Туреччина – 6 днів, 120 $ : Турецький діамант – Стамбул…

Маршрут: Львів – Софія – Пловдів – Стамбул – Брашов – Сіная – Львів
Дата туру: 15.05.2012
Прийом документів до: 05.05.2012

 
Туреччина
 

День 1
ВІВТОРОК Львів. Зустріч кожного туриста.
9:00 виїзд зі Львова. Переїзд по території Румунії.

День 2.
Середа Нас запрошує Болгарія! Зустрічає нас одна з наймолодших столиць Європи – Софія. Сьогоднішня Софія – динамічний, сучасний місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, названий ім’ям богині мудрості, Софія сьогодні зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох – від античності до сучасності. Ми зможемо побачити Національний історичний музей, найбільший на Балканському півострові, візитну картку Софії – храм Святого Олександра Невського, церква святої Софії, найдавнішу церкву в місті, ротонду святого Георгія – дуже старе, повністю збережена будівля.
Переїзд в Пловдів. Сьогодні нас чекає знайомство з магічно прекрасним містом Пловдив. Місто унікальний в будь-який час року, взимку надзвичайно білий, навесні покритий зеленню, влітку квітами, восени з гронами винограду на м’яких стеблах. За дивною мальовничість історичного центру, Пловдив ще називають містом художників … Поселення в готель.
Для всіх бажаючих «Болгарське село» (36/18 ?). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково потрібно розпочати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, розповідають про працелюбство, здоров’я, почуття прекрасного і про прагнення творити добро … А запальні танці і вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх … Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3.
Четвер Раннє виселення з готелю. Сніданок.
Переїзд в Стамбул. Поселення в готелі. Вільний день.
• Нас запрошує парк мініатюрки (30/18 ?). Тут можна обійти всю Туреччину всього за кілька годин, адже саме в цьому парку знаходяться всі найвідоміші історичні пам’ятники країни, створені в мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами і цивілізаціями. Крім пам’ятників архітектури парк рясніє рухомими фігурками, дитячими майданчиками та лабіринтом ….
• Нас чекає незабутнє 5-D подорож Skyride Стамбул (33/18 ?), під час якого ми зможемо відчути себе в кабіні вертольота, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Вежу … Вітер, дощ і тактильні ефекти, змішавшись з реальним життям, надають атракціону незабутніх відчуттів … Також у нас буде можливість прогулятися по самому високому будівлі Європи – Стамбулі Sapphire. Крім торгового центру Sapphire Carsi, поля для гольфу, басейну, садів і ресторанів в будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки варта оглядовий майданчик на висоті 236 метрів …
• Для всіх бажаючих Турецька ніч (38/30 ?). Ви хочете відчути себе султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи своїм танцем оживлять образи минулого, Ви побачите справжній танець живота, а вечеря буде буяти дуже смачними стравами турецької національної кухні і будь-якими алкогольними або безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде звучати європейська і турецька музика. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4.
Сніданок. Нас чекає автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Немов багатовікову скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повний чудових місць, зачаровують погляд пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо: Блакитну Мечеть, Римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, Палац Топкапи, площа Султана Ахмеда, побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста.
Стамбул як ніяке інше місто в світі славиться безліччю магазинів, торгових центрів і, базарів … Під час оглядової екскурсії у нас буде прекрасна можливість прикупити не лише сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра, в програмі відвідування шкіряного торгового центру.
Айя-Софія, Цистерна Базиліка і Палац Топкапи (80/60 ?). Айя-Софія, церква-музей визнано одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів в світі. Інтер’єр будівлі, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, покриті красивою мозаїкою, барвистими камінням і чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює і притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії, нас зустрічає, одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантського підземного споруди просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського ордена була взята із зруйнованих античних храмів Калкедона.
Палац Топкапи одна з найвідоміших визначних пам’яток Стамбула і один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
Морська прогулянка на кораблику по Босфору (30/18 ?). Протока ділить Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе по найкрасивішій протоці Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острова, палаци і замки султанів.
TurkuaZoo (Морський Акваріум) (30/18 ?). Нас чекає незабутня екскурсія по морських глибин, ми пройдемо по 80-метровому підводному тунелю, побачимо безліч річкових, морських і океанських риб і інших підводних мешканців. Після екскурсії по морському акваріуму – вільний час в торговому центрі Forum Istanbul, Ikea.
Тисяча і одна ніч (38/30 ?) – незабутня програма “Турецької ночі” та церемонія сема (танець дервішів) в культурному центрі “Hodjapasha”. Це не просто шоу, а майже годинна молитва, виражена в танці, де кожна складова одягу дервіша несе глибокий зміст, а кожен його рух нагадує про єднання матерії і духу. 21:00 Виїзд в Румунію. Ночівля в переїзд.

День 5.
Румунія – країна загадкова і красива. Закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням відкриє нам найбільші таємниці цього краю …. Нас чекає незабутня вечірня екскурсія по “Румунського Зальцбургу» – місту Брашов. Це один з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилів, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час.
Переїзд в Синаю. Поселення в готелі.
Всім бажаючим пропонуємо відвідати два найкрасивіших замку в Трансільванії – Замок Дракули і Палац Пелеш (30/18 ?). У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Тут є все – серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв … Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут … Інколи так хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна … І не варто побоюватися. По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що казки просто зобов’язані, закінчуватися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки рідним і близьким. Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» – моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами …
Переїзд в місто Сіная. Екскурсія по літній резиденції королівської сім’ї Румунії, відвідування одного із найбільш самобутніх музеїв Європи – Замка «Пелеш» – шедевра архітектурного мистецтва. Тут можна побачити як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку …. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 6.
Неділя Повернення в Україну.
Орієнтовне прибуття до Львова – о 23:00

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *