Відпочинок в Анталії

Анталія – ​​курорт і порт на півдні Туреччини. Місто розташоване високо над рівнем моря: на 30 метрів. Населення становить трохи більше 1 млн. чоловік. Назва міста походить від імені його засновника – короля Бергами Атталоса, який правив в середині 2 століття до нашої ери. Анталія по праву вважається другою столицею Туреччини.

Клімат Анталії є типовим для Середземномор’я. Літо сухе і спекотне, а зима м’яка і дощова. У зимову пору року випадає величезна кількість опадів, коли влітку їх зовсім мало. Таке явище спостерігається завдяки Таврськими горах, які не дозволяють циклонам просуватися далі, на північ. У місті досить висока вологість. Снігопади бувають досить рідко.

Анталія – ​​це найвідоміший курорт Туреччини, в якому знаходяться міжнародний аеропорт, кілька аквапарків, величезна кількість готелів, луна-парків, дискотек, ресторанів, кафе і багато іншого. В районі Анталії розташовані 3 водоспади, різноманітні парки і гірськолижна траса з природним снігом. Дороги міста знаходяться в ідеальному стані. Економіку Анталії складає в першу чергу туризм, далі торгівля, сільське господарство і промисловість. Жителі міста займаються вирощуванням цитрусових, оливок, бананів, бавовни, квітів. Як і в давнину, в Анталії розводять прекрасні троянди.

Анталія є найголовнішим і популярним курортом Туреччини. Це улюблене місце відпочинку європейців. Своєю красою туристів приваблює гавань для яхт, старовинні вулички, сприятливий клімат і унікальна природа. Готелі порадують своїм першокласним сервісом, тренажерними залами, джакузі і масажами. Також місто прикрашає різноманітність бульварів, прикрашених пальмами та іншими тропічними рослинами.

Залишити відповідь