Італія – 14 днів, 600 $- Італія – смак спокуси…

Маршрут: Львів – Карлові Вари – Маріанські Лазні – Чеський Крумлов – Верона – Флоренція
– Піза – Рим – Ватикан – Сан-Марино – Венеція – Музей Сваровскі – Прага (без нічних переїздів)

Дата туру: 24.03.2012

Прийом документів – до 01.03.2012

Італія

 

Програма туру

День 1.

Субота. Львів.

09.00 – Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Розміщення в транзитному готелі на території Чехії. Ночівля.

 

День 2.

Неділя. Сніданок. Переїзд в Карлові Вари.

Розташований в мальовничій долині, оточеній Крушними і Доуповськими горами, містечко віддавна приваблювало відпочиваючих цілющою водою і надзвичайною природою. Нас запрошує на екскурсію “Місто живої води – Карлові Вари”. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів. Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах і покупки подарунків дорогим родичам … Відпочинок в Карлових Варах.

Для всіх бажаючих поїздка в Маріанські Лазні (дорослі – 18 євро, діти до 12 років – 10 євро). Маріанські Лазні вважаються одним з найбільш казкових місць Чеської Республіки. Ночівля на території Чехії.

 

День 3.

Понеділок. Сніданок.

Імперський Нюрнберг (дорослі – 38 ? / діти до 12 років – 30 ?). Колишній імперське місто запрошує на прогулянку найзнаменитіша ринкова площа країни з Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, п’ятикілометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими баштами і численними воротами, фахверкові будинку надають колорит старовинних вуличках. Нюрнберг відкриє безліч секретів – тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика. Ночівля на території Чехії.

 

День 4.

Вівторок. Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з незайманими лісами і озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми … Тут затишно, спокійно і дуже красиво … Край славиться багатою історією і хорошим вином … Обов’язково потрібно зайти в один середньовічних замків і відчути себе справжнім дворянином. Відвідування замку Глибока над Влтавою (вхідний квиток оплачується додатково, дорослі – 300 крон, діти – 250 крон, 1 євро = 26 крон). Далі наш шлях лежить в серце Південної Чехії – Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами, можна перенестися на кілька століть назад, тут нічого не змінилося з середніх століть … Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок … Для всіх бажаючих – вечірній відпочинок “За келихом доброго моравського вина …” (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Вечірня прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному костюмі Ви проведете незабутній час … Поселення в готель в Південній Чехії. Ночівля.

 

 

 

 

День 5.

Середа. Ранній сніданок. Переїзд в Італію. Починаємо знайомство з Італією. Країна дуже непередбачувана, емоційна, музична, експресивна, весела і легка, вона подарувала нам Мікеланджело, Рафаеля і Боттічеллі, піцу, гондоли і червоний “Феррарі», оперу, морозиво і сумочки «Prada» …. Екскурсія “Верона – столиця закоханих”. Сьогодні перед нами відкриються «Ворота Італії». Це благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного … У Вероні є Арена – третій по величині амфітеатр в світі, над рікою Адідже височить величезний Кастель Сан П’єтро, давні храми прикрашають вулиці міста, а десь на тінистих вуличках причаїлися будинки двох закоханих – Ромео і Джульєтти. У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як у героїв Шекспіра … Переїзд до Флоренції. Пізніше розміщення в готелі. Ночівля на території Італії.

 

 

 

День 6.

Четвер. Сніданок. Оглядова екскурсія «Квітуче місто» – прекрасна Флоренція. Сьогодні ми перемістимося в епоху Відродження. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Челліні, Джотто. Здалеку доносяться ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають гостей тосканським вином, а на галасливих ринках очі розбігаються від достатку сувенірів … Ось вона Флоренція – древня і сучасна … Вільний час. Для бажаючих відвідування Галереї Пітті (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 30 ?). Наш екскурсовод допоможе розібратися в найбільшій колекції живопису епохи Відродження.

Запрошуємо Вас у розкішну Пізу “На допомогу до падаючої вежі” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Піза – родзинка Італії. Давним-давно вона була однією з чотирьох великих морських республік Італії, сьогодні – улюблене місце туристів і «Таємниче місто з білого мармуру». Повернення у Флоренцію. Ночівля на території Італії.

 

 

 

 

День 7.

П’ятниця. Сніданок. Переїзд в Рим.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (Квиток оплачується самостійно – 4 ?)

Сьогодні ми побачимо велике місто на семи пагорбах. Екскурсія «Всі дороги ведуть в Рим». Рим – столиця світу, яка дихає вічністю … Тут кожен камінчик – історія. Імперії розквітали і переживали занепад, старі боги змінювались новими, і тільки Рим залишався Римом … Мудреці кажуть, що не можна зрозуміти Італії, не побувавши в її серце – Римі. Ну що ж … починаємо знайомство. Пропонуємо екскурсію в Державу Ватикан «Дотик до вічності» (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 30 ?). Священний світ мистецтва та релігії … Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Зручно розташувавшись на правом березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам’ятником світової культурної спадщини. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до живої історії християнства, побачити Собор Святого Петра і музеї Ватикану, відвідати неперевершену Сикстинську капелу … Поселення в готель. Ночівля на території Італії.

 

 

 

День 8.

Субота. Сніданок. Вільний час в Римі.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (Квиток оплачується самостійно – 4 ?)

«Музика Тівольських фонтанів» (дорослі – 38 ? / діти до 12 років – 18 ?) – відвідання заміської вілли кардинала д’Есте. Величезний парк, вікові дерева і багатоголосся «п’ятисот фонтанів»! Віллу д’Есте вважаю одним з найбільш вдалих в світі втілень садово-паркового мистецтва. Повернення в Рим.

Запрошуємо на екскурсію “Рим – місто Імператорів” (дорослі – 36 ? / діти до 12р – 18 ?).

Переїзд на Адріатичне узбережжя. Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

 

 

 

 

День 9.

Неділя. Сніданок. Вільний час на узбережжі.

Пропонуємо “Маленьке диво – Сан-Марино” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Нас запрошує найдавніша європейська держава, розташована на гірських схилах. Жителі цієї країни живуть в казкових містечках-замках: Аквавіва, Серравальє, Борго-Маджоре, Фаетано, Доманьяно … Місто, оточене кріпосними стінами з таким же ім’ям, як і країна, підноситься на вершині гори … Незабутні пейзажі відкриються нашому погляду, а низки сувенірних магазинів піднімуть настрій. Переїзд в місто Падуя.

Екскурсія “Падуя – місто трьох« без »”. Місто луки без трави, святого без імені, кафе без дверей! Запрошуємо Вас в старовинний куточок Італії, в прекрасне місто Падую. Згідно з міфами, його засновником був один з героїв Трої … Падуя – один з найкрасивіших міст Італії! У Падуї працювали великі художники і скульптори! Ми відкриємо тут для себе нову Італію … особливу і таємничу, наповнену красою і загадками … Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

 

 

 

День 10.

Понеділок. Сніданок.

Нас запрошує красуня на воді, “заручена з морем”, – так кажуть про Венецію – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Для всіх бажаючих – екскурсія до Венеції (дорослі – 60 ? / діти до 12 років – 18 ?). Це місто – прекрасна казка, застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, безмовні канали і галасливі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби … Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати музей Палацу Дожів і Базиліку Св. Марка. І головне: зануритися в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста Італії … Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

 

 

 

 

День 11.

Вівторок. Сніданок. Переїзд на територію Австрії.

