Відпочинок на морі Болгарія – 13 днів, 210 $: Морське натхнення… (готель – BRIGANTINA 3*+)

Маршрут: Львів – Івано-Франківськ – Чернівці – Золоті Піски – Велико-Тирново – село Арбанасі – Казанлик – Шипка – Етер – Софія – Пловдів – Помор’я – Стамбул – Варна – Балчик – Чернівці – Івано-Франківськ – Львів

Дата туру: 29.07.2012

Прийом документів до: 12.07.2012

День 1.
Подарунок від компанії.
Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові …”. Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час … По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми передзвонами дзвони … Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша … Гостинно відчиняє свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через століття свою історію
О 16.00 – виїзд зі Львова, о 19.00 – підсадка у Івано-Франківську, о 22.00 – у Чернівцях.
Переїзд територією Румунії та Болгарії.

День 2.
Продовжуємо подорож у країну піщаних пляжів, ласкавого моря, незабутньої атмосфери відпочинку для дорослих та дітей…
Ви готові? Нас запрошує Болгарія! Прибуття на курорт Золоті Піски (район Чайка).
Поселення у готель. Вечеря.
Починаємо знайомитися! Болгарія – країна моря, гір, рівнин, музики, танців та вина…
– Болгарське селище (30/16 євро). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково треба почати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле та червоне вино у необмеженій кількості. Цікава фольклорна програма ознайомить нас із звичаями та традиціями болгар, котрі несуть у собі спогади про казковий світ легенд. А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затаїти подих любого…
Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 3.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.
Сьогодні нас чекає “Ароматна казка”, відвідування Велико Тирнаво – Етер – Казанлик (36/16 ?).
Велико Тирново одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури. Місто побудоване на трьох пагорбах – Царевец, Трапезіца і Світло-гора, у 1393 році він був повністю спалений турецькими військами і в короткий строк був побудований заново… Археологічні дослідження виявили багато пам’ятників історії часів великої Османської імперії, одні з основних пам’ятників, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец. Вільний час.
• Додатково пропонуємо відвідати село Арбанасі (10/8 ?), колись колишнє набагато більшим поселенням. У 1530 році місто було звільнено Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітав за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Арбанасі відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним прикрасою, різьбленням по дереву, стінний живописом, створеними в 16-17 століттях. Повернення в Велико Тирнаво, переїзд в Казанлик.
Переїзд в Етер, дивовижний тематичний парк, в якому представлена архітектура, стиль життя і економічне минуле регіону Габрово під час періоду Відродження. У той час в місті були розвинені більш ніж 26 основних ремесел, а вироблені тут товари продавалися в різних частинах країни і в Європі. Сьогодні понад 50 майстерень і ательє пропонують чудові сувеніри ручної роботи, а крім того у нас буде можливість спостерігати як все це виробляється. Ожилі будинки і майстерні розташовані на так званій «вулиці ремісників». Ви побачите тут ювелірів і ткачів, гончарів і майстрів шкіри, склодувів і майстрів з виготовлення коліс, спажніков і точильників, що працюють на колах, обертаються силою води. Далі наш шлях веде в гори, по маленькому болгарському місту Шипка. У цьому містечку нас чекає відвідування храму Різдва Христового і пам’ятника Свободи, висотою 31,5 метра, що нагадує про подвиг болгарських і російських воїнів у боротьбі з турецькими загарбниками. До нього ведуть 894 кам’яні сходинки. З вершини відкривається вражаючий панорамний вид. Переїзд в Казанлик – столиця Долини троянд, саме тут вирощують знамениті олійні троянди – Дамаску. Не з будь-яких троянд можна отримати рожеве масло, а тільки з певного сорту, який завезли в Болгарію з Сирії 350 років тому. Збирають троянди з 4 до 9 ранку, щоб на їх пелюстках залишалося якомога більше крапельок роси, які допомагають віджати більше рожевого масла. Вважається, що після повного сходу сонця масло в пелюстках починає випаровуватися, переходити в повітря (період цвітіння троянд – кінець травня початок червня)… В Казанлику ми зможемо відвідати музей, де представлені стародавні фракійські гробниці з відтвореними один в один фресками.
Повернення у готель. Вечеря*. Ночівля у готелі.

День 4.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.
Запрошуємо на екскурсію «Морська столиця Болгарії – Варна». Літня столиця країни Варна – чарівне курортне місто, де вдало поєднуються історія та сучасність. Пам’ятники епохи Римської та Візантійської імперій, гарна архітектура, зелене різноманіття Морського саду та золотий блиск пляжів… Вільний час у Варні.
• Для поціновувачів романтичних вражень – річкова прогулянка на катері (10/8 євро). Мальовниче гирло, що є одним з найгарніших місць узбережжя Болгарії, рахується унікальним природним заповідником, де можна побачити казкове різноманіття ландшафтів та рослинного світу.
• Заповідник «Вбиті Камені» (8/6 євро). Нас чекає знайомство зі справжнім природним феноменом. Кам’яні колони, що досягають у висоту 6 метрів, додають цьому місцю особливої чарівності та магічності. Дуже цікава група каменів, що виглядають як скаменілі тварини або замерзлі фонтани, деякі з них досягають в основі 12 метрів.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

День 5.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.
Сьогодні свої двері відкриває єдиний Дельфінарій (18/16?) на Балканському півострові, розташований в мальовничому Морському парку, з гарним видом на море. Це прекрасна можливість поближче познайомитись з дельфінами та іншими морськими тваринами, які подарують нам свої найяскравіші вистави. Після завершення шоу програми буде чудова можливість сфотографуватись з цими милими тваринами, які надовго збережуть ці прекрасні моменти відпочинку.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

День 6.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.
Для бажаючих пропонуємо екскурсію до Софії та Пловдива (38/18 євро).
Сьогоднішня Софія – динамічне та сучасне місто з численними представництвами світових фірм, офісними та торгівельними центрами, парками, комплексами для відпочинку та розваг. Місто з тисячолітньою історією, назване на честь богині мудрості, воно дбайливо зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох – від античності до сучасності. Ми зможемо побачити Національний історичний музей, найбільший на Балканському півострові, візитну картку Софії – храм Олександра Невського, найстародавнішу у місті церкву Святої Софії, ротонду Святого Георгія – дуже стару, але повністю вцілілу споруду.
Переїзд у Пловдів. Сьогодні нас чекає знайомство з прекрасним містом Пловдів. Місто унікальне у всі пори року: взимку – незвично біле, навесні – вкрите зеленню, влітку – квітами, восени – гронами винограду на м’яких стеблах. За дивовижну мальовничість історичного центру Пловдив ще називають «Містом художників»…
Пізнє повернення в Золоті Піски (р-н Чайки). Вечеря*. Ночівля у готелі.

День 7.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.
Сьогодні нас чекає відвідування одного з найдавніших міст Болгарії – «Казкового Несебра» (36/18?). Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церковки і дерев’яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку.
• Нас чекає незабутня Морська прогулянка (18/10 ?) на кораблику, з борту якого Несебр виглядає ще загадковіше. Натхненний і люблячий свою країну екскурсовод із задоволенням присвятить нас в найпотаємніші таємниці болгарського узбережжя …
• Дегустація чорноморських вин (16/10 ?). Нас чекає відвідування Бяли, одного з центрів виноробства на території Болгарії. Традиції виноробства в цьому регіоні тягнуться з далекого минулого. У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат дозріває в дубових бочках вина. У спеціально обладнаному дегустаційному залі ми зможемо насолодитися різними сортами вина. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина навів нас на потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення… Відповаючи ковток за ковтком, як би вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями …
• «Болгарська Рів’єра» (30/18 ?) – під час цієї екскурсії ми зможемо сповна довідатись історію Болгарії і насолодитися чарівною природою болгарського узбережжя. Наш маршрут веде в Помор’я, яке з боку суші оточене великою кількістю солоних озер. Найбільше солоне озеро в Помор’ї – Приморське, за своїм хімічним складом воно не поступається Мертвому морю і володіє унікальною лікувальною силою. Озеро розташоване в прекрасній лагуні і має одну з найунікальніших екосистем у світі. Після невеликого переїзду ми опинимося в самому містечку Помор’я, де нам відкриє свої двері монастир Св. Георгія, в якому зберігся унікальний кам’яний барельєф Св. Георгія і джерело з цілющою водою. Любителі всього стародавнього зможуть відвідати справжню Фракійську гробницю і пройтися по вузьких вуличках давньогрецького містечка.Повернення в Золоті Піски (р-н Чайки). Вечеря. Ночівля у готелі.

День 8.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.
Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсію:
– Рибний пікнік (31/18 євро). Рибалка – така улюблена усіма чоловіками річ. На цьому пікніку нікому не буде сумно. Усі поціновувачі риболовлі доставлять собі справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі та відчувши себе справжніми «морськими вовками». Група підтримки зможе позагоряти на палубі, помилуватися гарною природою та краєвидами курортів. І саме головне: скуштувати вилов справжніх рибалок, що приготують прямо на кораблі болгарські кухарі.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

День 9.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.
Сьогодні усіх бажаючих запрошує Стамбул. Нас чекає захоплююча екскурсія «Турецький діамант – Стамбул» (60/38 євро, додатково оплачується вартість турецької візи – 31 долар або 21 євро, що відкривається на болгарсько-турецькому кордоні).
Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста.
Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).
Також у цей день є можливість відвідати наступні екскурсії:
– Айя-Софія та Цистерна Базиліка (36/16 євро). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
– Палац Топкапи (30/16 євро) – одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. На протязі чотирьох століть палац являв собою центр управління Османською державою, одною з трьох найбільших імперій світу.
– Skyride Istanbul (33/18 євро). Нас чекає незабутня 5D мандрівка, під час якої ми зможемо відчути себе у кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію… Вітер, дощ та інші спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів. Також в нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – «Істанбул Сапфір». Окрім торгівельного центру «Сапфір Чарши», поля для гольфу, басейну, садів та ресторанів, у будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…
– Морська прогулянка на кораблику Босфором (18/10 євро). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, плаваючі дома, палаци султанів та візантійські фортеці.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

День 10.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.
Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсію:
– Джип-сафарі (36/18 євро). Нас очікує захоплююча подих мандрівка. Ця екскурсія гармонійно об’єднує у собі пригоди, веселощі, милування природою та відмінний відпочинок. Ми сповна зможемо насолодитися їздою бездоріжжям, випробувати свої сили у конкурсі на кращого стрілка, побачити цікаву фольклорну програму з численними танцями та фонтаном гарного настрою.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

День 11.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.
Для усіх бажаючих екскурсія «Секрети Чорноморського узбережжя – Балчик» (30/18 євро). Балчик – це світ затишних алей, пишної зеленні, будиночків з червоною черепицею, білих скель та синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію, котра побудувала тут свою прекрасну літню резиденцію.
• Невеличкий переїзд – і ми познайомимося з найбільш відомим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа (8/6 євро). В перекладі з турецької «Аладжа» означає «строкатий», «барвистий» чи «яскравий». Таку назву монастир отримав за свої розписи на стінах. Життя його мешканців, нерозкриті тунелі та лабіринти, в яких заховані незліченні багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе та таємниче місце.
• Далі наш шлях веде на мис Каліакра (6/3 євро), один з найбільш мальовничих куточків узбережжя. Тут можна насолодитися красою дивовижних краєвидів, якими така багата Болгарія. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля у готелі.

День 12.
Сніданок.
Цього ранку ми зможемо приділити небагато свого часу для завершального побачення з морем. Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще пару фотографій на прекрасній набережній та кинути у море монетку… Ми не прощаємось, а лише кажемо «До побачення», «До нових зустрічей, чарівна Болгарія!»
Виселення з готелю о 10.00. Переїзд територією Болгарії та Румунії.

День 13.
Орієнтовне прибуття до Чернівців – 05.00, в Івано-Франківськ – 08:30, до Львова – 11.00.

Вартість включає:
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання в Золотих Пісках (р-н Чайки) в обраному готелі на базі сніданків і вечерь;
• Страховка (групова);
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Екскурсії, вказані в програмі.

Вартість не включає:
• Проїзд в громадському транспорті;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, сувеніри);
• Для громадян України:
– Консульський збір Болгарії – 35 ? *
– Консульський збір Туреччини – 31 $ або 21 ? *

Залишити відповідь