Відень та Прага – 7 днів, 210 $ : Музика душі: Відень і Прага

Маршрут:  Львів – Прага – Відень – Львів (7днів)

Дата туру: 24.03.2012

Документи до 04.03.2012
Відень та Прага
 

День 1.
Неділя  Львів. Зустріч кожного туриста представником фірми.
09.00 Екскурсія “Тільки у Львові …”. Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час … По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині … Костел Успіння, Домініканський Собор, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію … Вільний час.
16.00 Виїзд зі Львова. Переїзд по території Польщі.

День 2.
Понеділок Переїзд в Прагу.
Автобусно-пішохідна екскурсія “Знайомство з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик, дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія з дванадцяти апостолів … Далі-єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця … і звичайно ж, Карлів міст! Ви зобов’язані тут зупинитися для того, щоб загадати бажання! Хто встигне, можна і два, адже добра стара легенда свідчить про те, що тут вони збуваються! Вільний час. Розміщення в готелі з 14.00. Відпочинок.
Для бажаючих вечірня прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослі 20 ? / діти до 12 років 15 ?). Аперетиви, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей … Ось вони незабутні миті в житті … Повернення в готель. Ночівля.

День 3.
Вівторок Сніданок.
Пропонуємо екскурсію “Місто живої води – Карлові Вари” з відвідуванням королівського пивоварного заводу “Крушовіце” “(Дорослі 40 ? / діти до 12 років 30 ?). Пивовар в Чехії – це звучить гордо. Гостинні господарі розкажуть про секрети пивоваріння, запросять скуштувати декілька сортів справжнього пива і не відпустять вас без приємного сувеніра на пам’ять! Далі шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто – Карлові Вари … Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів …. Не забудьте взяти з собою купальники! Вхід в басейн оплачується додатково (100 крон близько 4 ?). Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах і покупки подарунків близьким людям … Вам не захочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги.
Для бажаючих Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (990 крон, діти до 12 років 490 крон. 1 євро = близько 25 крон). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад … в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера … Фехтувальники, комедіанти і прекрасні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій …. Ночівля.

День 4.
Середа Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в знамените місто австрійських імператорів і талановитих музикантів, місто музики, вальсів, розкішних парків, чудового вина …. Нас запрошує Відень. Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити історичні пам’ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Дім Опери, Хофбург, прогулятися по “обручці Відня” під віковими деревами Рингу …. Місто продовжує жити своїм минулим. Вулицями діловито снують коляски, запряжені кіньми. Всюди звучать мелодії великого Моцарта. Вечорами дами у вечірніх сукнях під руку з елегантними кавалерами поспішають на бал в міську ратушу. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною вишуканістю. Поселення в готель. Ночівля.

День 5.
Четвер Сніданок. Вільний час в Відні.
Рекомендуємо екскурсію «Блиск і занепад Великої Імперії» (20 ?) – відвідання Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу … Був час, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників …
У вечірній час рекомендуємо – «Відень у вечірньому вбранні!» (45 ?) – Екскурсія починається з поїздки по святково освітленому вечірньому Рингу. Піднявшись на найвищу гору Відня – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцинг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним …. Ночівля

День 6.
Пятниця Сніданок. Вільний час в Відні.
Можна відвідати “Палаци Імперії – Шенбрунн і Бельведер” (35 ? / 30 ?). Палац Бельведер – це поєднання парадної величі і невимушеної простоти, широкого розмаху і доступності людині! Палац Шенбрунн-літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. 15.00 Виїзд на Україну

День 7.
Субота Прибуття до Львова орієнтовно 09.00

 

Залишити відповідь