Іспанія – 13 днів, 450 $ : Австрія, Іспанія – весела компанія

Маршрут: Львів – Відень – Зальцбург – Інсбрук – Турин – Ним – відпочинок на узбережжі Коста Дорада (3 ночі) – парк «Порт Авентура» – Сарагоса – Валенсія – Барселона – Канни – Ніцца – Клагенфурт – Грац – Будапешт – Сентендре – Львів

Дата туру: 19.05.2012
Прийом документів до : 02.05.2012

 
Іспанія
 

День 1
8:30 – Виїзд зі Львова. Переїзд і проходження кордону.
Поселення і ночівля в транзитному готелі на території Угорщини.

День 2.

Приїзд до Відня – стародавнє місто з гучним ім’ям, яке пробуджує мрії.
Оглядова екскурсія «Відень – столиця Великої імперії». Відень-місто розкішних палаців і величних площ, мальовничих вуличок і численних скверів. Столиця на Дунаї є сумішшю старизни і сучасності, високого мистецтва і кічу. Це місто художників і цінителів мистецтва. Піддайтеся чарівності столиці, дайте волю своїй уяві, і Відень не залишиться в боргу!
Рекомендуємо на вибір:
• екскурсія «Літня резиденція Імператорів – палац Шенбрунн» (дорослі, 30 ?, діти до 12 років-18 ?). Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ми побачимо королівські кімнати в стилях бароко і рококо і захопимося знаменитими фресками на стелях Великий Галереї і Дзеркальному залі, де одного разу грав Моцарт. Прогуляємося по парку, який починається від будівлі палацу і плавно переходить в підйом на пагорб. На вершині пагорба розташований павільйон Глоріетт, з якого відкривається чудовий вид на Відень. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!
• екскурсія «Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу … Був час, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперії більше немає, але багатства надовго пережили своїх власників … Священна Чаша Грааля, Спис Долі … Так-так, вони існують і знаходяться саме тут – в Скарбниці!
• екскурсія «Храм мистецтва» (дорослі – 18 ?, діти до 12 років – 8 ?). Відвідання Віденської опери з екскурсоводом. Театр – гідний Великого Моцарта. Місцеві мешканці впевнені, що відчути в повній мірі дух Відня можна, тільки відвідавши Віденську оперу. Уже багато десятиліть Віденська державна опера тримає дуже високу виконавську планку, що дає їй право входити до першої трійки провідних європейських музичних театрів разом з міланської «Ла Скала» і лондонським «Ковент Гарден». Ми побачимо всі найцікавіші частини інтер’єру театру, побувши на сцені і за куліссамі, почуємо історію цих стін, які бачили багато злетів і падінь … (екскурсія можливо тільки в отсутсвие репетицій).
• екскурсія «Палац Бельведері з відвідуванням виставки Клімта» (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?). Це замок, який вважається одним з найкрасивіших зразків бароко в світі! Чудовий архітектурний ансамбль складається з двох палацових будівель: Верхнього і Нижнього Бельведера, які розділені французьким парком в класичному стилі. Верхній Бельведер спочатку призначався для проведення урочистих заходів, а в даний час розміщено Австрійська національна картинна галерея. Основу колекції складають картини відомого австрійського живописця, одного з найяскравіших представників стилю модерн Густава Клімта, у тому числі знамениті «Поцілунок» і «Юдифь». У Нижньому Бельведері ми побачимо житлові кімнати і парадні зали принца Євгенія. Феодальне пишність благородного хазяїна палацу як в дзеркалі відбивається в гротескному залі, Мармурової галереї і Золотий кімнаті.
Поселення в готель.
Увечері рекомендуємо екскурсію «Відень у вечірньому вбранні!» (Дорослі, 46 ?, діти до 12 років-30 ?). Піднявшись на найвищу гору Відня – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селі Грінцинг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше … Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним …
Ночівля в готель (Відень).

День 3.
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія «Зальцбург – альпійське серце Австрії». Зальцбург – один з найкрасивіших міст Європи, відомий своєю багатовіковою історією. Родина Моцарта, літня резиденція австрійських імператорів, яскравий приклад барочного міста, де цей стиль постає у всій своїй красі, підтвердженням чому є сад Мірабель з його терасами, мармуровими скульптурами і фонтанами. Любителі мистецтва називають Зальцбург Золотим містом Високого Бароко, для істориків це Північна Флоренція, ну а цінителям музики Зальцбург здається, перш за все, містом фестивалів, адже в ньому народився Моцарт і тут проводиться знаменитий на весь світ Зальцбурзький фестиваль …
Далі наш шлях лежить в містечко Ваттенс, де в печері знаходиться казковий музей «Кришталеві світи Сваровскі»(доп.оплачіваются вх.квитки: дорослі-10 ?, діти до 12 років-8 ?). Коли в 1995 році знаменита австрійська фірма «Сваровскі» («Сваровські») готувалася відзначити свій столітній ювілей, було вирішено створити музей, який допоміг би людям побачити чарівну красу кришталю, відчути чаклунську силу цих кристалів, що ввібрав в себе і нічне сяйво зірок, і перше світло народжується дня.
Переїзд і поселення в готель.
Увечері запрошуємо на Дегустацію шнапсу (дорослі, 30 ?, діти до 12 років-18 ?). Недалеко від монастиря Штамсе, в містечку Рітц, сім’я Маїр по секретному рецепту робить божественно смачний і цінний малиновий шнапс. Ми дізнаємося історію австрійського шнапс, відкриємо завісу таємниці виготовлення цього чарівного напою і, звичайно ж, продегустіруем кращі сорти шнапсу, якими пишатися сім’я Маїр.
Ночівля в готелі (на території Австрії).

День 4.
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія «Інсбрук – маленька столиця старого Тіролю». Це місто, яке, ні багато ні мало, є одним з найкрасивіших в Європі, архітектура якого абсолютно точно не залишить нікого байдужим. Саме тут знаходиться найкрасивіший житловий будинок в Австрії і тут же сконцентровано абсолютно неймовірне для такого невеликого міста кількість дивно яскравих будівель, оформлених у найкращих європейських традиціях і нічим не поступається красот навіть самого Відня. У результаті, доводиться дуже уважно дивитися по сторонам, адже майже кожен будинок і кожне віконце тут – це справжній витвір мистецтва. Найвідоміше будівлю в центрі – Золота дах (Голденес Дахла), улюблений балкон імператора Максиміліана I, звідки він любив спостерігати за турнірами та спектаклями, що відбуваються на площі …
Переїзд в Італію.
Оглядова екскурсія «Турин – маленький Париж в Італії». Будинки в незвичайному для Італії стилі. Широкі проспекти, білосніжні будівлі, багато зелені і якийсь особливий шарм. Турин визнаний однією з європейських столиць сучасного мистецтва з її численними колекціями та фондами, музеями і галереями, широкомасштабними експозиціями, присвяченими мистецтву авангарду. Турин – це місто бароко, візитна картка якого – Єгипетський музей, найвідоміший у світі після Каїра, Національний музей кінематографії, історичні кафе і шоколадні лавки – ідеальне місце для приємного проведення часу!
Переїзд і поселення в готель (на території Італії).

День 5.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на Південь Франції.
Оглядова екскурсія «Ним – французький Рим» саме так називають це чудове місто на півдні Франції. Тут збереглися великі античні споруди. До цих пір ще, на всьому світі, немає більш римського міста, ніж Ним, за винятком, звичайно, самого Рима. Римські арени II століття, прекрасно збереглися, і в наші дні служать місцем проведення концертів, театральних вистав і кориди. У місті влаштовується бої биків, але тут, на відміну від іспанської кориди, биків не вбивають. Збереглося багато інших античних будівель, серед яких арка Августа і знаменитий замок «Мезон Карре», «Квадратний дім» – витончений храм, присвячений онукам Августа, справжнє диво Греко римської архітектури … «Сад фонтанів» є ровесником міста. У римську епоху тут знаходився замок імператора, а в XVIII столітті на цьому місці був побудований парк за подобою Версальського. Густі зелені крони дерев і блакитне небо відбивається в тихих заводях каналів, створюючи картину спокою й умиротворення. Тільки шум фонтанів і злітають до верху струменя води порушують іноді звичайну тишу цього південного міста …
Вільне вермя. Переїзд на Коста Дорадо.
Узбережжя Коста Дорада або «Золотий Берег», простягнулося на південь від Барселони, отримало свою назву завдяки дивовижним морським пляжам з м’якого дрібного піску, що здобуває золотавий відтінок в яскравих променях середземноморського сонця. Сприятливий клімат, контрастні і мальовничі пейзажі, унікальні природні заповідники, а також давня і багата історія провінції сприяли притоку сюди туристів з усього світу. Суперсучасні розважальні комплекси, безліч магазинів, ресторанів, кафе, жвава нічне життя – невід’ємна частина будь-якого тутешнього курорту.
Поселення і ночівля в готелі (регіон Коста Дорада).

