Особливості літнього відпочинку в Туреччині

Відпочинок в чудовій Туреччині завжди яскравий і незабутній через дуже цікаве поєднання східного колориту і прекрасного західного сервісу. Красиве турецьке узбережжя – одне з найкращих і популярних місць відпочинку серед туристів усього світу.

Секрет цієї популярності дуже простий: дуже великий вибір готелів, широкий спектр цін і прекрасний сприятливий клімат роблять відпочинок у цій країні можливим практично цілий рік. У Туреччині добре розвинений туризм – сервіс там завжди на вищому рівні. Це пояснюється наявністю великої кількості пам’яток, морських курортів, пляжів і різноманітністю культурного надбання. Найбільше туристів приїжджають до Стамбулу, Каппадокії, на узбережжя Егейського моря, на узбережжя Середземного моря, в Анталію.

Туреччина Вам подарує можливість відчути чудовий ритм життя, ритм великої історії і загадкового Сходу, тисячолітніх традицій дружелюбності і останніх новинок туристичної індустрії і кращого відпочинку.

Перед ніж поїхати туди відпочивати у відпустку варто дізнатися традиції цієї загадкової країни. У різних країнах є свої традиції Туреччина, звичайно ж, не виняток.

Традиції і свята

Туреччина – це релігійна країна, люди в ній сповідують іслам. У жінок і чоловіків в цій країн рівноправність. У місті жінки носять західний одяг, а ось в сільській місцевості вони покривають свою голову хусткою. У турецькій родині головним вважається чоловік, а у жінки багато заборон. Вони можуть не тільки сидіти вдома і виховувати дітей, а й ще отримати професію і приносити дохід в сім’ю. До одягу туристів турки не чіпляються, так як вважають, що у всіх закони різні і їх потрібно поважати.

Як і в будь-якій країні світу в Туреччині є свої свята. Як і у нас, Новий рік в Туреччині святкують 1 січня. Головне релігійне свято – це Курбан-Байрам (жертвопринесення). Рамадан – священний піст. 23 квітня – день незалежності, 19 травня – день молоді, 29 жовтня – день республіки, 10 листопада – день смерті Ататюрка.

Знання про традиції і звичаїв Туреччини, та й взагалі будь-якої країни завжди стане в нагоді. Туреччина – це світ загадок, і її потрібно пізнавати.

Залишити відповідь