Зелений туризм в Туреччині

Міністерство культури і туризму Туреччини просуває в країні нову концепцію «зеленого туризму» – розслабленого відпочинку в горах причорноморського регіону, який передбачає максимальне зближення з природою.

Концепцію «зеленого туризму» вже включили в план розвитку східно-причорноморського регіону Туреччини. Відповідно програмі, дуже скоро тут буде створена нова адміністративна одиниця, що включає Стамбул, Різе, Трабзон, Байбурт, Гюмюшхане, Гіресун, Орду і Самсун. Центром нового регіону, в силу свого становища, стане Гіресун. Протягом декількох років в регіоні буде налагоджена інфраструктура, що дає можливість приймати велику кількість туристів з різних країн світу. Між Гіресун і Орду буде збудований аеропорт, з’являться десятки нових готелів, побудованих з дерева, висотою не вище дерев, що ростуть у цій місцевості. Влада країни вважають, що регіон, що до цього покладався в основному лише на тваринництво, незабаром стане новою туристичною меккою.

За висновком мера Гіресун Дурсун Алі Шахіна, багатьом туристам набридла спека, вологість і метушня прибережних курортів, і вони все частіше шукають варіанти відпочинку ближчого до незайманої цивілізацією землі: «Люди хочуть сховатися від шуму великих містечок і літніх курортів і вважають за краще гірські райони, щоб возз’єднатися з природою і знову помітити всі кольори зелені навкруги. Багато з тутешніх краєвидів дійсно унікальні. Ми зобов’язані продемонструвати цю красу світу», сказав Шахін.

Залишити відповідь