Амстердам – 8 днів, 300 $ : Мріючи про нього … Амстердам! Брюссель! Париж!

Маршрут: Львів – Вроцлав – Дрезден – Саксонська Швейцарія – Амстердам – Брюссель – Гент – Париж – Прага – Львів

Дата туру: 01.04.2012

Прийом документів до 09.03

Амстердам

День 1.
ЛЬВІВ
Зустріч кожного туриста представником компанії. 08:30 – виїзд зі Львова, переїзд в Польщу.
В залежності від проходження кордону і за наявності часу: відвідування резиденції сім’ї Потоцьких. Ланцутський замок колись був «Меккою» польських аристократів, а сьогодні – місце захоплення красою і багатством прекрасного палацового комплексу, оранжерей і знаменитого каретного двору (вх. квитки опл. дод.). Переїзд в Єлену Гуру. Ночівля на території Польщі.

День 2.
ЄЛЕНЬЯ ГУРА – ВРОЦЛАВ або ДРЕЗДЕН 
Сніданок. Наздвичайно гарне містечко, місце переплетення історій і легенд – Єленья Гура. Наче перенесений з картин середньовіччя, зберігший атмосферу тих часів, місто дивує пам’ятками давнини. Вільний час.
Рекомендуємо на вибір відвідати:
? легендарну колиску Польщі – місто Вроцлав (дорослі – 30?, діти до 12 років – 18?). Екскурсія“Священа квітка Європи” . Вроцлав вважається одним з найбільш зелених міст Польщі, воно відрізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним з найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після краківського. Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів – найстаріша частина міста, головною окрасою якого є костел св. Єлизавети. Для більшості – це місто чудес, де кожен з нас знайде частинку своєї мрії.
? здійснити подорож у Саксонську Швейцарію, а також відвдіати місто казку, місто мрію – Дрезден! (дорослі – 38?, діти до 12 років – 30?). Нет Немає меж захопленню… там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найвигадливіших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди… Спочатку ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками… Незабутнє враження!!! А на протилежному березі Ельби височить легендарна, одна із найнеприступніших і могутніх фортець Німеччини – Кенігштайн – з якої відкривається воістину зачаровуючий пейзаж… Далі нас чекає «Саксонський монарх – Дрезден»: розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, резиденція правлячої династії Веттинів, величний комплекс в стилі ренесанс, і це ще не все….! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім’я “Флоренція-на-Ельбі”, вздовж якої простяглась тераса Брюля! Дрезден – це широка Ельба, це ситна саксонська кухня, вишукане саксонське вино і загадковий саксонський діалект…
Нічний переїзд в Амстердам.

День 3.
АМСТЕРДАМ – ЗААНСЕ СХАНС – ВОЛЕНДАМ
Приїзд в Амстердам – коштовний камінь в короні голандських королів!
Оглядова екскурсія по місту – «Скарби минулого і теперішнього». Старі «вигнуті» споруди, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і відомий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика Coster Diamonds, спадкоємиця ювелірних традицій, – вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно! Рекомендуємо: прогулянку по мальовничим каналам “Лабирінтами Амстела” (30?).
Місцеві мешканці кажуть: «Хто не бачив провінції – той не бачив Голандії»! Запрошуємо прогулятись «По “глибинці” Голандії»! (дорослі-38?, діти до 12 років-30?). Фольклорне село вітряних млинів – Заансе Сханс і рибальське село – Волендам – це дві перлини Північної Голандії. Заансе Сханс перенесе Вас у Голландію XVII століття. П’ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, з допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах – це життя. Також подивимось, як в симпатичних зелених дерев’яних будиночках роблять твердий голандський сир. На фабриці національного взуття ми побачимо як майстер вправно виріже дерев’яні черевички – кломпи, в яких голандці ходять до сьогодні. Продовжить знайомство з Голандією невелике селище – Волендам – чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Повернення в Амстердам.
Вечірня екскурсія «Під світлом червоних ліхтарів…» (30? – тільки для дорослих) – прогулянка по найкрасивішій частині старого міста: колишньому порту. Ми пройдеме по найцікавішим і прихованим від очей звичайних туристів району Червоних ліхтарів, довідаємось про таємниці життя його мешканців! А після екскурсії продовжимо вечір в неординарному театрі «Касса Росса» (вх. квитки від 36 ?)!!! Ночівля на території Нідерландов.

День 4.
АМСТЕРДАМ – БРЮССЕЛЬ – ГЕНТ
Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо відвідати парк квіткової розкоші – «Койкенхоф» (опл. додатково) – одне з найкрасивіших місць на планеті. НАвряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається тут: алеї старих розлогих лип, які зникають вдалині, струмки і мальовничі ставки, по поверхні яких ковзають лебеді, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно ж, квіти. Квіти всюди – на клумбах, в павільйонах і оранжереях, і навіть на оточуючих парк полях. І все ж таки це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути аромат п’янких квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії! (в програмі туру в період з 22.03 до 20.05)
Переїзд в місто на семи пагорбах, збудоване у формі серця, столицю Королівства Бельгії –Брюссель.
Екскурсія «Історія краси – Брюссель», історія, яка творилась віками. Симфонія тріумфуючого блиску панує в районі Європарламенту з просторими парками і вулицями, на площі біля королівського палацу, в міській Ратуші, а також на одній з найкрасивіших площ Європи – Гранд Платс. Вдень площа нагадує театр квіткового ринку, а ввечері – п’єсу красивого кохання і захоплення! Ми познайомимось з історією минулого і теперішнього знаменитого Палацу Правосуддя, який є найграндіознішою спорудою в Європі, національної Базиліки Святого Серця, а головне, ми зможем відчути доброзичливий і веселий характер бельгійців, адже недаремно одним із символів цього міста є знаменита бронзова скульптура – фонтан “Манекен Піс”
Рекомендуємо екскурсію у фламандське містечко Гент. Екскурсія «Готична казка Бельгії»(дорослі – 38?, діти до 12 років – 30?). Гент своєю розкішною оздобою: дзвінниця Баффруа, висотою 90 метрів, з дзвоном “Клокке Роланд”, могутня Ратуша в стилі палаючої готики, королівський палац Сінт-Йорісхоф, знаменитий Собор Святого Бавона, де зберігається загадковий Гентський вівтар – “Містичний Агнець”. Атмосфера давнини і таємничості не покидає це місто, наче в очікуванні дива…
Повернення в Брюссель. Переїзд в готель. Ночівля на території Бельгії.

День 5.
ПАРИЖ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто безмежного захоплення – Париж, місто, про яке неможливо забути, лише раз його відвідавши… Автобусна екскурсія “Париж – чарівність шарму!”. Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя – місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад – найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо величну Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу… Гранд Оперу – один з найкрасивіших театрів світу… Париж – казкова скриня шедеврів, які віками створювалась найвідомішими у світі архітекторами, художниками і скульпторами…
Відвідування музею Фрагонар. Першою законодавицею мод у парфумах стала мадам де Помпадур. А трохи пізніше в невеликому будиночку в центрі Парижа був створений музей духів – парфумерна фабрика Фрагонар. Запрошуємо Вас в світ запахів і насолоди…
Рекомендуємо поринути в світ мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври – Екскурсія “Мистецтво краси – Лувр” (дорослі – 38?, діти до 12 років – 18?). Це один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватись роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тіціана і Рафаеля, милуватись Моною Лізою, Богинею Нікою і Венерою Мілоською…
Щоб відчути ауру Парижа рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (16?). Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів – аура любові навколо і в усьому. І це прекрасно!
Хто не подіймався на монмартрський пагорб, той не знає Парижа! Екскурсія “Монмартр… від мистецтва до романтики!” (дорослі – 30?, діти до 12 років – 18?). Найвідоміший пагорб Парижу, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижу. Життя Монмартру продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радісно зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижу, відображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого…
А ввечері!!! Блискучі вогники, стильний інтер’єр, шампанське, що піниться, виблискуючі стрази, розкішні танцівниці і французький канкан! Запрошуємо на дегустацію французької радості і романтики кабаре «Мулен Руж» (106?). Відчуйте смак божевільної ночі, яка хвилює і захоплює, надихаючи, народжує легенди…  Ночівля на території Франції.

День 6.
ПАРИЖ
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі.
Рекомендуємо відвдіати на вибір:
? резиденцію королів – Версаль. Екскурсія “Велич і розкіш – неповторний Версаль” (дорослі – 38?, діти до 12 років – 30?). Запрошуємо на свято розкоші, в царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль – символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк з морем квітів, численні статуї і басейни, безкінечні паркові алеї…. «…Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляє коліна перед його красою. І напевно все, що зробив Людовік було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі….».
? екскурсію “Магія Парижа” (дорослі – 30?, діти до 12 років – 18?). Нас чекає захоплююча подорож по одному з наймальовничіших кварталів Парижа. Екскурсія розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свидка легендарних подій французької історії. Пройшовши по вузьким середньвоічним вуличкам (в Латинському кварталі розташована найвужча вулиця Парижа), окрім книжкових крамничок, кав’ярень і ресторанчиків, ви опинитесь перед огорожею колишнього монастиря Клюні – одного з великих религійних та духовних центрів минулого…
? країну чудес – Діснейленд (дорослі – 60?, діти до 12 років – 38?). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей і дорослих – країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному поїзді по залізниці, побачити героїв різноманітних Діснеївських мультфільмів, поринути в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітись з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришуватись з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити в захоплюючу подорож на машині часу і здійснити політ до зіркам… і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
20:00 – нічний переїзд в Прагу

День 7.
ПРАГА
Приїзд в Прагу.
Пішохідна екскурсія “Прага – місто легенд” . Прага вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа і Астрономічний годинник, розкішний храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця… Всього і не перерахувати! Всі ці красоти ми безсумнівно бачили на картинках, чули про них, але, напевно, досить мріяти, пора все це побачити на власні очі…
Рекомендуем увлекательное путешествие с обедом и экскурсией на кораблике по Влтаве(взрослые – 30?, дети до 12 лет – 18?).
Запрошуємо на екскурсію “Празьке пиво” (дорослі – 30 євро/діти до 12 років без дегустації – 10 євро). З давніх давен пиво для чехів було традиційним і улюбленим напоєм. В Чехії пивовар – важлива персона, без нього не обходяться, як і без лікаря, пекаря або священника! Національна гордість, «півічко», сьогодні нараховує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого чи різаного пива.
Переїзд в Польщу. Ночівля на території Польщі.

День 8.
ПОЛЬЩА
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в бік кордону.
Польща свято і дбайливо береже традиції пивоваріння. Старовинні рецепти відроджуються і доповнюються місцевими умільтцями: пшеничне, з м’ятою, вишнями і натуральним медом, гаряче і зварене з жита… Запрошуємо відвідати національну броварню «Тиске» (вх. квитки опл. дод.) і познайомимось з 400-літньою історією і неперевершеним смаком бурштинового напою!!!
Прибуття до Львова приблизно в 22:00 – 23:00 (залежить від проходження кордону).

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *