Париж – 10 днів, 430 $: Шоколад, канкан та червоні тюльпани…

Маршрут: Львів – Ганновер – Амстердам – Брюссель – Париж – Прага – Львів (без нічних переїздів)

Дата туру: 22.03.2012

Прийом документів до 01.03.2012

Париж

День 1.
Четвер Львів.
09.00 – Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Розміщення в транзитному готелі на території Польщі. Ночівля.

День 2.
П’ятниця
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Німеччини.
Нас запрошує Ганновер – столиця Нижньої Саксонії. Оглядова екскурсія «Ганновер – фортеця на воді». Під час екскурсії ми дізнаємося багато нового про Ганновері, його минуле, теперешній і майбутнє, його людей, про значення міста для Німеччини і всього світу. Ганновер, виділяється особливо витіюватою красою своїх унікальних парків і садів, які є яскравим прикладом стилю бароко в парковій архітектурі. У Старому місті 36 історичних пам’яток, об’єднаних «червоною лінією», нанесеною фарбою прямо на камені, Королівські сади, прикрашені фонтанами і квітковими композиціями. Екскурсія пройде мимо Оперного театру, будинку Готфріда Лейбніца, Історичного музею, Старої Ратуші. Переїзд на нічліг. Ночівля на території Німеччини.

День 3.
Субота Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до столиці Королівства Нідерланди.
Нідерланди – незабутня країна, де є відпочинок і розваги на будь-який смак … Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Екскурсія “Багатоликий Амстердам – ??місто контрастів”. Незважаючи на те, що Амстердам – ??одна з найменших столиць Європи, його історичний центр за своєю площею займає одне з перших місць у світі. Ми побачимо найстаріші вулиці і площі міста, відвідаємо знаменитий квітковий ринок і колишній єврейський квартал. Площа Дам – серце Амстердама, де живуть сотні голубів і підноситься Королівський Палац.
Для всіх бажаючих прогулянка по каналам Амстердама на прогулянковому кораблику (30 ? /). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо по нескінченних каналам Амстердама … З палуби катера місто здасться нам ще більш загадковим і романтичним. Поселення в готель на території Нідерландів. Ночівля.

День 4.
Неділя Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Амстердамі.
Можна провести цілий день в Королівському парку квітів Койкенхоф (дорослі – 38 ? / діти до 12 років – 30 ?) – найпопулярнішому місці Нідерландів! Тут завжди пахне весною і дихання завмирає від краси, яку більше ніде не можна побачити! Койкенкоф – це урочисте свято, на який ми запрошуємо Вас!
Для бажаючих екскурсія “Великі і маленькі міста” (дорослі – 60 ? / діти до 12 років – 30 ?). Наш шлях лежить в старовинний Делфт – місто, де народилися і творили художник Ян Вермеер і філософ Хуго де Гроот. В місті панує атмосфера такого спокою, що не хочеться нікуди поспішати, а лише до нескінченності гуляти по його вузеньких вуличках … Світову популярність Делфт приніс вишуканий синій фаянс. Невеликий переїзд – і ми в Гаазі. Тут дивовижним чином поєднуються епохи і архітектурні стилі: середньовічні споруди прекрасно себе почувають поряд з ультрасучасними будівлями міністерств і відомств, широкі вулиці і проспекти є сусідами з вузенькими провулками і стародавніми будиночками. А зовсім поруч розташований найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевіненген. Тут з’єдналося неможливе: традиційна голландська село і модний курорт.
Переїзд до Королівства Бельгія. Ночівля на території Бельгії.

День 5.
Понеділок Сніданок.
Бельгія … Незліченна безліч художніх скарбів і чарівних мальовничих містечок. Це малиновий дзвін, діаманти, брюссельська капуста і «Пісяючий хлопчик», а ще Брейгель і Рубенс … Нас запрошує столиця Бельгії – Брюссель. Виникло місто на березі річки Зенне, і через століття, пройшовши кривавими шляхами хрестових походів, переживши чуму, голод і війни, місцевий народ нарешті заспокоївся, пофарбував свої будиночки в різні кольори і зажив собі спокійно і щасливо. І тепер Брюссель – економічний центр королівства, столиця Європейського Союзу. Оглядова екскурсія по історичній частині міста. Вільний час. Можливість відвідати екскурсії на вибір:
“Великий Атом і Маленька Європа” (36Є/30Є). Оригінальна будова у вигляді гігантського атома заліза. А зовсім поруч, у парку Міні-Європа ми побачимо найвідоміші будівлі Європи, зменшені в 25 раз … “Шоколадне пригода” (38Є/30Є). Ця екскурсія дасть нам можливість познайомитися ближче з Брюсселем і насолодитися смаком знаменитих бельгійських ласощів! Ночівля в готелі на території Бельгії.

День 6.
Вівторок Сніданок. Вільний час в Брюсселі.
Бельгією легко захопитися … В Бельгію легко закохатися … Наше подорож на північний захід країни починається з середньовічною столиці графства Фландрія – Гента. Старовинний Гент – це музей середніх віків, літопис епох, місто-порт при злитті річок Лис і Еско. Його набережні наскрізь просякнуті духом історії та поезії. Цей жвавий місто краще оглядати пішки, споглядаючи, як залишки минулого відчувають себе комфортно в сьогоденні. Вільний час.
Усіх бажаючих запрошуємо на екскурсію “Середньовіччя наяву” (38Є/30Є). Сьогодні ми зможемо опинитися в казці, наповненою романтикою і чарівництвом. Величний Брюгге, яскравий і доброзичливий, він привітно відкриває свої двері гостям. Брюгге належить до найпрекраснішим європейським містам, які зберегли в недоторканності свій унікальний вигляд. Скрізь хлюпочуться канали, в яких плавають лебеді і зграйки рибок, по берегах дерева хилять гілки до водного дзеркала, різнокольорові фасади будинків і ніяких турбот … Тут проводять шоколадні фестивалі і готують дивовижний бельгійський шоколад …. Ночівля в готелі на території Бельгії.

День 7.
Середа Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Париж.
У Францію ми встигаємо закохатися ще в шкільні роки, коли зачитуємось романами Дюма. І ось шкільна мрія здійсниться … Автобусно-пішохідна екскурсія “Кохання з прекрасним ім’ям Париж!” Ми проїдемо по Єлисейських полях, побачимо Тріумфальну Арку, Ейфелеву вежу і Гранд Оперу. Вільний час.
Прогулянка по таємничій Сені (дорослі – 16 ? / діти до 12 років – 10 ?). Краса мостів, велич будов, Нотр Дам … “Легендарний Монмартр” (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною – собором Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, відбитий на полотні. Поселення в готель.
Для бажаючих відвідування відомого кабаре “Мулен Руж” (час заходу 23:00 – 106 ?). Це барвисті костюми, яскраві сукні, розкішні танцівниці, французький канкан … (Самостійне повернення в готель). Ночівля на території Франції.

День 8.
Четвер Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі.
Прогулянка в супроводі керівника групи по Єлисейських полях. Всі бажаючі можуть потрапити в Музей Армії, Собор Інвалідів або музей Родена, а також піднятися на Тріумфальну Арку.
Екскурсія по “Латинському кварталу”. Почнемо ми екскурсію від Пантеону. Старовинні вулички, сувенірні лавки і книжкові магазини органічно вписуються в атмосферу кварталу. Ми побачимо всесвітньо відомий університет Сорбонна, найвужчий будинок в Парижі, мальовничі площі, прикрашені фонтанами, зайдемо в Нотр-Дам … І закінчимо нашу екскурсію біля музею Фрагонар. Для бажаючих програма “Енциклопедія віків – Лувр” (36 ? / 18 ?). Подорож в Світ Мистецтва, Світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр – один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана і Рафаеля, споглядати такі шедеври, як Мона Ліза і Венера Мілоська … Ночівля на території Німеччини.

День 9.
П’ятниця Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Чехії.
Є на білому світі місця, у яких незрозуміло приваблива сила. І одне з них – Чехія … Екскурсія “Зустріч з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок ми зануримося в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта, Каролінум, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить в свій дзвіночок, а у віконці з’являється процесія з дванадцяти апостолів …
Для всіх бажаючих прогулянка на кораблику по Влтаві (дорослі – 30 ? / діти до 12 років – 18 ?). Шведський стіл, аперитиви (напої опл. Дод.) І хороша музика в супроводі цікавих розповідей … Ось вони – незабутні миті життя … Екскурсія “Пивними дорогами Праги …” (дорослі – 30 ? / діти до 12 років без дегустації пива – 10 ?) . Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Також нас чекає дегустація справжнього чеського пива! Ночівля на території Чехії.

День 10.
Субота Сніданок. Виселення з готелю.
Прибуття до Львова орієнтовно в 22:00.

 

Вартість включає
• Страховка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання по маршруту готель 3 * зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.

Подарунок від фірми: DVD диск
Екскурсія по Львову

Вартість не включає
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Навушники на екскурсіях
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір + послуги call center = 60 ?.
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. послуги call center для громадян пільгових категорій – 30 євро ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ПОСЛУГИ call center НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ

ВАЖЛИВО
• Доплата за одномісне розміщення + 210 євро / тур.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третя ліжко додаткова ліжко або диван!
• Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення.
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА У спеціальній анкеті, який ознайомлений і згідний з цим пунктом, документи в роботу не приймаються).
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Залишити відповідь