Париж – 8 днів, 300 $ : Французький каприз…

Маршрут: Львів – Вроцлав або Дрезден – Ерфурт – Париж – Версаль – Лувр – Діснейленд – Прага – Львів

Дата туру: 18.03.2012

Прийом документів до 02.03

Париж

 

День 1.
ЛЬВІВ 
Зустріч кожного туриста. 08:30 – переїзд в Польщу.
В залежності від проходження кордону і за наявності часу: відвідування резиденции сім’ї Потоцьких. Ланцутський замок – колись «Мекка» польських аристократів, а сьогодні – місце захоплення красою і багатством прекрасного палацового комплексу, оранжерей і знаменитого каретного двору (вх. квитки опл. дод.).
Переїзд в Богуславець. Поселення і ночівля в готелі.

 

День 2.
БОГУСЛАВЕЦЬ – ВРОЦЛАВ або ДРЕЗДЕН Сніданок. Невелике затишне містечко з барвистими вуличками –Болеславець. Тут кожна вуличка і кожен будинок розповідає про історію майстерності, яка завоювала серця багатьох людей. І назва цій майстерності – гончарне мистецтво. Горнятка, блюдечка, вазочки, великі  і маленькі ідеальний подарунок для близьких людей. Вільний час.
Рекомендуємо на вибір відвідати:
– легендарну колиску Польщі – місто Вроцлав (дорослі – 25?, діти до 12 років – 20?). Екскурсія “Священа квіточка Європи” – вважається одним із найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто вважається одним з найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге по величині місце після Краківської. Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів – найстаріша частина міста, головною прикрасою якого є костел св. Єлизавети. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
– здійснити подорож в Саксонську Швейцарію, а також відвідати місто казку, місто мрію – Дрезден!(дорослі – 40?, діти до 12 років – 30?). Немає меж захопленню… там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найвигадливіших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди… Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками… незабутнє враження!!! А на протилежному березі Ельби височить легендарна, одна із найнеприступніших і могутніх фортець Німеччини –Кенігштайн – з якої відкривається воістину зачаровуючий пейзаж… Далі нас чекає «Саксонський монарх – Дрезден»: Дрезденський оперний театр – один з найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція саксонської правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все…!
Дрезден – це широка Ельба, це ситна саксонська кухня, вишукане саксонське вино і загадковий саксонський діалект…
Повернення в Болеславець. Ночівля

 

День 3.
ЕРФУРТ Сніданок. Виселення з готелю.
Нас чекає середньовічне містечко з декоративними будиночками, замріяними містками через тиху річку Геру, і вузенькими вуличками, які «ховають» архітектурні скарби міста. Екскурсія «Ерфурт – історія середньовіччя»: університетський квартал, ринкова площа, ратуша, Соборна Гора з готичним Собором і церквою Святого Северія, старовинні фасади і скеровані у вись шпилі церков. Ми прогуляємось по єдиному у своєму роді мосту крамарів Кремербрюке – найдовшому в Європі мосту-вулиці з традиційними фахверковими і багатими будинками патриціїв…Вільний час.
Переїзд по території Німеччини. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

 

День 4.
ПАРИЖ Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в місто – безкінечного захоплення – Париж, місто, про яке неможливо забути… лише раз його відвідавши…
Автобусно – пішохідна екскурсія “Париж – чарівність шарму!”. Нас очікують: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя – місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад – найпрекрасніший сад Парижу; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо величну Тріумфальну Арку,всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу… Гранд Оперу – найкрасивіший театр світу… Париж – казкова скриня шедеврів, як віками створювались найбільшими у світі архітекторами, художниками і скульпторами…
? Вільний час. Є можливість відвідати:
? щоб відчути ауру Парижу рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (15 ?). Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів – аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
? нас запрошує символ Франції, ажурна і неперевершена Ейфелева вежа (вх. квитки опл. додатково).
? побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту… Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас (опл. додатково). …Ось вона, красуня, як на долоні…
Поселення і ночівля в готелі.

 

День 5.
ПАРИЖ Сніданок. Вільний день в Парижі.
Є можливість відвідати:
? світ мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври – “Мистецтво краси – Лувр”(дорослі – 35?, діти до 12 років – 30?) – один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватись роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тіціана, Рафаеля… Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська…
? світ запахів і насолоди – музей Фрагонар. Першою законодавицею моди в парфумах стала мадам де Помпадур. А трохи пізніше в невеличкому будиночку в центрі Парижа був створений музей парфумів – парфумерна фабрика Фрагонар.
? резиденцію королів – Версаль. Екскурсія “Велич і розкіш – неповторний Версаль” (дорослі – 35?, діти до 12 років – 30?). Запрошуємо на свято розкоші, в царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль – символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк з морем квітів, численні статуї і басейни, безкінечні паркові алеї…. «…Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляє коліна перед його красою. І напевно все, що зробив Людовік було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі….».
? «Хто не підіймався на монмартрський пагорб, той не знає Парижу!» Екскурсія “Монмартр… від мистецтва до романтики!” (дорослі – 25?, діти до 12 років – 20?). Найвідоміший пагорб Парижу, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижу. Життя Монмартру продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радісно зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижу, відображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого…
? Блискучі вогники, стильний інтер’єр, шампанське, що піниться, виблискуючі стрази, розкішні танцівниці і французький канкан! Запрошуємо на дегустацію французької веселості і романтики – кабаре «Мулен Руж»(105?)… відчуйте смак божевільної ночі, яка хвилює і захоплює, надихаючи, народжує легенди… Ночівля.

 

День 6.
ДІСНЕЙЛЕНД Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі.
Відвідування країни чудес – Діснейленд (дорослі – 60?, діти до 12 років – 55?). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих – країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо покататись в старовинному поїзді по залізниці, побачити героїв різноманітних Діснеївських мультфільмів, поринути в атмосферу всесвітньовідомих казок. Зустрітись з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в домівці знаменитого Робинзона Крузо на вершині дерева. Ми зможеме потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок… і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Нас чекає магічне місто – Прага. 20:00 – Нічний переїзд в Чехію.

 

День 7.
ПРАГА Приїзд в Прагу.
Пішохідна екскурсія “Прага – місто легенд” – вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа і Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця… Всього і не перерахувати! Всі ці красоти ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, напевно, досить мріяти, пора все це побачити на власні очі…
Рекомендуємо захоплюючу подорож з обідом і екскурсією на кораблику по Влтаві (дорослі-25?, діти до 12 років-20?).
Запрошуємо на екскурсію “Празьке пиво” (дорослі 25 євро/діти до 12 років без дегустації 5 євро). З давніх давен пиво для чехів стало традиційним і улюбленим напоєм. В Чехії пивовар – важлива персона, без нього не обходяться, як і без лікаря, пекаря чи священника! Національна гордість, «півічко» – сьогодні нараховує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого чи різаного пива.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

 

День 8.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в  бік кордону.
Польща свято і дбайливо оберігає традиції пивоваріння. Старовинні рецепти відроджуються і доповнюються місцевими умільцями: пшеничне, з м’ятою, пиво з вишнями і натуральним медом, гаряче і зварене з жита… Запрошуємо відвідати національну броварню «Тиске» (вх. квитки опл. дод.) познайомитись з 400 літньою історією і неперевершеним смаком бурштинового напою!!!
Прибуття до Львова приблизно в 22:00 – 23:00 (залежить від проходження кордону).

 

Залишити відповідь