Околиці Неаполя: Авелліно, Амальфі, Равелло

У 33 км від Неаполя знаходиться Авелліно з цікавим Музеєм Арпіно, руїнами середньовічного замку, церквами і пам’ятниками, головним чином в стилі бароко. Неподалік знаходиться храм Монтеверджине, розташований на висоті 1260 метрів в фантастично красивому місці, куди стікаються паломники з усього світу. Щоб потрапити в Потенцу (романська церква Сан-Мікеле і Археологічний музей), проїжджаємо Антіпале, Монтемарано, Нуско, Сант-Анджело дей Ломбарді, багаті історією і мистецтвом, а потім гори Луканії (область Базіліката). Від Потенци автострада приведе вас в середньовічний Еболі з замком, а звідти через Баттіпалью, варто попрямувати до археологічної стоянки Пестум або піднятися в Салерно.

На Амальфітанськом узбережжі знаходиться сама запаморочлива дорога Європи. Проїхавши по ній через мальовничі поселення Четару, Майорі, Мінорі, до історичного містечка Амальфі, який від свого славного минулого Морський Республіки зберіг готичний арсенал і прекрасний собор. З Амальфі відвідайте Равелло, що розташований над морем, де огляньте собор, церкву Сан-Джованні дель Торо, віллу Чімброне і парк вілли Руфоло – улюблене місце прогулянок Вагнера.

Також заїдьте на чудові морські курорти Позітано і Сорренто, звідки можна зробити прогулянку на катері до острова Капрі. А якщо повернуться в Сорренто, то по автостраді через Кастелламмаре-ді-Стабія і Торре Аннунціата, приїдете назад в Неаполь.

Залишити відповідь