Categories Європа

Цікаві і красиві околиці Мілана

У 27 км від Мілана знаходиться один з найбільш відомих італійських пам’ятників – Чертоза ді Павія – мавзолей сім’ї Вісконті з чудовими двориками: маленьким і великим, бібліотекою, скульптурами, живописом. У цьому ж районі і Павія зі своїми вежами, що зберегла недоторканим величний стиль столиці ломбардного і Каролінського королівств. До числа найбільш відомих пам’яток міста слід віднести романської церква Сан-П’єтро ін чьель д’Оро, де покояться Святий Августин, християнський філософ і римський державний діяч Боецій, замок Вісконті, міський музей, старовинний університет, Пінакотеку з роботами Антонелло да Мессіна, Белліні, Корреджо, собор епохи Відродження і базиліку Сан-Мікеле, перлину романського мистецтва. Поруч з Міланом також розташовано абатство К’яравалле, засноване в 1135 Святим Бернардом, і представляє собою шедевр цистерцианської архітектури.

Минувши романський Каетеджо і елегантну Вогеру, потрапляєш в П’ємонт, Тортон (красиві будівлі XVI століття), а потім в Алесандрію – промисловий і сільськогосподарський центр. Неподалік від останнього в Боско Маренго знаходиться церква Санта Кроче зі скульптурами і живописом в стилі маньєризму.

Покинувши Алесандрію, перетинаючи долину річки Танара і потрапляєш в район Монферрато, чарівний своїми передмістями і замками і знаменитий своїми винами. У центрі району розташований прекрасне місто Асті з трьома вежами, палацом сімейства Альфєри, яке подарувало Італії одного з найдраматичніших поетів, соборною церквою Сан-Секондо, готичним собором. Поруч розташоване місто Альба, відоме королівським замком Монкальєрі, неповторним букетом своїх вин і трюфелями.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *