаємо місто, що у чотири рази більше ніж Егер, місто, який схожий на Буду, місто, в якому як у дзеркалі – відбилася вся краса Угорщини – місто Печ! У 2010 році Печ є культурною столицею Європи. Оглядова екскурсія по місту і вільний час. Далі нас чекає відвідування середньовічної фортеці 13 століття в місті Шиклош. Навіть австрійському імператору не вдалося завоювати її, а турецькі кулі не змогли разити її стіни … Повернення в Будапешт.
«Відень – столиця Габсбургів» (дорослі-50 ?, діти до 12 років-40 ?). Відень – місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Це надзвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі … Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. 17:00 – Виїзд з Відня до Будапешта.
21:00 – Виїзд з Будапешта і повернення в Україну.

День 5. 

ПОНЕДІЛОК Прибуття в Чоп
Прибуття до Львова приблизно в 9:00. Вільний час.
09:00 – Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, закликають своїми дзвонами святині… Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша…, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію…

 

Залишити відповідь