День 6.
Сніданок. Відпочинок на курорті!
Рекомендуємо на вибір:
• Відвідування на цілий день тематичного парку «Порт Авентура» (вхідний квиток оплачується додатково), який є одним з найбільших парків розваг в Європі і єдиним тематичним парком. Всього в парку представлено більше 40 атракціонів. Площа парку становить 117 га і являє собою величезний мегаполіс з п’яти тематичних зон: Середземномор’я, Полінезія, Китай, Мексика і Дикий Захід з широким вибором атракціонів, як для дітей, так і для дорослих. На території парку знаходяться канали, водні гірки і величезне озеро. Вас чекає поїздка на паровозі, «американські» гірки, спуск в шлюпці, по гірському каньйону і прогулянка в гондолі по озеру площею 3 гектари. Ви прокотитеся верхом на вогняному драконі, спустіться в темні галереї срібних рудників і відчуєте себе справжнім ковбоєм в таверні Дикого Заходу. А крім того, кожен день в «Порт Авентура» організовується по 12 яскравих шоу.
Увага! Повернення в готель з парку – самостійно!
• Екскурсія «Сарагоса – ключ до Іспанії» (дорослі, 38 ?, діти до 12 років-18 ?). Сарагоса – столиця Арагона, вона інтригує і заворожує: в будь-який час дня і доби тут кожен знайде куточок і заняття по собі. Кожна з культур – римська, християнська, арабська та єврейська – колись панувала в місті, внесла свою лепту у створення, розвиток і становлення міста таким, яким його сьогодні знають 650000 місцевих жителів і тисячі туристів зі всього світу. Сарагоса заворожує архітектурними шедеврами всіх епох і стилів: кафедральний собор «Нуестра Сеньйора де Пілар», прикрашений розкішними бароковими баштами і куполами робіт Гойї і Веласкеса, скарб Сарагоси і перлина мавританського стилю палац «Aljaferia», а також яскравий пам’ятник історії собор «Сан-Сальвадор» . Відвідавши це місто, Ви відчуєте дух справжньої Іспанії.
Повернення в готель.
Ночівля в готелі (регіон Коста Дорада).

День 7.
Сніданок. Відпочинок на курорті!
Рекомендуємо на вибір:
• У вас є можливість продовжити знайомство з парком розваг «Порт Авентура» (вхідний квиток оплачується додатково). Тут можна зануритися в таємниці Імперського Китаю, завоювати повагу мешканців Дикого Заходу, побувати в джунглях Полінезії і Мексиці часів Майя.
Увага! Повернення в готель з парку – самостійно!
• Екскурсія «Знайомтесь, Валенсія!» (Дорослі, 38 ?, діти до 12 років-18 ?). Валенсія, земля квітів і святкових вогнів, один з найбільших міст Іспанії, і один з самих живих. Це один з найдинамічніших міст Іспанії, що доносив до наших днів багату історію, що збереглася в легендах і пам’ятниках мистецтва. У Валенсії одна цивілізація приходила на зміну іншої, вносячи свій внесок в її культурний розвиток. Як співається у пісні «Валенсія – земля квітів» і ми зможемо оцінити яскраві фарби і аромати цього міста. Немає нічого краще, ніж пройтися по прекрасним паркам, що надає місту чудову атмосферу неокласицизму і романтики 18 століття з його арками, алеями і струмуючими фонтанами. Валенсія з її апельсинами і сонячним світлом відкриється нам з надзвичайною глибиною.
У вільний час у Валенсії рекомендуємо екскурсію «Винна дорога Валенсії» (дорослі, 38 ?, діти до 12 років-18 ?). Валенсія, саме відповідне місце в Іспанії, що б зробити запаморочливий тур по прохолодним винним льоху і підвалах і занятся дегустацією відмінних валенсійских вин. Ці превосодние вина, підморгуючи в бокалі сонячними іскорками, дражнять Обоянь і смак освіжаючими тонами середземноморського бризу, спокусливими нотками пристрасних прянощів, легкими відтінками диму і ялівцю або пахощами квітів і соковитих фруктів!
Повернення в готель.
Ночівля в готелі (регіон Коста Дорада).