Відвідування музею “Чарівний світ Сваровскі” (дорослі – 10 євро, діти до 12 років – 8 євро). У містечку Ваттенс, в підземній печері, кожен день розквітають “Кришталеві світи Сваровські”. Це надзвичайно складна підземна конструкція, система із 13 гротів і каналів – крихкий чарівний світ, створений з фантазії і кришталю. Тут можна знайти найбільший і найменший кристали у світі, стіну, зроблену з 12 тонн виблискуючих кришталевих дорогоцінних каменів, побачити танець сонця з місяцем і залишити свій власний слід на кришталевій доріжці … Після огляду музею в торговому центрі можна придбати вишукані подарунки з кришталю з сріблом і кришталеві сувеніри на пам’ять. Переїзд до Чехії. Поселення в готель. Ночівля.

 

 

 

День 12.

Середа. Сніданок.

Екскурсія “Знайомство з Прагою”. В лабіринтах вузеньких вуличок ми зануримося в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта, Каролінум, костел Діви Марії перед Тином, Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія дванадцяти апостолів … Розміщення в готелі.

Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (990 крон, діти до 12 років – 490 крон; 1 євро = близько 26 крон). Нас чекає вечір в корчмі, яка перенесе Вас на сотні років назад … в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера … Фехтувальники, комедіанти і чарівні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій … Звучатиме старовинна музика, на столі з’являться страви, приготовані на відкритому вогні, а вино і пиво потече рікою … Ночівля.

 

 

 

 

День 13.

Четвер. Сніданок. Вільний час в Празі. Екскурсії на вибір:

“Багата та красива Північна Богемія” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Наш шлях веде в маєток французьких принців крові де Роган – замок Сихров. Розкішний і таємничий, з багатими колекціями живопису і зброї, і незмінною присутністю Чорної Дами, він розкаже свої таємні легенди.

Прогулянка на кораблику по Влтаві (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода … Ось вони – незабутні миті життя … Виїзд на факультатив на громадському транспорті оплачується додатково (52 крони – близько 2 ?). “Тіні старого міста” (дорослі – 18 ? / діти до 12 років – 10 ?). Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Ночівля на території Чехії.

 

День 14.

П’ятниця. Сніданок. Прибуття до Львова орієнтовно 22.00.

 

вартість включає
• Страховка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту готель 3 * зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.

Вартість не включає
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
• Факультативні екскурсії
• Навушники для екскурсій
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір 35 ?. Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ВАЖЛИВО
• Доплата за одномісне розміщення + 330 євро / тур.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!
• Документи приймаються НЕ ПІЗНІШЕ, ніж за 21 день до виїзду.
• ОБОВ’ЯЗКОВИМ є наявність чіткої ПРОПИСКИ В український паспорт.
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА У спеціальній анкеті, який ознайомлений і згідний з цим пунктом, документи в роботу не приймаються).
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

 

 

 

День 1.

Субота. Львів.

 09.00 – Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Розміщення в транзитному готелі на території Чехії. Ночівля.

День 2.

Неділя. Сніданок. Переїзд в Карлові Вари.

 Розташований в мальовничій долині, оточеній Крушними і Доуповськими горами, містечко віддавна приваблювало відпочиваючих цілющою водою і надзвичайною природою. Нас запрошує на екскурсію “Місто живої води – Карлові Вари”. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів. Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах і покупки подарунків дорогим родичам … Відпочинок в Карлових Варах.

 Для всіх бажаючих поїздка в Маріанські Лазні (дорослі – 18 євро, діти до 12 років – 10 євро). Маріанські Лазні вважаються одним з найбільш казкових місць Чеської Республіки. Ночівля на території Чехії.

День 3.

Понеділок. Сніданок.

Імперський Нюрнберг (дорослі – 38 ? / діти до 12 років – 30 ?). Колишній імперське місто запрошує на прогулянку найзнаменитіша ринкова площа країни з Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, п’ятикілометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими баштами і численними воротами, фахверкові будинку надають колорит старовинних вуличках. Нюрнберг відкриє безліч секретів – тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика. Ночівля на території Чехії.

День 4.

Вівторок. Сніданок. Виселення з готелю.

 Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з незайманими лісами і озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми … Тут затишно, спокійно і дуже красиво … Край славиться багатою історією і хорошим вином … Обов’язково потрібно зайти в один середньовічних замків і відчути себе справжнім дворянином. Відвідування замку Глибока над Влтавою (вхідний квиток оплачується додатково, дорослі – 300 крон, діти – 250 крон, 1 євро = 26 крон). Далі наш шлях лежить в серце Південної Чехії – Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами, можна перенестися на кілька століть назад, тут нічого не змінилося з середніх століть … Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок … Для всіх бажаючих – вечірній відпочинок “За келихом доброго моравського вина …” (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Вечірня прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному костюмі Ви проведете незабутній час … Поселення в готель в Південній Чехії. Ночівля.

День 5.

Середа. Ранній сніданок. Переїзд в Італію. Починаємо знайомство з Італією. Країна дуже непередбачувана, емоційна, музична, експресивна, весела і легка, вона подарувала нам Мікеланджело, Рафаеля і Боттічеллі, піцу, гондоли і червоний “Феррарі», оперу, морозиво і сумочки «Prada» …. Екскурсія “Верона – столиця закоханих”. Сьогодні перед нами відкриються «Ворота Італії». Це благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного … У Вероні є Арена – третій по величині амфітеатр в світі, над рікою Адідже височить величезний Кастель Сан П’єтро, давні храми прикрашають вулиці міста, а десь на тінистих вуличках причаїлися будинки двох закоханих – Ромео і Джульєтти. У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як у героїв Шекспіра … Переїзд до Флоренції. Пізніше розміщення в готелі. Ночівля на території Італії.

День 6.

Четвер. Сніданок. Оглядова екскурсія «Квітуче місто» – прекрасна Флоренція. Сьогодні ми перемістимося в епоху Відродження. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Челліні, Джотто. Здалеку доносяться ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають гостей тосканським вином, а на галасливих ринках очі розбігаються від достатку сувенірів … Ось вона Флоренція – древня і сучасна … Вільний час. Для бажаючих відвідування Галереї Пітті (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 30 ?). Наш екскурсовод допоможе розібратися в найбільшій колекції живопису епохи Відродження.

 Запрошуємо Вас у розкішну Пізу “На допомогу до падаючої вежі” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Піза – родзинка Італії. Давним-давно вона була однією з чотирьох великих морських республік Італії, сьогодні – улюблене місце туристів і «Таємниче місто з білого мармуру». Повернення у Флоренцію. Ночівля на території Італії.

День 7.

П’ятниця. Сніданок. Переїзд в Рим.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (Квиток оплачується самостійно – 4 ?)

Сьогодні ми побачимо велике місто на семи пагорбах. Екскурсія «Всі дороги ведуть в Рим». Рим – столиця світу, яка дихає вічністю … Тут кожен камінчик – історія. Імперії розквітали і переживали занепад, старі боги змінювались новими, і тільки Рим залишався Римом … Мудреці кажуть, що не можна зрозуміти Італії, не побувавши в її серце – Римі. Ну що ж … починаємо знайомство. Пропонуємо екскурсію в Державу Ватикан «Дотик до вічності» (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 30 ?). Священний світ мистецтва та релігії … Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Зручно розташувавшись на правом березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам’ятником світової культурної спадщини. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до живої історії християнства, побачити Собор Святого Петра і музеї Ватикану, відвідати неперевершену Сикстинську капелу … Поселення в готель. Ночівля на території Італії.

День 8.

Субота. Сніданок. Вільний час в Римі.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (Квиток оплачується самостійно – 4 ?)

«Музика Тівольських фонтанів» (дорослі – 38 ? / діти до 12 років – 18 ?) – відвідання заміської вілли кардинала д’Есте. Величезний парк, вікові дерева і багатоголосся «п’ятисот фонтанів»! Віллу д’Есте вважаю одним з найбільш вдалих в світі втілень садово-паркового мистецтва. Повернення в Рим.

 Запрошуємо на екскурсію “Рим – місто Імператорів” (дорослі – 36 ? / діти до 12р – 18 ?).

Переїзд на Адріатичне узбережжя. Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

День 9.

Неділя. Сніданок. Вільний час на узбережжі.

 Пропонуємо “Маленьке диво – Сан-Марино” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Нас запрошує найдавніша європейська держава, розташована на гірських схилах. Жителі цієї країни живуть в казкових містечках-замках: Аквавіва, Серравальє, Борго-Маджоре, Фаетано, Доманьяно … Місто, оточене кріпосними стінами з таким же ім’ям, як і країна, підноситься на вершині гори … Незабутні пейзажі відкриються нашому погляду, а низки сувенірних магазинів піднімуть настрій. Переїзд в місто Падуя.

 Екскурсія “Падуя – місто трьох« без »”. Місто луки без трави, святого без імені, кафе без дверей! Запрошуємо Вас в старовинний куточок Італії, в прекрасне місто Падую. Згідно з міфами, його засновником був один з героїв Трої … Падуя – один з найкрасивіших міст Італії! У Падуї працювали великі художники і скульптори! Ми відкриємо тут для себе нову Італію … особливу і таємничу, наповнену красою і загадками … Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

День 10.

Понеділок. Сніданок.

 Нас запрошує красуня на воді, “заручена з морем”, – так кажуть про Венецію – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Для всіх бажаючих – екскурсія до Венеції (дорослі – 60 ? / діти до 12 років – 18 ?). Це місто – прекрасна казка, застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, безмовні канали і галасливі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби … Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати музей Палацу Дожів і Базиліку Св. Марка. І головне: зануритися в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста Італії … Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

День 11.

Вівторок. Сніданок. Переїзд на територію Австрії.

 Відвідування музею “Чарівний світ Сваровскі” (дорослі – 10 євро, діти до 12 років – 8 євро). У містечку Ваттенс, в підземній печері, кожен день розквітають “Кришталеві світи Сваровські”. Це надзвичайно складна підземна конструкція, система із 13 гротів і каналів – крихкий чарівний світ, створений з фантазії і кришталю. Тут можна знайти найбільший і найменший кристали у світі, стіну, зроблену з 12 тонн виблискуючих кришталевих дорогоцінних каменів, побачити танець сонця з місяцем і залишити свій власний слід на кришталевій доріжці … Після огляду музею в торговому центрі можна придбати вишукані подарунки з кришталю з сріблом і кришталеві сувеніри на пам’ять. Переїзд до Чехії. Поселення в готель. Ночівля.

День 12.

Середа. Сніданок.

 Екскурсія “Знайомство з Прагою”. В лабіринтах вузеньких вуличок ми зануримося в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта, Каролінум, костел Діви Марії перед Тином, Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить в свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія дванадцяти апостолів … Розміщення в готелі.

Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (990 крон, діти до 12 років – 490 крон; 1 євро = близько 26 крон). Нас чекає вечір в корчмі, яка перенесе Вас на сотні років назад … в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера … Фехтувальники, комедіанти і чарівні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій … Звучатиме старовинна музика, на столі з’являться страви, приготовані на відкритому вогні, а вино і пиво потече рікою … Ночівля.

День 13.

Четвер. Сніданок. Вільний час в Празі. Екскурсії на вибір:

“Багата та красива Північна Богемія” (дорослі – 36 ? / діти до 12 років – 18 ?). Наш шлях веде в маєток французьких принців крові де Роган – замок Сихров. Розкішний і таємничий, з багатими колекціями живопису і зброї, і незмінною присутністю Чорної Дами, він розкаже свої таємні легенди.

Прогулянка на кораблику по Влтаві (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода … Ось вони – незабутні миті життя … Виїзд на факультатив на громадському транспорті оплачується додатково (52 крони – близько 2 ?). “Тіні старого міста” (дорослі – 18 ? / діти до 12 років – 10 ?). Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Ночівля на території Чехії.

День 14.

П’ятниця. Сніданок. Прибуття до Львова орієнтовно 22.00.

Залишити відповідь