Венеція – 8 днів, 250 $: Натхнення по-італійськи!

Маршрут: Львів – Чоп – Відень – Любляна – Блед – Флоренція – Піза – Рим – Венеція – Раденці – Будапешт – Чоп – Львів

Дата туру: 10.03.2012

Прийом документів до 02.03

Венеція

День 1.
Субота. Львів.
8:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопа – переїзд на північ Угорщини – в Егерський виноробний регіон – батьківщину вогняних червоних і ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина». Запрошуємо всіх на смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь!
Переїзд і поселення в готель на території Угорщини. Ночівля в готелі.

День 2.
Неділя. Сніданок. Виселення з готелю.
Прибуття в «Відень – столицю Габсбургів», місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне … його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом … Це надзвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі … Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час в Відні.
• 12:30 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци Імперії – Шенбрунн і Бельведер» (дорослі-38 ?, діти до 12 років-30 ?). Відень – це місто, яке, повірте, можна пізнавати безкінечно … Для початку відвідаємо принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок знаменитого полководця – замок Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко в світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах! Шенбрунн – це ціла імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці.
17:00 – Переїзд в Словенію. Прибуття в Любляну. Поселення і ночівля в готелі.

День 3.
Понеділок. Сніданок. Виселення з готелю. 9:00 – Оглядова екскурсія «Приязна Любляна – затишна і мила». Столиця Словенії Любляна – невеликий, але гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі річки розкинувся Старе місто, на лівому – парадні будівлі минулого століття. Мабуть, саме знамените місце в Любляні – Люблінський Град – старий замок, споруджений ще в 10-11 століттях. Найбільш центральною частиною Любляни є Тримістя – три пішохідних мости, перекинуті через річку Любляницю і прикрашених драконами … Вільний час.
• Рекомендуємо екскурсію «Чари гірського озера Блед» (дорослі-38 ?, діти до 12 років-30 ?). Бог не обділив Словенію красою природи. А словенці вміють про них піклуватися і зберігати! Справжня перлина країни – озеро Блед – прекрасний і гармонійний куточок природи, який здається зовсім не зворушеним цивілізацією і в той же час – відомий європейський курорт. Озеро розташоване на території національного заповідника Триглав і з усіх боків оточене горами і лісами, тому тут свій особливий мікроклімат. Біля західного берега озера причаївся маленький острівець, а маленьку острівну церковцю прикрашає «Колокол бажань». Дзвонить він часто: вважається, що у вдарив у цей дзвін здійсняться всі добрі мрії … А в багатьох б’ють у дзвін Бледа – бажання просте і дуже природне: знову повернутися сюди!
Переїзд, поселення і ночівля в готелі на території Словенії.

День 4.
Вівторок. Сніданок. 7:00 – Виселення з готелю.
Переїзд в Італію – привабливі, темпераментну і неймовірно красиву …. В Італії черпали натхнення великі майстри мистецтва і дарували світу свої безсмертні шедеври …
14:00 – Оглядова екскурсія «Квітуча Флоренція». Флоренція – це не просто італійське місто. Це – сама Італія. Флоренція дивно гармонійно поєднує в собі велич і помпезність Риму, романтичність Венеції, могутність Ватикану, спокій і умиротворення Верони. Флоренція – це батьківщина епохи Відродження, це «Давид» Мікеланджело, «Венера» Боттічеллі. Здається, що духом мистецтва просочений навіть тутешнє повітря. Він збирається десь високо на горі Монтальбано і спускається вниз, прямуючи по вузьких вуличках міста, просочується в тінисті сади Медічі і щільним кільцем змикається над куполом Брунеллески. Вільний час у Флоренції.
• Запрошуємо Вас у розкішну Пізу «На допомогу до падаючої вежі!» (Дорослі 36 ?, діти до 12 років 18 ?). Піза – родзинка Італії. Давним-давно це була одна з чотирьох великих морських республік Італії, а сьогодні – улюблене місце туристів. І це не випадково, адже головна визначна пам’ятка – Пізанська вежа дійсно вражає уяву своєю пишністю, а слава “падаючої” ось уже не одне століття розбурхує розуми любителів пригод. Який геніальний архітектор майже 1000 років тому вирішив обдурити закони фізики і прославитися на весь світ. Неймовірно, але чудеса бувають!
Поселення і ночівля в готелі.