День 8.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Барселону.
Оглядова екскурсія «Барселона – столиця Каталонії». Барселона, дивовижне місто …. в ньому не менше скарбів, ніж в печері Алі-Баби. Вона як творіння Гауді – яскрава і незвичайна, легка, повна життя і фарб, зачаровує, заглянули в неї, з першого погляду. Барселона – це справжня скарбниця світової культури. Її архітектурні шедеври і численні унікальні музеї щороку приваблюють сотні тисяч туристів. За свою багатовікову історію Барселона встигла перетворитися з невеликого селища в найбільше місто Середземномор’я і один з найважливіших культурних центрів планети, що, природно, не могло не позначитися на обличчі міста. Ми відкриємо для себе унікальний і казковий світ Гауді, переймемося духом середньовіччя, наповнимо легкі свіжим середземноморським повітрям …
Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію «ФК Барселона! Гра – це життя »(дорослі, 38 ?, діти до 12 років-30 ?). ФК Барса, як її ласкаво називають каталонці – гордість місцевих жителів. Спочатку дивуєшся, а потім звикаєш бачити прапори клубу на балконах поруч з каталанська полотнищем, дітей у футбольній формі, починаючи з грудного віку. Одна з визначних пам’яток Барселони, більше схожа на спортивну Мекку – стадіон Камп Ноу. Сьогодні, Камп Ноу – одна з найбільш містких і сучасних арен світу. Ми побачимо фантастичний музей клубу, а також роздягальню футболістів, конференц-зал, зможемо подивитися на поле очима комментатов і VIP-глядачів. Цікаво? Ще відомо, що перший контракт обладетеля «Золотого м’яча» Ліонеля Мессі з «Барселоною» був написаний на серветці. Агент передав контракт директору музею клубу на початку 2012 року. Він буде знаходитися в сейфі, поки Мессі, не дасть дозвіл виставити експонат на загальний огляд. Можливо, імеено ми станемо першими глядачами!
Вільний час.
Переїзд і поселення в готель (на території Франції).

День 9.
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія «Лазурний дует». Каннський фестиваль, один з найпрестижніших фестивалів, перетворив місто Канни в кінематографічну столицю світу. Одне з найзнаменитіших місць для прогулянок – елегантний бульвар Круазет, на якому розташований Палац фестивалів з легендарною сходами, яка тільки раз на рік стає подіумом краси, блиску і слави. А далі диво Лазурного берега – Ніцца запрошує нас відвідати її найзаповітніші куточки: Старий місто, знаменитий ринок. З висоти (92м) прибережного пагорба, де ще в 4 столітті до н.е. греки заснували невелике поселення Нікея, для нас відкриється дивовижна панорама на гори, старе місто, знаменитий приморський бульвар з розкішними палацами, які чудово виглядають на тлі архітектурного ансамблю 19 століття, побудованого в італійському стилі.
Вільний час.
Переїзд і поселення в готель (на території Італії).

День 10.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Каринтію.
Оглядова екскурсія «Клагенфурт – місто озер і гномів». Справжня гордість Австрії – Карінтія – незабутній озерний край з алмазною розсипом відмінних водних курортів. Його величну столицю – старовинний Клагенфурт – можна з повним на те правом назвати огранованим діамантом в оправі одного з найбільших і найкрасивіших карінтскіх озер – озера Вертерзее. Клагенфурт, особливо його стара частина, має славу одного з найкрасивіших міст Австрії. Тут минуле возз’єднується з цим: старовинні вузенькі вулички м’яко переходять в сучасні просторі проспекти, відмінне архітектурна спадщина древніх майстрів безтурботно є сусідами з модерністськими будівлями …
Вільний час.
Рекомендуємо відвідування найстарішої броварні Карінтії – Brauerei Schleppe (дорослі, 18 ?, діти до 12 років-8 ?) .. Багатовікова традиція (з 1607!) У поєднанні з постійними нововведеннями – відмітна особливість цієї невеликої, але чудовою півоварні.Ми побачимо, як народжувалися такі знамениті сорти, як Marzen, Pils, Schleppe Dunkel, Festbock, Doppelbock, Zwickel, Weizenbier, Biobier, Altbier , Bockbieressig або Bockbierbrand, і, звичайно, спробуємо їх на смак.
Переїзд і поселення в готель.
Ночівля в готелі (Грац).

