Відень і Будапешт – 4 дні, 70 $: До дня 8 Березня Мрії в подарунок!!! Вихідні в Відні і Будапешті!

Маршрут: Львів – Ужгород – Долина Красунь – Будапешт – Сентендре – Відень – Мішкольц-Тапольце – Чоп – Львів

Дата туру: 07.03.2012
Прийом документів до 26.02

Відень і Будапешт 8 Березня

День 1
07.03 Львів.
8:30 – виїзд зі Львова, в 13:00 – з Ужгорода, переїзд на північ Угорщини в Егерський виноробний регіон – на батьківщину вогняних червоних і ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина». Запрошуємо всіх на смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь! Переїзд в Будапешт. Поселення і ночівля в готелі.

Зі святом 8 Березня!

День 2
08.03 Сніданок. 9:00 – Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це «Перлина Дунаю» – Будапешт! О, це місто! Одна з найкрасивіших площ Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому Вайдахуняд. Ось і Рибальський бастіон, собор Матяша, де вінчаються всі королівські сім’ї Європи, пам’ятник Святій Трійці і … сам Королівський Палац! Звідси відкривається чудова панорама на Пешт, Дунай і вишуканий неоготичний Парламент …
13:00 – Рекомендуємо поїздку в місто Сентендре (дорослі-18 ?, діти до 12 років-13 ?) – чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! 20:00 – Вечірня програма «Шарм нічного міста» (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?). Рекомендуємо провести вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – на набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні! Сюди приходять не тільки за покупками, а й погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на Будайську фортецю. Увечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті! І в завершенні програми – прогулянка на кораблику «У світлі тисячі вогнів» з необмеженим кількістю шампанського. Ночівля в готелі.

День 3
09.03 Сніданок. Виселення з готелю.
8:00 – Для всіх бажаючих поїздка в «Відень – столицю Габсбургів» (дорослі-60 ?, діти до 12 років-38 ?). Відень – місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне … Його по праву називають серцем Європи. Як колишня столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом … Це надзвичайне місто! Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі … Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час в Відні. Є можливість відвідати на вибір наступні екскурсії:
? «Імператриця Елізабет – правда і вигадка» (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?). Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі. Особистість Елізабет – коханої імператора Франца Йосифа – оповита безліччю міфів і легенд. Вона була першою наїзницею Європи і відомою красунею свого часу … стежила за фігурою, виснажуючи себе дієтами … коли їй було 15, «перший чиновник» великої Австрійської імперії попросив її руки … а після 30-ти років Сісі не позувала перед портретистами, бажаючи залишитися у віках молодою і чарівною … Правда змішалася з вигадкою … і вже важко відрізнити одне від іншого …
? «Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу … Був час, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперії більше немає, але багатства надовго пережили своїх власників … Священна Чаша Грааля, Спис Долі … Так-так, вони існують і знаходяться саме тут – в Скарбниці!
17:00 – Виїзд з Відня в Будапешт. Переїзд в Мішкольц-Тапольце. Поселення і ночівля в готелі.

День 4
10.03 Сніданок. Виселення з готелю. Вранці – відвідування підземного грота гори Верхедь – печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість … До Ваших послуг купання і водні атракціони (8 ?). Повернення в Україну.
Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00. Прибуття до Львова орієнтовно о 23.00.

 

 

Вартість включає
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація егерських вин і «угорський гуляш» в Долині Красунь
• супровід керівника групи, страхування
•!! DVD диск

Вартість не включає
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір – 35 ? (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)

ВАЖЛИВО
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата – 15 ?
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови

Залишити відповідь