Відень – 5 днів, 140 $ :Тут чути звуки музики …

Маршрут: Львів – Відень – Зальцбург – Грац – Львів

Дата туру: 20.03.2012

Прийом документів до 27.02.2012

Відень

День 1.
9:00 – Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові …». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час … По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми передзвонами церкви … Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через століття свою історію … Вільний час.
17:30 – Збір групи на Львівському ж / д вокзалі.
18:00 – Виїзд зі Львова (від Львівського ж / д вокзалу). Переїзд і проходження Україно-Угорської кордону.

День 2.
Відень – стародавнє місто з гучним ім’ям, яке пробуджує мрії.
Оглядова екскурсія «Відень – столиця Великої імперії». Відень-місто розкішних палаців і величних площ, мальовничих вуличок і численних скверів. Столиця на Дунаї є сумішшю старизни і сучасності, високого мистецтва і кічу. Це місто художників і цінителів мистецтва. Піддайтеся чарівності столиці, дайте волю своїй уяві, і Відень не залишиться в боргу!
Рекомендуємо на вибір:
• екскурсія «Літня резиденція Імператорів – палац Шенбрунн» (дорослі-30 ?, діти до 12 років-18 ?). Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ми побачимо королівські кімнати в стилях бароко і рококо і захопимося знаменитими фресками на стелях Великий Галереї і Дзеркальному залі, де одного разу грав Моцарт. Прогуляємося по парку, який починається від будівлі палацу і плавно переходить в підйом на пагорб. На вершині пагорба розташований павільйон Глоріетт, з якого відкривається чудовий вид на Відень. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!
• екскурсія «Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу … Був час, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперії більше немає, але багатства надовго пережили своїх власників … Священна Чаша Грааля, Спис Долі … Так-так, вони існують і знаходяться саме тут – в Скарбниці!
• екскурсія «Храм мистецтва» (дорослі – 18 ?, діти до 12 років – 8 ?). Відвідання Віденської опери з екскурсоводом. Театр – гідний Великого Моцарта. Місцеві мешканці впевнені, що відчути в повній мірі дух Відня можна, тільки відвідавши Віденську оперу. Уже багато десятиліть Віденська державна опера тримає дуже високу виконавську планку, що дає їй право входити до першої трійки провідних європейських музичних театрів разом з міланської «Ла Скала» і лондонським «Ковент Гарден». Ми побачимо всі найцікавіші частини інтер’єру театру, побувши на сцені і за куліссамі, почуємо історію цих стін, які бачили багато злетів і падінь …
• екскурсія «Палац Бельведері з відвідуванням виставки Клімта» (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?). Це замок, який вважається одним з найкрасивіших зразків бароко в світі! Чудовий архітектурний ансамбль складається з двох палацових будівель: Верхнього і Нижнього Бельведера, які розділені французьких парків в класичному стилі. Верхній Бельведер спочатку призначався для проведення урочистих заходів, а в даний час розміщено Австрійська національна картинна галерея. Основу колекції складають картини відомого австрійського живописця, одного з найяскравіших представників стилю модерн Густава Клімта, у тому числі знамениті «Поцілунок» і «Юдифь». У Нижньому Бельведері ми побачимо житлові кімнати і парадні зали принца Євгенія. Феодальне пишність благородного хазяїна палацу як в дзеркалі відбивається в гротескному залі, Мармурової галереї і Золотий кімнаті.
Поселення в готель.
Увечері рекомендуємо екскурсію «Відень у вечірньому вбранні!» (Дорослі-46 ?, діти до 12 років-30 ?). Піднявшись на найвищу гору Відня – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селі Грінцинг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше … Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним …
Ночівля в готель (Відень).

День 3.
Сніданок. Вільний час в Відні.
Рекомендуємо на вибір екскурсії:
• «Зальцбург – альпійське серце Австрії» (дорослі-60 ?, діти до 12 років-38 ?). Зальцбург – один з найкрасивіших міст Європи, відомий своєю багатовіковою історією. Родина Моцарта, літня резиденція австрійських імператорів, яскравий приклад барочного міста, де цей стиль постає у всій своїй красі, підтвердженням чому є сад Мірабель з його терасами, мармуровими скульптурами і фонтанами. Любителі мистецтва називають Зальцбург Золотим містом Високого Бароко, для істориків це Північна Флоренція, ну а цінителям музики Зальцбург здається, перш за все, містом фестивалів, адже в ньому народився Моцарт і тут проводиться знаменитий на весь світ Зальцбурзький фестиваль …
У вільний час рекомендуємо відвідати особа Зальцбурга, більш сучасне і технологічне, і ім’я йому «Ангар-7» (вхід вільний!). Це незвичайне спорудження, вражаюча конструкція зі скла і сталі, займає особливе місце у культурному житті Зальцбурга і славиться не лише найбільшою в Європі приватною колекцією старих літаків і вертольотів, а й величезним кількість креативних ідей в архітектурі, мистецтві і гастрономії. клубів – Дітріх Матешиц – творець і хазяїн бренду енергетичних напоїв «Red Bull», власник однієї з команд «Формули-1» і декількох футбольних, саме його колекція старих літаків і машин «Формули-1» стала головним експонатом виставкового павільйону «Ангар-7 ».
• «Австрійський Ескоріал – Клостернойбург» (дорослі-38 ?, діти до 12 років-30 ?). Знаменитий монастир Клостернойбург – це абатство августініанской ордена, засноване в 1110 році, було найважливішим для Бабенбергським династії. Процвітало воно і в епоху бароко, придбавши відповідний вигляд. Імператор Карл VI планував зробити Клостернойбург «монастирської резиденцією» імператорського сімейства Габсбургів, на зразок Ескоріал в Мадриді. Сьогодні цей пам’ятник приваблює безліч туристів – величні будівлі монастиря не залишають байдужими любителів старовини. Ми побачимо величні архітектурні споруди, каплицю з гробницею (ракою) св. Леопольда, знаменитий старовинний вівтар, споруджений ще у 1181 році. У скарбниці монастиря ми побачимо те, що століттями зберігалася під сімома замками, а сьогодні доступно всім – символ австрійських земель – багато прикрашену шапку ерцгерцога. А також розкішні шати священнослужителів та унікальну реліквію – частина весільної фати 12 століття дружини засновника монастиря маркграфа Леопольда III. І на завершення нашої екскурсії ми відвідаємо найбільші і старі винні підвали Австрії та Ексоріала Карла VI, розташовані на глибині до 36 метрів і продегустіруем найвідоміші вина.
Повернення до Відня.
• Рекомендуємо екскурсію «Символ Відня – Собор Св.Штефана і Усипальня дому Габсбургів» (дорослі – 30 ?, діти до 12 років – 18 ?). Багато цікавих особистостей знайшли в усипальниці свій вічний спокій: Генрієтта фон Насау-Вайльбург, яка перша в 18 столітті у Відні нарядила різдвяну ялинку; переможець Наполеона при Ваграме, ерцгерцог Карл; найкрасивіша жінка Європи в 19 столітті – імператриця Елізабет (Сісі), дочка баварського герцога Макса; самогубець-престолонаслідник ерцгерцог Рудольф; романтичний ерцгерцог Максиміліан, імператор Мексики … Любов до життя, багатство, подвиги і слава, ненависть і любов померкли перед Вічністю в склепі капуцинів, в імператорському склепі Будинки Габсбургів! Далі нас чекає Символ Відня – Собор Св.Штефана. Все в Соборі, починаючи від пропорцій його розмірів до вітражів і елементів фасадів, містить глибокий, до кінця не розшифрований сенс. Собор Святого Штефана – це центр духовного життя країни, Дім Господа, свідок багатьох доль людських. Він сповнений символів і таємниць, навколо нього существет безліч легенд, казка тісно переплелася з дійсністю. Бажаючі зможуть піднятися на ліфті на терасу Північної вежі, і побачити перший рідкісний голос країни, найбільший в світі дзвін Пуммерін і насолодитися панорамою міста з висоти пташиного польоту (вартість ліфта оплачується додатково. – 4,5 ?).
Ночівля в готелі (Відень).

День 4.
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія «Грац – таємна любов Австрії». Грац – столиця Штирії. У середні століття і за часів Ренесансу Грац був блискучою резиденцією Габсбургів, і в якості спадщини тих часів він має сьогодні один з найбільш добре збережених історичних центрів Європи. У центрі Граца, в Старому місті, панує особлива атмосфера: тут безліч пішохідних зон, вуличні музиканти розважають туристів, безліч сувенірних крамничок, кафетеріїв, барів і бутиків очікують туристів … Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію «Дух минулого – замок Герберштайн» (дорослі – 38 ?, діти до 12 років – 30 ?). З 1290 і до цих пір їм володіє одна аристократична родина. Один з найвідоміших в Австрії, таємничий замок Герберштайн захований в дикому і романтичному місці Файштріцкламма. Він ввібрав і гармонійно об’єднав в собі три архітектурні епохи – готику, ренесанс і бароко. Ця унікальна перлина повідає нам про сім століттях багатої історії і сімейних традицій. Історичні сади, розбиті навколо замку, з незліченними сортами троянд – це справжнє море квітів, навпроти якого, на пагорбі, розташовані захоплюючі дух сади Зигмунда. Вони є живим літописом всієї історії садівництва, починаючи від середньовіччя і до наших днів …
Обід в ресторані, біля замку (включений у вартість екскурсії).
18:00 – Повернення в Україну. Нічний переїзд.

День 5.
Прибуття в Чоп орієнтовно в 7:00.
Прибуття до Львова орієнтовно о 12.00

 

У вартість включено:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі, сніданок (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування

У вартість не включено:
• рекомендовані програми, вхідні квитки.
• консульський збір – 35 ? (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
• За одномісне розміщення передбачена доплата – 50 ?
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
• Мінімальна кількість туристів, для виконання факультативної програми – 30 осіб.
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.

Залишити відповідь