День 11.
Сніданок.
Оглядова екскурсія «Грац – таємна любов Австрії». Грац – столиця Штирії. У середні століття і за часів Ренесансу Грац був блискучою резиденцією Габсбургів і в якості спадщини тих часів він має сьогодні один з найбільш добре збережених історичних Старих міст Центральної Європи. В центрі міста, Старому місті, панує особлива атмосфера: тут безліч пішохідних зон, вуличні музиканти розважають туристів, безліч сувенірних крамничок, кафетеріїв, барів і бутиків очікують туристів ….
У вільний час рекомендуємо екскурсії:
«Аркадні дворики Граца» (дорослі, 11 ?, діти до 12 років-8 ?). У Граці більше 45 двориків і в кожного своя атмосфера, своя історія, свій стиль: тут і неокласицизм, і романський з готичним стилем, і бароко, і Ренесанс з модерном. В деяких двориках проводяться концерти, урочистості, показ фільмів, а у великому дворі Ландхауз, щороку в переддень Різдва установливают вертеп з льоду!
А також на вибір:
«Дух минулого – замок Герберштайн» (дорослі, 38 ?, діти до 12 років-30 ?). З 1290 і до цих пір їм володіє одна аристократична родина. Один з найвідоміших в Австрії, таємничий замок Герберштайн захований в дикому романтичному ландшафті Файштріцкламма. Він ввібрав і гармонійно об’єднав в собі три архітектурні епохи – готику, Ренесанс і бароко. Ця унікальна перлина повідає вам про 700 років багатої історії і сімейних традицій. Історичні сади, навколо замку, з незліченними сортами троянд – це справжнє море квітів, навпроти яких, на пагорбі, розташовані захоплюючі дух сади Зигмунда. Вони є живим літописом всієї історії садівництва, починаючи від середньовіччя і до наших днів ….
Вечеря в ресторані, біля замку (включений у вартість екскурсії).
«Таємнича печера» (дорослі, 60 ?, діти до 12 років-38 ?). Всього в декількох хвилинах їзди від Граца перебувати природно чудо природи – печера Katerloch, в перекладі «Дупло Сови». Це одна з найбагатших сталактитових печер Австрії! З осені до весни це місцепроживання вухатих сов (у простолюдді «котяча сова»), завдяки яким печера і отримала свою назву. Ми пройдемо по найдовшому залу – «Коридор Фантазій», побуваємо в «Закалдованом царстві» і побачимо озеро «Парадиз». У найглибшому місці з бірюзово-зеленою водної гладі проростають алебастрово-білі сталагміти, а сам «вапняний острів» оточений розкішними скелястими стінами. Саме тут, як за сценарієм, закінчується краса багатющої сталактитової печери Австрії.
Ночівля в готелі (Грац).

День 12.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будапешт.
Оглядова екскурсія «Будапешт – Париж на Дунаї” – саме так називають це місто його гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут. А жителі Будапешта скромно звуть його «Серцем Угорщині». Прекрасні ажурні мости, горбкувата Буда, метушливий Пешт і Дунай! Тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам’ятники стилю готики, бароко і ряд незвичайних пам’яток архітектури інших періодів …
У вільний час рекомендуємо екскурсію «Сентендре – місто-казка» (дорослі – 18 ?, діти до 12 років – 13 ?). У закруті Дунаю безліч історичних пам’ятників і крас природи. Сентендре – один з них. З початку XX століття місто стало улюбленим місцем художників і скульпторів. Сьогодні він вважається справжньою Меккою музеїв. Це один з найпопулярніших туристичних центро з неповторною атмосферою: чергування звивистих вуличок, крихітних площ, що нагадують середземноморські країни …
19:00 Повернення в Україну. Нічний переїзд.

День 13.
Прибуття в Чоп орієнтовно в 4:00.
Прибуття до Львова орієнтовно о 09.00.

2 thoughts on “Іспанія – 13 днів, 450 $ : Австрія, Іспанія – весела компанія”

Залишити відповідь