Зелений туризм в Туреччині

Міністерство культури і туризму Туреччини просуває в країні нову концепцію «зеленого туризму» – розслабленого відпочинку в горах причорноморського регіону, який передбачає максимальне зближення з природою.

Концепцію «зеленого туризму» вже включили в план розвитку східно-причорноморського регіону Туреччини. Відповідно програмі, дуже скоро тут буде створена нова адміністративна одиниця, що включає Стамбул, Різе, Трабзон, Байбурт, Гюмюшхане, Гіресун, Орду і Самсун. Центром нового регіону, в силу свого становища, стане Гіресун. Протягом декількох років в регіоні буде налагоджена інфраструктура, що дає можливість приймати велику кількість туристів з різних країн світу. Між Гіресун і Орду буде збудований аеропорт, з’являться десятки нових готелів, побудованих з дерева, висотою не вище дерев, що ростуть у цій місцевості. Влада країни вважають, що регіон, що до цього покладався в основному лише на тваринництво, незабаром стане новою туристичною меккою.

За висновком мера Гіресун Дурсун Алі Шахіна, багатьом туристам набридла спека, вологість і метушня прибережних курортів, і вони все частіше шукають варіанти відпочинку ближчого до незайманої цивілізацією землі: «Люди хочуть сховатися від шуму великих містечок і літніх курортів і вважають за краще гірські райони, щоб возз’єднатися з природою і знову помітити всі кольори зелені навкруги. Багато з тутешніх краєвидів дійсно унікальні. Ми зобов’язані продемонструвати цю красу світу», сказав Шахін.


Создание новой административной единицы привлекает новые инвестиции. Эксперт по недвижимости Юрий Мавродиев заявляет, что спрос на недвижимость будет расти, так как обустройство новой современной инфраструктуры привлечет новых желающих купить недвижимость в этом районе.

Стаття 'Зелений туризм в Туреччині' опублікована 28.03.2018, 13:02 в 'Європа, Туристу , '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code