День 5.
Середа. Сніданок. Вільний час у Флоренції.
7:30 – Рекомендуємо екскурсію «Рим – місто велике і вічне!» (Дорослі – 68 ?, діти до 12 років – 60 ?) (! Пересування по Риму – на громадському транспорті). Рим – перше кохання людства і перша наддержава планети. Рим – єдине місто з тисяч існуючих отримав назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялися, їм захоплювалися! І почнемо ми екскурсію з огляду пам’яток Античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, прогуляємося по мощення вуличках, по яких ступав сам Юлій Цезар, почуємо стародавні легенди про великих імператорів. Тут кожен куточок, кожен будиночок, кожен камінчик має свою неповторну історію, і вона оживає на очах: ??Пантеон, Римський форум, арка Костянтина, площа Іспанії, Капітолій … Ну а головний символ Риму, звичайно ж, Колізей – «помпезна симфонія архітектури», вінець інженерної думки античності! Римляни вважали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти і Рим!» А вони вміли будувати на тисячоліття! У вільний час рекомендуємо:
• Музеї Ватикану і Собор Св. Петра (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?). Це цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат, що змінюють один одного. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела!
18:30 – Повернення у Флоренцію. Ночівля.

День 6.
Четвер. Сніданок. 8:00 – Виселення з готелю.
Мрії збуваються! 13:00 – Оглядова екскурсія «Заручена з морем – Венеція!” (Квитки на катер: дорослі – 18 ?, діти – 16 ?). Ось вона – неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь … Здається, ніби час струменить між стінами будинків, які пам’ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, любив і творив в цьому місті … У вільний час рекомендуємо :
• Прогулянка на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» (Дорослі – 18 ?, діти до 12 років – 16 ?). Венеція … Розкішні канали і ковзаючі по ним гондоли, дивно красиві маски, прекрасні мости, палаци і маленькі будиночки, кожен з яких – справжній шедевр архітектури. Все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно … Вона містить в собі величезну кількість таємниць і чудес і щоб осягнути їх, потрібна вічність …
• Відвідування з екскурсоводом “Палацу Дожів» (дорослі – 36 ?, діти до 12 років – 30 ?) – резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, виносили вироки, і … звичайно плели інтриги!
• Водний круїз «Вся краса Венеції!» (Дорослі – 36 ?, діти до 12 років – 30 ?). Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу – єдиної в світі «водної вулиці». Великий канал – символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо «парад» з понад 200 мармурових палаців, оздоблюють звивистий водний шлях, побудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих сімей …
19:00 – Переїзд в Словенію. Поселення в готель

День 7.
П’ятниця. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на північ Словенії в «Раденці – місто з живою водою« Три серця ». Перша село на цьому місці з’явилася ще в середині п’ятнадцятого століття. Про її жителів говорили, що вони водяться з чаклунством – виглядають здоровішими, живуть довше, сил хоч відбавляй. Наукове обгрунтування чудового здоров’я жителів було запропоновано набагато пізніше. Карел Хенн відправив місцеву воду на аналіз і з’ясував, що вона володіє воістину лікувальними властивостями на серцеву діяльність. Заповзятливий Хенн придбав ексклюзивні права на водокористування і став розливати воду в пляшки масово постачати на ринок Європи … Це була перша «мінералка» Словенії.
У нас буде можливість відвідати термальний комплекс в Раденцах (дорослі-13 ?, діти до 12 років-6 ?), який складається з 10 критих і відкритих басейнів з термомінеральною водою, і включає олімпійський басейн, гарячі масажні джерела, сауни та багато іншого. Переїзд в Будапешт.
20:00 – Запрошуємо Вас на вечірню програму «Шарм нічного Будапешта». Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні! Сюди приходять не тільки за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на Будайську фортецю – ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті!
• Вечірня програма «У світлі тисячі вогнів» з шампанським необмежено, на кораблику, і по Дунаю (дорослі-18 ?, діти до 12 років-13 ?). Повернення в Україну.

День 8.
Субота. Прибуття до Львова орієнтовно в 11:00. Вільний час.
11:00-Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові …”. Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час … По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині … Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша …, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через століття свою історію …

 

Вартість включає
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування

Вартість не включає
• рекомендовані програми
• консульський збір – 35 ? (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)

ВАЖЛИВО
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати. * – Святкові виїзди (зміна вартості і програми туру)
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата – 170 ?. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *