Навчання та туризм у Німеччині

Приватні школи особливо гарні для короткострокових курсів німецької мови. Ми працюємо тільки з тими школами, з якими не буде проблем при отриманні німецької візи. У першу чергу, це школа DID, де пропонуються цілорічні програми вивчення німецької мови в Берліні, Франкфурті-на-Майні, Мюнхені та Вісбадені. Причому, у Вісбадені круглий рік можлива мовна підготовка дітей від 12 років, які в подальшому хочуть продовжити навчання в приватних школах-пансіонах Німеччині або ж поїхати на програму шкільного обміну для старшокласників до Німеччини. Також, ця мовна школа пропонує програми «Відпочинок + мова» для старшокласників та студентів на літній період в таких містах, як Ашафенбург, Бад Кройцнах, Аугсбург, Кельн, Регенсбург, Гейдельберг і Нюрнберг. Також ми пропонуємо мовні табори для дітей у передмісті Берліна Шмоквіц і програма зі спортивним ухилом в знаменитому баварському курорті Інцелл.

Для тих же, хто хоче поїхати в Німеччину на довго, щоб підготуватися до здачі мовного іспиту DSH, і потім вступити до німецького вузу, ми пропонуємо піврічні недорогі програми вивчення німецької мови на підготовчих відділеннях при університетах або при приватних мовних школах.

Влітку звичайно ж можна поєднувати приємне з корисним, тобто вивчення німецької мови разом з відпочинком та проживанням в резиденції. Існує навіть таке екзотичне пропозиція – суміщення 2-х тижневого курсу з подорожжю по країні. Коштує це задоволення 1380 євро без проїзду.

Школярам ми пропонуємо провести цілий рік, півроку чи навіть більш короткий час в німецькій гімназії, реальній школі в містах Берлін, Бремен, Дортмунд, Гамбург, Кіль, Мюнхен, Росток, Франкфурт. Вартість річної програми 4950у.е. Також ми пропонуємо отримання середньої освіти у приватних школах Німеччини. Коштує це досить дорого – від 8.600 до 26.700 євро на рік.

Якщо Ви бажаєте вступити в Вищий навчальний заклад Німеччини з нашим атестатом, Вам необхідно буде пройти річний підготовчий курс, тому що в Німеччині також навчаються 12 років. А під час переведення з українського вузу в німецький вуз зажадає від вас здачі іспитів на знання німецької мови і розраховувати на те, що вас переведуть з курсу на курс, не можна, швидше за все ви втратите рік при перекладі.

Високим вважається рівень університетів Баварії і Північного Рейну-Вестфалії. Однак не всі спеціальності викладаються в них однаково добре, тому стежте за рейтингами. Німеччина славиться викладанням технічних спеціальностей, але наприклад, не надто сильно в бізнес-освіті.

Основною відмінністю тутешніх університетів від більшості наших вузів є можливість більш-менш вільного (в залежності від предмета) вибору навчального плану. Можна ухитритися так скласти собі розклад, щоб навчання не перетиналася з підробітком або заняттями спортом.

Залишити відповідь