Турин: пам’ятки і визначні місця за один день

Турин – жваве європейське місто, в якому в атмосфері витонченої елегантності зустрічаються минуле і сьогодення. Відвідування міста рекомендуємо почати з Пьяцца Кастелло, де розташований замок XVI століття. Тут же Королівський палац, зведений в 1558 році. Неподалік Арсенал – один з найбагатших музеїв античного мистецтва і собор, який зберігає Священну Плащаницю, в яку, за переказами, було загорнуто тіло Ісуса Христа. Поблизу Порта Палатина – стародавні ворота в августинських фортечних мурах (за часів імператора Августа Турин був римською колонією).

Звідти по Віа Мілано радимо дійти до Палаццо ді Чітта XVII століття, де розташований муніципалітет, до однойменної площі і палацу Каріньяно, побудованого в стилі бароко, де знаходиться Музей епохи Відродження. Недалеко від нього будівля Академії наук і два найвідоміших музею Турина: Єгипетський і Картинна галерея Сабауда, що зберігає безцінну колекцію полотен фламандських, голландських (Ван Ейк, Мемлинг, Ван Дейк, Рембранд) і італійських майстрів (Анджелико, Поллайоло, Боттічеллі).

Від прилеглої площі Сан-Карло, найкрасивішою центральній площі Турина, радимо дійти до Парко дель Валентино, що простягнувся вздовж набережної річки По, в побудований в центрі парку в 1884 році з нагоди Національної виставки середньовічнього міста, в якому достеменно відтворено старовинні будівлі, майстерні, будинки. Якщо повернуться до центру міста, і на Віа Монтебелло перед вами постане характерний 163-метровий шпиль «Моле Антонелліана», що є емблемою Турину.

Також можна зробити прогулянки до базиліки Суперга, яка була зведена на честь перемоги Євгена Савойського над французами, які тримали місто в облозі в 1706 році, до мальовничого містечка Венарія Реалі з його мисливськими павільйонами в стилі бароко, і до Сузі, де можна помилуватися Аркою Коттіуса (VIII століття до Різдва Христова), романськими фортечними стінами і романських собором.

Залишаючи Турин, відправляйтесь в Іврею з її чудовим замком XVI століття і древнім собором. З Івреі, тримаючи шлях через альпійські перевали, по долині річки Дора, розміщені стародавні замки, мости, арки і романські написи.

Залишити відповідь