Categories Європа

Що треба знати про відпочинок в Польщі

Якщо туристи мріють відправитися на відпочинок до Польщі, вони завжди замислюються, де найкраще відпочити в цій країні. Польща розташована в центральній частині Європи. На півночі виходить до Балтійського моря. Країна лежить в басейні річок Вісли і Одри. По цих річках від узбережжя Балтики проходив колись славнозвісний «бурштиновий тракт» – купці долали довгий шлях по річках, щоб купити в прибалтійських краях цінний бурштин (скам’янілу смолу дерев), а потім перепродати його в країнах Сходу. На узбережжі Балтики до цих пір знаходять шматочки бурштину, що викидаються морем.

Факти про Польщу

  • Площа – 312,7 тис. км2
  • Населення – ~38 млн.
  • Столиця – Варшава (~1,4 млн. жителів).
  • Державна мова – польська.

Польща знаменита різноманітними історичними пам’ятками, які вражають своєю величчю. Це Варшава, що з’єднує в собі відчуття Середньовіччя, дивовижний Королівський Краків… Привабливими є і замки, тут будь-яка людина зможе перенестися в минуле, відчути себе магнатом.

Транспорт

Туристи зможуть переміщатися по Польщі на автобусах, однак варто пам’ятати, що вони можуть бути переповнені. У великих містах ходять трамваї, є і метро у Варшаві . Крім цього, туристи можуть скористатись таксі, вартість яких відносно невисока. Якщо турист бажає скористатися поїздами, то варто дізнатися про них заздалегідь. Дорогими потягами є ті, де передбачена передоплата сидячих місць – це Intercity (IC) і Eurocity (EC). Швидкі поїзди з експресами дешевші. Але найдешевше коштуватимуть далекі поїзда з символом TLK або електропоїзди.

Розваги

Що стосується розваг, то в даній країні їх досить багато. Тут є багато клубів, дискотек і барів, які зможуть запропонувати широкий вибір закусок, напоїв і цін на них. Вартість їх залежить від рівня обраного закладу. У багатьох містах пивні і ресторани працюють до пізньої ночі, а в маленьких – приблизно до 22.00. Також в Польщі туристи зможуть відвідати театри, аквапарки, кінотеатри і ігрові салони. Польські магазини працюють приблизно з 9 ранку до 8 вечора. Однак, врахуйте, що в неділю більшість із них зачинені.

Польща є недорогою країною, що також притягує багатьох мандрівників. Тут можна придбати недорогі, але якісні продукти харчування, особливо на ринках від самих виробників. Любителям поторгуватися сподобається відвідування місцевих ринків, де торг тільки вітається.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *