Узбережжя озер Маджоре і Лаго ді Комо

В мальовничій місцевості Альп знаходиться місто Стреза – перлина узбережжя озера Маджоре з пишною рослинністю і дуже м’яким кліматом. Із Стрези, знаменитої своїми музичними фестивалями, на катері можна покататися до островів Ізола Белла (Палаццо Борромео) і Ізола дей Пескаторі.

Там же розташовані і інші перлини узбережжя: Бавено, розташоване на березі затоки, Паланца, Інмреа, Гіффен, Каннер, перед яким на двох острівцях є руїни древніх замків і Канноббіо з його красивими будинками і портиками, прикрашеними кованим залізом і дерев’яними скульптурами. На південь від них, залишивши на лівому березі маленький італійський анклав Кампіоне-д’Італія, потрапляєш в Комо.

У Комо є чудові пам’ятники архітектури: Торре ді Комуне, Бролетто і готичний собор епохи Відродження. Незабутню картину пейзажу озера Лаго ді Комо доповнюють приозерні містечка: Корноббіо з його віллою д’Есте, перетвореної в розкішний готель Мольтразіо, Ардженьо, Тремеццо з красивою віллою Карлотти, Каденаббіа, Менаджо, Граведона. Уздовж східного узбережжя озера розташовані: романське абатство Пйонна з чудовим монастирським двором, Беллана, Варенн, мальовничий Белладжіо з аристократичними віллами Сербеллоні і Мельци, Лекко.

Південніше знаходиться лонгобардске місто Монца. У його соборі (1296г.) Зберігається залізна корона лонгобардских королів, де коронувалися Карл V і Наполеон. Ще знаменита Монца королівським парком і всесвітньо відомим автодромом, де проводяться гонки Формули-1.

Залишити відповідь